Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Egidijaus Gubino saviugdos ir astrologijos mokyklos atidarymas

2019 vasario 15 @ 8:00 - 9:00

Sveiki, bičiuliai ! Kviečiu jus prisijungti į saviugdos ir astrologijos mokyklą internetu.

Mokymosi metu kartą per mėnesį vesiu po seminarą saviugdos temomis. Taip pat pateiksiu jums sekančio mėnesio astrologinę prognozę ir atsakysiu į klausimus. Jeigu negalėsite dalyvauti tiesiogiai, tai visada galėsite peržiūrėti įrašus. Registracija nuo 5 €/mėn., tačiau esant norui ir galimybėms galite skirti už gautas žinias didesnį atlygį.

 

Registruotis galite pradėti nuo mokyklos atidarymo, vasario 15 d. 8.00 val. Registracijai patvirtinti reikėtų padaryti pavedimą ir atsiųsti pavedimo kopiją: https://www.facebook.com/egidijus.gubinas , (Swedbank’as: LT067300010112067637 Egidijus Gubinas) pavedime galite nurodyti „už pamokas“. Tada gausite nuorodą į uždarą FB grupę.

 

Išminčiai sako: „ kas neplanuoja savo veiksmų, tas planuoja nesėkmes.“ Todėl kviečiu visus siekiančius asmeninio tobulėjimo ir norinčius sužinoti kaip efektyviai planuoti savo laiką. Video formatu jums pateiksiu mėnesio astrologinę prognozę, kurios dėka sužinosite – palankias/ nepalankias mėnesio dienas, kuriuos darbus tą mėnesį rekomenduojama atlikti, o kokius vertėtų atidėti vėlesniam laikui, apie planetų tranzitus, įtaką mūsų likimui ir santykiams. Saviugdos seminaruose kalbėsime apie tarpusavio santykius, savęs pažinimą, asmeninį tobulėjimą, meditacijas, astrologijos, numerologijos ir chiromantijos temomis. Kviečiu visus prisijungti ir augti kartu !

 

Numatomas pamokų grafikas:

 

-pamokas pradėsime kovo mėnesį, tikslesnį laiką paskelbsiu vėliau.

-kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį saviugdos seminaras.

-kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį pateiksiu sekančio mėnesio astrologinę prognozę.

 

Dėka mėnesio astrologinės prognozės sužinosite:

-Kokie bus astrologiniai įvykiai tą mėnesį ir ko galima tikėtis.

-Planetų įtaką sveikatai.

-Planetų įtaką finansams.

-Planetų įtaka santykiams.

-Planetų įtaką jausmams ir intelektui.

-Planetų įtaką savirealizacijai ir motyvacijai.

-Rekomendacijas kokius darbus vertėtų planuoti tą mėnesį, o kuriuos atidėti vėlesniam laikui.

-Kokias užduotis vertėtų atlikti ir kokias pamokas išmokti.

-Rekomenduojamos praktikos.

 

Apie:

Egidijus Gubinas filosofas, keliautojas, kvalifikuotas vedų astrologas, chiromantas, taip pat turi edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. 2017 m. Britishpedia Egidijaus Gubino biografiją įtraukė į sėkmingiausių Lietuvos asmenybių sąrašą. Egidijaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kt. Egidijus veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir JAV. Egidijus savo paskaitose dalinasi šiuolaikinės psichologijos, senovės raštų išmintimi, bei savo patirtimi ir siekia kitus įkvėpti gyvenimo pokyčiams. www.gubinas.lt

 

 

Informacija

Data:
2019 vasario 15
Laikas:
8:00 - 9:00

Vieta

Internetu

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *