Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

„Išmintingi patarimai kaip moteriai pakelti savo savivertę ir pasitikėti savimi“

birželio 13 @ 18:00 - 19:30

Kviečiu į įdomią ir naudingą paskaitą internetu „Išmintingi patarimai kaip moteriai pakelti savo savivertę ir pasitikėti savimi“

Su žemos savivertės problema kasdien susiduria daugybė moterų. Dėl patirtų išgyvenimų vaikystėje, mokykloje ir šeimoje daugelis moterų save nuvertina, yra savikritiškos, gėdijasi ir kompleksuoja dėl ko visai nevertėtų. Dažniausiai neigiamai pasitikėjimo trūkumas  pasireiškia veikloje ir santykiuose. Žema savivertė trukdo siekti geresnio darbo ir darnesnių santykių.  Paskaitos metu išgirsite išmintingus patarimus ir rekomendacijas, kas padėtų išmokti labiau pasitikėti savimi ir pakelti savo savivertę.

REGISTRACIJA: Paskaita vyks uždaroje saviugdos ir astrologijos mokyklos grupėje. 

Kiek kainuoja ir kaip užsiregistruoti?

Saviugdos ir astrologijos mokyklos šūkis: „Kuo daugiau išmintingesnių žmonių, tuo laimingesnė ir sveikesnė visuomenė“. Todėl registracija į Saviugdos ir astrologijos mokyklą kainuoja vos nuo 5 €/mėn., tačiau esant norui ir galimybėms už gautas žinias galite atsidėkoti ir didesne suma. Šiuo simboliniu mokesčiu stengiamės padaryti žinias prieinamas kiekvienam, ir moksleiviui, ir studentui, ir pensininkui. Žinojimas išlaisvina, nuramina ir suteikia laimės, tad kviečiu tapti šios mokyklos nariu ir semtis išminties visais gyvenimiškais klausimais.

Tam, kad Jūsų registracija būtų patvirtinta, reikia padaryti mokėjimo pavedimą (banko sąskaita: LT067300010112067637 Swedbank, Egidijus Gubinas, mokėjimo paskirtis: „už pamokas“) ir atsiųsti jo kopiją: https://www.facebook.com/egidijus.gubinas. Tai atlikę, gausite nuorodą į uždarą FB grupę.

 

Informacija

Data:
birželio 13
Laikas:
18:00 - 19:30

Vieta

Internetu

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *