Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Šeši žingsniai į sėkmingus santykius. Paskaita vyks internetu.

2019 gegužės 6 @ 18:00 - 19:30

Gegužės 6 d. 18 val. kviečiu į seminarą internetu „Šeši žingsniai į sėkmingus santykius“.
Vyro ir moters santykiai yra viena dažniausiai aptariamų gyvenimo temų. Kiekvienas žmogus pradėdamas santykius tikisi, kad jie bus tvirti ir darnūs. Deja, pastarųjų metų statistikos duomenimis Lietuva pagal skyrybų rodiklį randasi priešpaskutinėje vietoje. Tai reiškia, kad sukurti ir išlaikyti santykius nėra taip paprasta. Tačiau egzistuoja santykių pradėjimo dėsniai, kuriuos žinant galima sukurti geresnius, darnesnius ir tvirtesnius santykius. Šių dėsnių žinojimas veikia panašiai kaip ir kelių eismo taisyklės. Jeigu jų laikysimės, tai dar nereiškia, kad jau jokių problemų nebus, bet bus didesnė tikimybė, kad pasiseks. Kviečiu sužinoti apie šiuos dėsnius seminare „Šeši žingsniai į sėkmingus santykius“.

Seminaras vyks uždaroje saviugdos ir astrologijos mokyklos grupėje.

Kiek kainuoja ir kaip užsiregistruoti?

Saviugdos ir astrologijos mokyklos šūkis: „Kuo daugiau išmintingesnių žmonių, tuo laimingesnė ir sveikesnė visuomenė“. Todėl registracija į Saviugdos ir astrologijos mokyklą kainuoja vos nuo 5 €/mėn., tačiau esant norui ir galimybėms už gautas žinias galite atsidėkoti ir didesne suma. Šiuo simboliniu mokesčiu stengiamės padaryti žinias prieinamas kiekvienam, ir moksleiviui, ir studentui, ir pensininkui. Žinojimas išlaisvina, nuramina ir suteikia laimės, tad kviečiu tapti šios mokyklos nariu ir semtis išminties visais gyvenimiškais klausimais.

Tam, kad Jūsų registracija būtų patvirtinta, reikia padaryti mokėjimo pavedimą (banko sąskaita: LT067300010112067637 Swedbank, Egidijus Gubinas, mokėjimo paskirtis: „už pamokas“) ir atsiųsti jo kopiją: https://www.facebook.com/egidijus.gubinas. Tai atlikę, gausite nuorodą į uždarą FB grupę.
http://gubinas.lt/saviugdos-ir-astrologijos-mokykla/

Informacija

Data:
2019 gegužės 6
Laikas:
18:00 - 19:30

Vieta

Internetu

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *