Vaikų linijos

Sveiki, Egidijau, kaip sužinoti, ar kada nors turėsiu vaikų? Gyvenu su vyru 10 metų ir kol kas jokio rezultato, nors gydytojai neranda problemų, abu, pasak jų, esame vaisingi. Tai kodėl nesusilaukiame? Ar čia lemtis? Ar iš delno ar kitų kūno vietų galima suprasti, ar turėsime ir kiek vaikų? Skaičiau, kad kartais moterims nesiseka išnešioti vyriškos lies vaisių, o iš mano giminės pusės – vienos moterys dominuoja. Gal vyro genetika priešinga ir dėl to mums nesiseka? Patarkite, ką daryti? Kaip sužinoti, ar kada nors mūsų šeima pagausės?

Ačiū, Evelija

Dėkoju už klausimus. Tai gana dažnas klausimas šiai dienai. Kada analizuojamas porų suderinamumas yra atsižvelgiama į daugelį faktorių kurių vienas svarbiausių yra vaikai. Vedų raštuose yra aprašoma trylika turto rodiklių iš kurių vienas yra – vaikai. Jeigu senovėje astrologai matydavo, kad yra tokia galimybė, kad pora gali nesusilaukti vaikų, tai santuoka neįvykdavo.

Kas liečia ženklus ant delnų, tai geriausiai vaikų linijas atspindi moteriški delnai, nes jie parodo tikruosius vaikus. Kadangi vyrai vaikų neišnešioja, jie gali mažiau būti prisirišę, todėl vyrų delnuose gali labiau matytis tie vaikai, prie kurių jie labiau prisirišę. Tai gali būti net ir ne biologiniai vaikai.

Informatyviausia vieta pamatyti vaikų linijas randasi prie nykščio (1). Vaikų  linijos ne visada matosi aiškiai, todėl dažnai reikia labiau įgudusios akies.

Kita delno vieta kur galima pamatyti vaikus yra santykių, arba santuokos linijos (2). Ten esančios vertikalios rodo vaikus. Tai turi būti gana aiškios linijos.

Jeigu vaikų linijos neliečia santuokos linijos, tai gali būti nėštumo nutrūkimas arba abortas. Jei pas moterį šioje delno vietoje yra daug vaikų linijų, tai rodo didelį biologinį potencialą pagimdyti ne vieną vaiką.

Jeigu toje vietoje nėra vaikų linijų, tai dar nebūtinai reiškia, kad žmogus neturės vaikų. Gali nebūti tiesiog dėl to, kad žmogus neprisirišęs prie vaikų, dažniausiai taip būna ant vyro delnų. Didelis vaikų linijų kiekis gali reikšti, kad žmogus dirba su vaikais arba labai myli vaikus. Tad likimo paslaptis ne visada taip paprasta įminti. Žinoma analizuojant žmogaus horoskopą ir delnus galima pasakyti daugiau, bet kas liečia vaikus, taip pat labai svarbus faktorius, tai pats požiūris į vaikų pradėjimą.

Ajurveda rekomenduoja vaikus pradėti sąmoningai ir iki vaiko pradėjimo abiems atsisakyti žalingų įpročių, stengtis nevalgyti mėsos arba iki minimumo sumažinti jos vartojimą. Taip pat iki vaiko pradėjimo dienos rekomenduojama minimaliai vieną mėnesį susilaikyti nuo intymių santykių.

Taip pat įtaką turi ir vaiko pradėjimo laikas.  Čia labai svarbų vaidmenį vaidina moters ovuliacijos dienos. Ajurveda teigia,  kad pirmos keturios dienos po moters ciklo yra nepalankios. Lytinis aktas per pirmą dieną po ciklo gali atsiliepti neigiamai vyro sveikatai, antra diena gali kenkti moters sveikatai, trečia diena gali sutrikdyti moters gimdos funkcijas, o ketvirta diena kenks vyrui ir yra tikimybė, kad pastojus tą dieną gali gimti vaikas neturintis dorybingo žmogaus savybių.

Kas liečia moters ciklą, pradedant nuo pirmos iki dvidešimt aštuntos dienos, tai nepalankiausios dienos laikomos nuo pirmos iki ketvirtos, taip pat vienuolikta, trylikta ir septyniolikta dienos nepalankios. Palankiausia diena po ciklo laikoma šeštoji diena, pradėjus vaiką tada galima tikėtis sėkmingo pastojimo.

Palankiausios savaitės dienos yra pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis. Pagal vedų mėnulio kalendorių rekomenduojama vengti vienuoliktos ir tryliktos mėnulio dienos, o taip pat pilnaties ir jaunaties. Taip pat vengti mėnulio ir saulės užtemimo dienų. Taigi renkantis pradėjimo dieną svarbu, kad visi šie faktoriai sutaptų.

Linkiu jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 



Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *