Ko vyrams nereikia ?

„Nejau nežinote, kad pirmas tikro vyro požymis yra atsakyti už tai, ką jis yra padaręs?”

E. M. Remarkas 

Kliūtys vyrams-tai visada galimybė augti. Vyrams svarbu būti griežtiems sau ir atlaidiems moterims, bei žmonoms. Tiks stiprūs vyrai nusileidžia moterims ir su jomis nekovoja. Jie žino, kad realizuotis galima tik su stipresniais už save. Svarbiausia vyrų savybė -atsakomybė. Tam, kad vyrai taptų atsakingais už savo veiksmus, žodžius ir pasirinkimus, jiems reikia padėti. Tiksliau būtina žinoti kokie veiksmai ir žodžiai gali jiems padėti tobulėti, o kokie trukdyti.

Finansinė pagalba

Jeigu vyrai skundžiasi moterims dėl finansinių sunkumų, joms nereikia stengtis jiems padėti finansiškai. Moterys dažnai pačios ieškosi antro darbo, kad padėti išeiti iš keblios sunkios finansinės situacijos, taip darydamos klaidą, dėl kurios moterys dažniausiai nukenčia. Aktyvus moters elgesys, vyrą visada padaro pasyviu.

Brangios dovanos

Vyrams nereikia brangių dovanų. Geriau  jiems dovanokite daugiau savo tikėjimo jo jėgomis, įkvėpimo ir šilumos. Moterys nesistenkite nustebinti vyrų brangiomis dovanomis, nes taip jūsų santykiai gali peraugti į jūsų eksploataciją.

Klausymasis vyriškų problemų ir vyrų gailėjimasis

Kai kurie vyrai labai mėgsta apkrauti moteris savo problemomis. Įprastai tai būna net ne sutuoktiniai. Dažniausiai moterys galvoja, kad jeigu išklausysiu, užjausiu, tai santykiai tarp manęs ir to vyro taps artimesni. Tačiau viskas atvirkščiai. Išklausyti reikia moterų. Besiskundžiantys vyrai gali reguliariai  lankytis pas išklausančias moteris, pasakoti savo gyvenimiškas problemas, bet bėda ta, kad žmonos jie ieškos kitur. Tiesiog tokias atvejais moterys gali pasakyti „tu jau didelis vyras ir pats sugebi išspręsti savo problemas“. Tuomet vyrai gali jūsų atsiprašyti ir padėkoti, kad jūs jiems priminėte, kad jie jau nebe maži berniukai. Gailestis vyrą tik žemina.

Vyrui reikia duoti laiko pačiam išspręsti savo problemas. Jeigu jis pats išspręs problemas, tai taps labiau savimi pasitikinčiu žmogumi. Jeigu vis dėl to vyrai jums skundžiasi, tai geriausia ką galite padaryti, užduokite tokius klausimus ” kaip tu brangusis ruošiesi išspręsti tas problemas?”, bet jokiais būdais nesistenkite jiems patarinėti. Tiesiog klausimus uždavinėkite kaip smalsios merginos, bet ne kaip mokytojos. Pvz: „Įdomu ar galima kažkaip išspręsti šitą problemą? Kaip tu manai, kokie būtų variantai, kad išeiti iš šios keblios situacijos? Kažin ką galima padaryti tokiais atvejais?”

Klausimus moteris gali užduoti ramiai, o sprendimus palikti vyrams. Taip besielgiančios moterys, parodys vyrams, kad jos juos palaiko, kad tiki jais ir jie tikrai patys sugebės rasti problemos sprendimą. Vyrams yra būtinos gyvenimiškos problemos ir pamokos, nes tik jas išspręsdami jie gali tapti asmenybėmis ir vyrais.

vyrams..

Patarimų davimas

Jeigu vyrai klausia kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, moterys tiesiog sakykite, kad „brangusis tu pats geriau viską žinai”. Duoti patarimą, tai prisiimti dalį atsakomybės, todėl atsakomybę geriau palikite vyrams.

Mokymas

Dauguma moterų bando vyrams įsiūlyti knygas, paskaitas ir t.t. Tačiau kur kas efektyviau pačioms tapti laimingomis, tuomet ir aplinkiniai patys pradės jūsų klausinėti, kaip jūs tai padarėte. Jeigu vyrai pradeda klausti, tai moterys neturėtų vaidinti „mokytojų“, o geriau sakytų, kad ir jos pačios tik neseniai viskuo pradėjo domėtis, kad klausė šią paskaitą, skaitė tą knygą…

Geriausia ką gali moterys padaryti, tai įkvėpti vyrus, kad jie suprastų jog patys gali su viskuo susitvarkyti. Moterys gali jaustis laimingos, kad atlieka savo kaip įkvepėjos pareigas. Netinkamai moterys elgiasi tada, kai galvoja, kad vyrai be jų nesusitvarkys, neišgyvens ir tik jos gali jiems padėti.  Kai tik jūs moterys padėsite jiems išlipti iš vienos „duobės“, netrukus jie vėl įkris į kitą.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

šaltinis

 Komentarai


2 thoughts on “Ko vyrams nereikia ?

  1. O kaip gi būtų protingiau pasielgti, kai pavyzdžiui vyro problema tiesiogiai liečia moterį (šeimą)? Pavyzdžiui, vyro nesugebėjimas išspręsti kokios nors verslo problemos, atima lėšas iš šeimos. Ir savaime suprantama, moteris žino, kaip tą problemą išspręsti … Ar tikrai reikėtų tai palikti vyro valiai, nors akivaizdu, kad vyras problemos neišspręs ir visa šeima patirs didelių nuostolių?

    1. Moteriai rekomenduojama ne spręsti problemą, o duoti vyrui patarimą kaip tai padaryti sakant „aš jaučiu…”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *