Marsas Avine

Marsas Avine –  pakankamai stiprus, todėl duoda energijos ir polinkį į konkurenciją. Šie žmonės turės iniciatyvos, gali būti susikoncentravęs į pasiekimus, dažnai per skubėjimą gali pasielgti neapgalvotai. Turi lyderio savybių, stiprų charakterį, gali būti daug bendraujantys ir prisirišę prie kūniškų malonumų. Santykiuose su kitais gali turėti konfliktų.

Marsas Avine nurodo, kad žmogus domėsis sportu, varžybomis ir dažnai norės veikti pagal savo idėjas. Gali dirbti administracinėse srityse ir gerai gaminti.  Jie gali turėti nuosavybės. Jiems vertėtų saugotis nelaimingų atsitikimų, ugnies, taip pat šie žmonės gali kentėti dėl neteisingumo jų atžvilgiu. Gyvenime jiems reikės mokytis kontroliuoti savo agresiją, energiją,  mokytis nesikarščiuoti ir ginti silpnesnius.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *