Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Londone praktinis seminaras „Meilė, sėkmė ir pinigai tavo delnuose“ – Egidijus Gubinas

2018 spalio 28 @ 11:00 - 15:00

Šiame praktiniame seminare pasakosiu kaip pagal delnus ir delnų linijas pažinti savo prigimtį. Apie mūsų kasdienio nerimo, nusivylimo, abejonių ir savivertės trūkumo priežastis, ir jų sprendimo būdus. Šis seminaras bus aktualus žmonėms, kurie planuoja kurti santykius, šeimą, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių neranda sau artimo žmogaus. Taip pat tiems, kurie yra santuokoje ir ieško nesutarimų, ir konfliktų sprendimo būdų. Tėvams kurie nori geriau pažinti ir suprasti savo vaikus. Taip pat siekiantiems profesinės karjeros ir norintiems pagerinti savo finansinę padėtį pasakosiu apie ženklus, kurie rodo finansinę sėkmę. Mūsų delnai parodo tai, ko nematome ir nesuprantame išorėje, todėl kviečiu pažinti savo likimą žvelgiant i savo delnus. Žinojimas išlaisvina ir nuramina. Kviečiu ateiti visus norinčius tobulėti.

Kam skirtas šis renginys ?

-Tiems kurie dar tik planuoja kurti santykius, bet nežino su kuo.
-Tiems kurie yra santuokoje, ieško nesutarimų priežasties ir konfliktų sprendimo būdų.
-Tiems kurie nori atrasti save ir pagerinti santykius su aplinkiniais.
-Tiems kurie dirba su žmonėmis ir nori savo darbą padaryti efektyvesniu.
-Tėvams kurie nori geriau pažinti savo vaikus ir kurti su jais harmoningus santykius.

Kodėl verta ateiti į šį renginį ?

-Išmoksite pažinti savo stipriąsias puses, kas padės ieškant savęs, ieškant antrosios pusės, renkantis profesiją ir siekiant tikslų.
-Dėka renginio metu išgirstų žinių, galėsite geriau suprasti jus supančius draugus, artimuosius, vaikus, sutuoktinius, partnerius ir net visiškai nepažįstamus žmones.
-Tai unikalios žinios, kurios išdėstomos paprastai ir aiškiai suprantama kalba kiekvienam žmogui.
-Dėka renginio metu gautų žinių, geriau suprasite kaip realizuoti save ir kurti santykius su aplinkiniais.

Šiame požiūrio plėtimo renginyje pagal delno linijas sužinosite apie kiekvienam rūpimus dalykus – meilė, santykiai, sėkmė ir pinigai kurie atsispindi jūsų delnuose. Kokį likimą žada jūsų delnų linijos ir ką daryti, kad likimas būtų palankesnis.

1 seminaras  spalio 28 d. (sekmadienis) 11.00 a.m (1 seminaro metu bus kalbama apie sėkmę ir savęs pažinimą pagal delnus ir linijas.)

 2 seminaras spalio 28 d. (sekmadienis) 1.00 p.m (2 seminaro metu apie santykius ir porų suderinamumą pagal delnus ir linijas.)

Tarp seminarų bus 30 min. pertrauka.

 

Vieta: Vegetarų/Veganų Restoranas „Gokula“ 65 Market Street, WD18 0PR Watford, United Kingdom

 

 

Egidijus Gubinas yra kvalifikuotas vedų astrologas, chiromantas, filosofas, taip pat turi edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. 2017 m. Britishpedia Egidijaus Gubino biografiją įtraukė į sėkmingiausių Lietuvos asmenybių sąrašą. Egidijaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kt. Egidijus veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir JAV. Egidijus savo paskaitose dalinasi šiuolaikinės psichologijos, senovės raštų išmintimi, bei savo patirtimi ir siekia kitus įkvėpti gyvenimo pokyčiams. www.gubinas.lt

 

Informacija

Data:
2018 spalio 28
Laikas:
11:00 - 15:00

Vieta

Vegetarų/Veganų Restoranas „Gokula“ 65 Market Street,
WD18 0PR Watford, Londonas, WD18 0PR Jungtinė Karalystė
+ Google žemėlapis

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *