Mėnulio kalendorius

Data: 
Laikas: :
Laiko juosta: :

 

Kraunasi…

 

Palankios dienos pasirinkimas

 

✔ Jeigu norite sužinoti kaip pasirinkti palankų laiką savo svarbaus gyvenimo   įvykio pradžiai, naujos veiklos, naujo darbo, mokymosi, kelionės, naujos pažinties, sutarties pasirašymui ir panašiai,* tai galite padaryti patys šiuos skaičiavimus naudojantis Vedų Mėnulio kalendoriumi.

Renkantis palankią dieną svarbu, kad savaitės diena sutaptų su mėnulio diena ir nakšatra (įvesdami laiką orientuokitės pagal savo gyvenamosios vietos laiko juostą). Jeigu savaitės diena, mėnulio diena ir nakšatra sutampa kaip nurodyta apačioje, tai yra palankus laikas svarbių gyvenimo įvykių pradžiai. Savaitės dienos, mėnulio dienos ir nakšatros sutapimas gali padėti sumažinti nepalankaus periodo neigiamą poveikį ir pagerinti palankaus periodo teigiamą poveikį

Palankios dienos, kai:

◆ antradienis, sutampa su 3, 8 ar 13 – mėnulio diena,

◆ trečiadienis, sutampa su  2, 7 arba 12- mėnulio diena,

◆ ketvirtadienis, sutampa su 5, 10 arba 15- mėnulio diena,

◆ penktadienis, sutampa su 1, 6 arba 11-mėnulio diena,

◆ šeštadienis, sutampa su  4, 9 arba 14-м mėnulio diena.

Dar palankesnės dienos, kai:

◆Sekmadienis sutampa su 1, 4, 6, 7, 12 mėnulio diena ir nakšatromis – Pušja, Hasta, Uttara-Phalguni, Uttara–Ašadha, Mula, Šravana ar Uttara–Bhadra.

◆Pirmadienis sutampa su 2, 7, 12 mėnulio diena ir su nakšatromis – Rohini, Mrigašira, Punarvasu, Čitra, Šravana, Satabhiša, Dhaništha ar Purva-Bhadrapada.

◆Antradienis sutampa su nakšatromis – Ašvini, Mrigašira, Čitra, Anuradha, Mula, Uttara-Phalguni, Dhaništha ar Purva-Bhadrapada.

◆Trečiadienis sutampa su 2, 3,7, 8, 12, 13 mėnulio diena ir su nakšatromis – Rohini, Mrigašira, Ardra, Uttara-Phalguni, Uttara-Ašadha ar Anuradha.

◆Ketvirtadienis sutampa su 4, 5, 7, 9, 13, 14 mėnulio diena ir su nakšatromis – Magha, Pušja, Punarvasu, Svati, Purva-Ašadha, Purva-Bhadrapada, Revati ir Ašvini.

◆Penktadienis sutampa su 1, 2,  6, 7, 12 mėnulio diena ir su nakšatromis – Ašvini, Bharani, Ardra, Uttara-Phalguni, Čitra, Svati, Purva-Ašadha ir Revati

◆Šeštadienis sutampa su 2, 4, 7, 9, 12, 14 mėnulio diena ir su nakšatromis – Svati, Rohini, Višakha, Anuradha, Dhaništha ar Satabhiša.

*palankiau, kad santuokos datą  parinktų astrologas.

 

Vedų mėnulio kalendorius

 

810b2a908c8cce7bb331bcf166c7ee00Mėnulio jantra

Jau nuo senų senovės žinoma, kad Mėnulis veikia gamtą, orus, žmogų ir jo psichiką, tą patvirtina ir daugelis mokslininkų. Žmogaus savijauta keičiasi priklausomai nuo mėnulio fazių. Šio Vedų mėnulio kalendoriaus dėka jūs sužinosite rekomendacijas kiekvienai dienai. Naudodamiesi šiuo vedinės astrologijos mėnulio kalendoriumi galėsite pasirinkti tinkamas dienas, tinkamai veiklai ir taip pasiekti norimų rezultatų. Šis mėnulio kalendorius padės jums labiau suprasti savo nuotaiką ir emocinę būseną, o taip pat sėkmingai planuoti savo darbus. Kalendoriaus dėka pamatysite kada Mėnulis veikia nepalankiai ir taip turėsite galimybę išvengti nemalonių įvykių ar situacijų. Mėnulio kalendoriaus dėka sužinosite kada palanku kirptis plaukus, remontuoti butą, automobilį, apsivilkti nauju rūbus, papuošalus, keliauti ir kitus svarbius dalykus be kurių neapsieina nei viena diena. Šis Vedų mėnulio kalendorius bus puikus pagalbininkas tiems, kurie nori gyventi harmonijoje su visatos ritmu ir susilaukti sėkmės kasdieniuose darbuose.

 

Kaip naudotis Mėnulio kalendoriumi

 

ganesho yantraGanešo jantra

Tithi. Vedų mėnulio kalendoriuje mėnuo, tai laikas nuo jaunaties iki jaunaties. Mėnulio mėnuo dalinasi į 30 dalių, kurios vadinasi mėnulio paromis arba tithi. Tithi trukmė nėra pastovi. Pirma tithi (mėnulio diena )-Pratipada prasideda jaunaties metu. Per paskutinę, trisdešimtą tithi (mėnulio dieną) -Amavasja, mėnulio mėnuo baigiasi. Tithi (mėnulio diena) yra labai svarbi Vedų mėnulio kalendoriuje, kadangi ji parodo palankaus laiko tendencijas. Naudojant Muhurta (palankaus laiko pasirinkimą) žmogus gali pagerinti savo likimą arba sumažinti nesėkmes, todėl tithi (mėnulio diena) renkantis palankų laiką yra labai svarbus faktorius. Žinant kokia šiandien tithi (mėnulio diena)-galima suprasti kokius darbus šiandien palanku daryti, o nuo kokių geriau susilaikyti. Pavyzdžiui pradėti svarbius darbus galima 5, 10 ,15, 20 ir 25 mėnulio dieną, o pradėti derybas, kovą, valymo ir tvarkymo darbus geriau 4, 9, 14, 19, 24, 29 mėnulio dieną. Taip pat palankios yra 3, 8, 13, 18, 23 ir 28 mėnulio dienos. Purnima (pilnatis)-15 mėnulio diena yra palanki bet kokiems darbams, o ypatingai sąmoningumo ugdymui. Amavasja (jaunatis-30 mėnulio diena yra nepalanki praktiškai visiems darbams išskyrus dvasinę praktiką.

REKOMENDACIJOS PLANUOJANT SVARBIUS DARBUS PAGAL MĖNULIO DIENAS (TITHI)

1,6,11-PRADĖTI DARBAI ŠIOMIS DIENOMIS DUODA VIDUTINĮ REZULTATĄ.

-2,7,12-PRADĖTI DARBAI ŠIOMIS DIENOMIS DUODA VIDUTINĮ REZULTATĄ.

-3,8,12-PRADĖTI DARBAI ŠIOMIS DIENOMIS DUODA SĖKMĘ.

-4,9,14-ŠIOMIS DIENOMIS NEVERTA NIEKO PRADĖTI.

-5,10,15-GALIMA PRADĖTI PRADĖTI DARBUS ŠIOMIS DIENOMIS.


merkurijaus jantraMerkurijaus jantra

Nakšatra. Vedų astrologijoje be 12 zodiako ženklų yra naudojami 27 mėnulio žvaigždynai- nakšatros. Kiekviena nakšatra turi skirtingą charakterį, kuris atsako už atitinkamą veiklą. Vedų Mėnulio kalendoriuje, priklausomai nuo to, per kokį žvaigždyną praeina Mėnulis, tuo metu yra rekomenduojama užsiimti arba neužsiimti atitinkama veikla.

Stabilios nakšatros: Rohini, Uttara-Phalguni, Uttara-Ašadha, Uttara-Bhadra. Rekomenduojama pradėti veiklą iš kurios tikimasi ilgalaikio ir pastovaus rezultato. Sėklų sėjimas, įsikėlimas į naują būstą, priesaikų davimas, pamatų klojimo pradžia ir t.t. Pradėjus veiklą šiuo metu galima tikėtis gerų ir stabilių rezultatų.

Palankios nakšatros: Čitra, Mrigašira, Anuradha, Revati. Rekomenduojama tokia veikla kaip santuoka, draugystė, vaiko pradėjimas, naujų rūbų apsivilkimas, kelionės, šventiniai ritualai.

Palankios nakšatros: Ašvini, Pušja, Chasta. Rekomenduojama tokia veikla kaip prekyba, pirkiniai, netolimos kelionės, sportas, verslo pradėjimas, mokymų pradžia, vaistų priėmimas.

Nestabilios nakšatros: Šravana, Dhaništha, Svati, Satabhiša, Purnavasu. Rekomenduojama trumpalaikė veikla, kelionės, transporto priemonių įsigijimas, remonto pradžia, gydymo ir pasninko pradžia.

Pavojingos nakšatros: Mula, Džieštha, Ardra, Ašleša. Rekomenduojama aktyvi veikla. Nepalanku pradėti kelionę. Vengti pirkinių.

Nepalankios nakšatros: Purva-Phalguni, Puva-Ašadha, Bharani, Purva-bhadra, Magha. Pavojus apsinuodyti, nelaimingi atsitikimai, gaisras, apgaulės. Nepalanku pradėti keliones, skolintis pinigų. Galima užsiimti medžių genėjimu, darbais susijusiais su cheminėmis medžiagomis, ugnimi, varžybomis.

Mišrios nakšatros: Krittika, Višakha. Tinka rutininė veikla, kasdieniai darbai. Nepalanku pradėti naujus svarbius darbus.

 

jupiterio jantraJupiterio jantra

Karana. Karana-tai pusė tithi (mėnulio dienos). Tokiu būdu dvi karanos Vedų Mėnulio kalendoriuje sudaro vieną tithi (mėnulio dieną). 30 tithi (mėnulio dienų), tai 60 karanų. Yra 11 karanų, keturios iš jų vadinamos -Sthira (stabilios) ir septynios- Čara (nestabilios). Nestabilios karanos: Bava, Balava ,Kaulava, Тaitula , Garidža, Vanidža, Visti. Kiekviena iš jų per mėnulio mėnesį sutinkama aštuonis kartus. Stabilios karanos: Šakuna, Čatušpada, Naga, Кimstukhana. Kiekviena iš jų sutinkama tik vieną kartą per mėnesį.

 

Mėnulis zodiako ženkluose

 

(Vedų Mėnulio kalendoriuje, priklausomai nuo to kokiame zodiako ženkle randasi mėnulis, tai gali veikti žmogaus nuotaiką ir emocinę būseną)

menulio kalendorius1

 Avinas. Nuotaika (proto būsena) – kūrybiška, originali, drąsi ir gali būti šiek tiek agresyvi. Vyrauja entuziazmas, azartas ir noras keliauti.

menulio kalendorius2

 JautisNuotaika (proto būsena) – stipri, pastovi, dosni, praktiška, stabili ir dėmesinga. Gali atsirasti noras kurti grožį ir harmoniją.

menulio kalendorius

Dvyniai. Nuotaika (proto būsena) – savianalizė, kūrybiška, nerimo jausmas. Gali atsirasti noras rašyti, kurti ir bendrauti.

menulio kalendorius3

VėžysNuotaika (proto būsena) – švelni, stipri ir šiek tiek filosofiška. Gali atsirasti galimybės išspręsti gyvenimiškas problemas

menulio kalendorius4

LiūtasNuotaika (proto būsena) – ryžtinga, drąsi, egoistiška, dosni, noras lyderiauti.

menulio kalendorius5

MergelėNuotaika (proto būsena) – daug idėjų, praktiška, noras mokytis, kurti ir verslauti.

menulio kalendorius6

SvarstyklėsNuotaika (proto būsena) – stabili, kritiška, harmonijos ieškojimas tarp materialaus ir amžino, noras pramogauti.

menulio kalendorius7

SkorpionasNuotaika (proto būsena) – gali reikštis pyktis, vienišumo jausmas, emocinis nestabilumas, liūdesys, tačiau taip pat konfliktai santykiuose su kitais. Vertėtų susilaikyti nuo kritikos, nes ji gali būti neteisingai suprasta.

menulio kalendorius8

 ŠaulysNuotaika (proto būsena) – dosni, kūrybiška, dvasinga, gali pasireikšti nerimo ir neryžtingumo jausmas.

menulio kalendorius9

 OžiaragisNuotaika (proto būsena) – praktiška, kantri ir pastovi. Gali pasireikšti ramybės ir meditacijos noras.

menulio kalendorius10

Vandenis. Nuotaika (proto būsena) – nuolanki, filosofiška, dvasinga ir gali pasireikšti noras padėti kitiems.

menulio kalendorius11

ŽuvysNuotaika (proto būsena) – dvasinga, jautri, abejojanti. Gali norėtis romantikos, svajoti, užsiimti labdara ir dalintis gėriu su kitais.

 

KURIOMIS DIENOMIS REKOMENDUOJAMA PASIPUOŠTI (APSIVILKTI) NAUJUS RŪBUS ?

nauji rubai Jeigu naujus rūbus apsivilksite per šias Nakšatras, galite tikėtis tokių rezultatų: 1 Ašvini – įsigysite naujų rūbų; 4 Rohini – gausite ko norite; 7 Punarvasu – palankios aplinkybės; 8 Pušja – turto gausėjimas; 12 Uttara-Phalguni – gausite pinigų; 13 Chasta – sėkmė darbuose;  14 Čitra – palankūs įvykiai; 15 Svati – geras maistas; 16 Višakha – sulauksite populiarumo; 23 Dhaništha– sulauksite pelno; 27 Revati– gausite arba įsigysite brangenybių. Palankios savaitės dienos – pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis. Sekmadienis vidutiniškai. Antradienis ir šeštadienis nepalankios.Venkite 4, 9, 14 mėnulio dienos ir jaunaties.

KURIOMIS DIENOMIS REKOMENDUOJAMA NEKIRPTI NAGŲ IR PLAUKŲ ?

nagu kirpimasŽmogaus kūnas sudarytas iš energetinių centrų, o plaukai ir nagai yra atvira šios energijos sistemos dalis. Tam, kad kūne energija tekėtų harmoningai yra atitinkamos dienos kuriomis nepalanku kirpti nagus ir plaukus. Nekirpkite nagų: penktadienį ir šeštadienį; 8, 9, 14 mėnulio dieną, o taip pat per jaunatį ir pilnatį, kad nepaprastumėte energijos.  Plaukų nerekomenduojama kirpti per jaunatį, 4, 6, 9, 14 ir 15 mėnulio dieną.

KURIOMIS DIENOMIS NEREKOMENDUOJAMA SKOLINTI PINIGŲ ?

pinigaiNerekomenduojama skolinti pinigų kada Mėnulis randasi šiose Nakšatrose: Krittika, Magha, Mula, Satabhiša, Uttara-Phalguni, Punarvasu arba Džanma nakšatroje (nakšatra kurioje gimimo metu buvo Mėnulis). Rekomenduojam vengti antradienio ir penktadienio. Taip pat nepalankus laikas per jaunatį jeigu ji sutampa su šeštadieniu.

 KURIOMIS DIENOMIS NEREKOMENDUOJAMA PIRKTI INSTRUMENTUS ?

instrumentai

Norėdami įsigyti naujus instrumentus venkite 8 ir 9 mėnulio dienos, o taip pat jaunaties.

KURIOMIS DIENOMIS REKOMENDUOJAMA KIRPTIS PLAUKUS ?  

Ką vertėtų žinoti apie plaukų kirpimą ir kuriomis dienomis rekomenduojama kirptis galite sužinoti: čia

 

Komentarai


22 thoughts on “Mėnulio kalendorius

 1. Labai patiko visi Jūsų aprašymai. Labai įdomu būtų sekti jūsų teikiamas astrologines prognozes bei kt. straipsnius. Prašau,parašyti,ar galite priimti mane į draugus. AČIŪ.

 2. sveiki, kyla klausimas- komentaruose Jus atsakote,kad 4,8,9,14,15,30 menulio dienos nepalankios, bet kam. O straipsnio virsuje 15 menulio d palanki visiems darbams. Aciu

  1. Sveiki,

   dėkoju už klausimą. Ten buvo turima omenyje 30 mėnulio diena. Klaida ištaisyta, ačiū už pastebėjimą.

  2. Vat….vat….tokie straipsniai su pamoka ir prrspejimais kiekvienam I nauda.Aciu jums labai uz issamu aprasyma.

 3. Džiaugiuosi atradus kažką naują ir kitonišką, kas padeda suvokti kodėl vyksta kažkas taip o ne kitaip. Jūsų pateikta informacija labai išsami, todėl bus peno į visa tai daugiau pasigilinti. Ačiū Egidijau.

 4. Labai įdomu, kiti kalendoriai rodo , kad šiandien vandenis, o pas Jus ožiaragis. Kodėl skiriasi?

 5. Sveiki, kaip suprasti ir vadovautis kalendoriumi, kai palankus ir nepalankus dienos laikas beveik sutampa, kaip pvz. šiandien…ir ar bus gruodžio mėn. palankios dienos plaukams kirpti?..lapkritį kaip ir nebuvo? Ačiū ir sėkmės visiems!

  1. Sveiki, dėkoju už klausimus. Tokiu atveju būna tik keletą minučių tą dieną, kadangi faktorių palankaus laiko yra daug, tai tik vienas iš kriterijų. Plaukų kirpimui buvo lapkričio mėnesį, tik facebook puslapyje informacija. Dabar jau yra ir čia paskelbta gruodžiui.

 6. Hmm. Šiaip mano Mėnulis turi būti Ožiaragyje, o čia gaunasi Šaulyje (1975-08-18, 11:36)…

 7. Nu as nieko nesuprantu. Gal kas turi laiko su manim pasiniancyti? Norėčiau susiskambinti ir kad kas nors kas supranta man padėtu suprasti.

 8. Sveiki, pastebėjau, kad nebeliko palankių dienos laikų, tik nepalankus…ar čia toks etapas?

  1. Sveiki, tiesiog programa pradėjo plaukioti kas susiję su palankiu laiku, todėl nusprendžiau ji pašalinti, kad nebūtų klaidinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *