Apie

Egidijus Gubinas – kvalifikuotas astrologas, asmeninio ugdymo treneris, lektorius, taip pat turiu edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. 2017 m. Britishpedia mano biografiją įtraukė į sėkmingiausių Lietuvos asmenybių sąrašą. Egidijaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kt. Egidijus veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir JAV. Egidijus savo paskaitose dalinasi šiuolaikinės psichologijos, senovės raštų išmintimi, bei savo patirtimi, motyvuoja ir įkvepia gyvenimo pokyčiams.

Nuo 2011 metų Maskvoje, Bengališkos Astrologijos mokykloje pradėjau studijuoti Vedų astrologiją ir chiromantiją. Nuo 2014 metų gilinau šių mokslų žinias pas įvairius Rusijos, Ukrainos astrologus ir chiromantus.  2016 metais sutikau savo Vedų astrologijos mokytoją (Guru), kuris priklauso vienai seniausių šioje žemėje esančių vedų astrologijos mokyklų – Brigu Parampara  (parampara – mokytojų ir mokinių seka). Jo prižiūrimas toliau gilinu vedų astrologijos žinias.

Mano gyvenimas buvo gana vingiuotas. Tuo metu nežinojau, nei kas aš esu, nei kokiu keliu pasukti. Sakyčiau, iki 26-erių gyvenimas buvo pakankamai painus: su klystkeliais, net tamsus. Kartais mes jaučiame, kad gyvename ne savo gyvenimą, esame ne ten, kur turėtumėte būti. Kad prabustum, kartais gyvenime turi kažkas tokio atsitikti, kas supurtytų. Panašiai nutiko ir man. Tam tikri skaudūs gyvenimo įvykiai prikėlė iš to „letargo“ miego. Nors tuo metu studijavau universitete, bet ten negavau atsakymų į vis dažniau kylančius klausimus, kas esu, kokia gyvenimo prasmė, koks mano pašaukimas. Esu dėkingas likimui už duotas pamokas.

Gyvenimas man davė pamokas. Jos buvo skaudžios, bet reikalingos. Dažniausiai tik pajutę likimo spyrį imame ką nors keisti. Buvo laikas, kai gyvenau iliuzijų pasaulyje, pasiklydęs toje tuštybių mugėje. Vaikiausi prabangių „etikečių“. Gražūs daiktai, naujas automobilis – buvo nesvarbu, kokia kaina tai gauti, svarbu, kad padarytum įspūdį aplinkiniams. Iš tiesų giliai viduje visada norėjau būti arčiau gamtos, gyventi kur nors miške, kitaip, padėti kitiems. Ir tam tikri įvykiai pakeitė mano gyvenimą. Pradėjau ieškoti atsakymų, kodėl tai nutiko man, gilintis į save.

Kaip atsirado astrologija mano gyvenime ? Astrologija atsirado neatsitiktinai. Kad tai puikus „raktas“, supratau pats kažkada apsilankęs pas astrologą, kuris atskleidė mano stipriąsias ir silpnąsias puses. Žinojimas išlaisvina, parodo kryptį. Ėmiau dirbti su savimi, stiprinti teigiamas savybes. Tuo metu, kai atėjo suvokimas, kad mano kelias yra kitas, buvau akademinėse atostogose (baigęs kelis kursus universitete). Pajutau, kad mano pašaukimas – mokytojo kelias, perduoti žinias kitiems. Išvykau į Maskvą, kur susiradau mokytojų, naudojančių senovės astrologiją. Taip mano gyvenime atsirado šis senas mokslas. Dabar kitiems padedu rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, rasti savo kelią, tapti laimingiems.

Kai pradėjau ieškoti savęs, daug skaičiau. Viena iš mane įkvėpusių knygų buvo „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“. Robin Sharma, šio bestselerio autorius, taikliai pastebėjo, kad tik 1 procentas žmonių iš dešimties pamėgina ką nors keisti gyvenime, nors ir žino, kas jį galėtų padaryti geresnį, sėkmingesnį, laimingesnį. Mano darbo praktika tik patvirtino šią nerašytą taisyklę. Realiame gyvenime nedaugelis ima keisti savo kelią. Dažniausiai mėginame ieškoti pasiteisinimų, kad neturime laiko, gal ne šiandien. Daugelis vadovaujamės ir pasikliaujame proto balsu, kuris dažniausiai užgožia vidinį – sielos – balsą. O kartais tereikia įsiklausyti į jį ir nepabūgti pokyčių.

Kada prasidėjo pokyčiai mano gyvenime? Nuo to, kad teoriją, žinias pradėjau taikyti realiame gyvenime. Kai kurie mano aplinkos žmonės tam lyg ir pitarė, bet patys taip ir nepradėjo nieko keisti. O pradėti galima nuo paprasčiausių dalykų. Aš, pavyzdžiui, ėmiau keltis ir gultis anksti, rytais medituoti, daryti mankštą. Pajutau, kaip pamažu ateina vidinė ramybė. Pastebėjau, kad net mažos pastangos labai stipriai ima keisti gyvenimą. Jei netaikai žinių, niekas ir nevyksta. Pokyčiai neprasideda, kol nėra veiksmo. Viską lemia mūsų pasirinkimai, o jie gali būti tiek teigiami, tiek neigiami. Kai patys nepradedame dirbti su savimi, dažniausiai likimas, norėdamas paskatinti pajudėti iš mirties taško, atsiunčia tam tikrus išbandymus, įvykius. O galime jų ir nelaukti, kai žinai, ką daryti.

Neteisingi norai gali suteikti kančios.Mano gyvenime irgi buvo panašiai. Gyvenau ne pagal savo galimybes,
norėjau bent jau taip gyventi. Tai nepriklauso nuo išsilavinimo. Žmonės daro nusikaltimus nepriklausomai nuo savo išsilavinimo. Jeigu turi teisingą tikslą, būsi laimingesnis. Todėl kiekvienam palinkėčiau išmokti protingai kurti išsikelti norus ir tikslus. O tai įmanoma padaryti dirbant su savimi pačiu, šlifuojant savo neigiamas charakterio savybes, tobulėjant. Tada ima keistis ir mūsų likimas. Visatoje veikia savi dėsniai, yra sava tvarka. Mano gyvenimas galėjo pakrypti pačiu juodžiausiu scenarijumi, bet aš pasirinkau… Pradėjau keistis, pradėjau nuo to, kad kas rytą pirmiausiai visiems linkėjau laimės. Nuoširdžiai. Skaičiau mane įkvepiančias knygas, lankiau paskaitas. Jau po mėnesio pajutau, kaip atsiranda daugiau pozityvo, kaip keičiuosi aš, mane supanti aplinka ir žmonės. Dabar džiaugiuosi šeima, dvynukėmis dukrelėmis, galimybe padėti kitiems rasti savo kelią. Stebuklus galime kurti savo teisingais pasirinkimais.

 

 

12239396_1747136308843418_8978544702719351713_o (1)

BŪKITE LAIMINGI !

as

Nuoroda

Komentarai


2 thoughts on “Apie

  1. Konsultacija padejo patiketi ir suprasti tai,ka visada zinojau,tik truko padrasinimo.Aciu uz silta ir lengva benravima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *