Asmeninė konsultacija

Asmeninė astrologijos, chiromantijos konsultacija

Turiu edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Asmenines konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Kanadoje ir JAV vedu nuo 2013 metų. Nuo 2011 metų Bengališkos Astrologijos mokykloje pradėjau studijuoti Vedų astrologiją, astropsichologiją ir chiromantiją.  2016 metais sutikau savo Vedų astrologijos mokytoją (Guru), kuris priklauso vienai seniausių šioje žemėje esančių vedų astrologijos mokyklų. Jo prižiūrimas toliau gilinu vedų astrologijos žinias ir remdamasis šiomis unikaliomis žiniomis padedu suprasti kodėl gimėte, kokia yra jūsų sielos paskirtis, koks jūsų tikslas vienoje ar kitoje gyvenimo srityje, kokie yra jūsų talentai, kokių klaidų vengti ir kaip pasiekti sėkmės jūsų kelyje.

Remdamasis vedų astrologija ir chiromantija, konsultacijų metu padedu spręsti šiuos klausimus:

Draugystės klausimai, porų suderinamumas, šeimyninė psichologija, santykiai, rekomenduojama profesinė veikla, silpnosios ir stipriosios charakterio pusės, kas padėtų sėkmingiau laviruoti gyvenimo keliais, savęs pažinimas, konfliktai kolektyve, gyvenamosios vietos/šalies pakeitimas, amžiaus krizės, dvasinė praktika, tiesos paieškos, palankių datų svarbiems darbams, gyvenimo įvykiams nustatymas, horoskopų sudarymas.

KAS JŪS ESATE
– išsamus jūsų charakterio ir proto apibūdinimas. 
– jūsų talentai ir gebėjimai.
– jūsų silpnybės, dėl kurių galite susikurti negatyvias pasekmes.
– kas jums gali padėti pasiekti sėkmę, o kas ją griauna?
– jūsų prisirišimai ir karminės skolos kitiems.
– iš kur galite semtis energijos ir kur galite ją prarasti?

– jūsų gimimo priežastys.
– kokia jūsų karma?
– kaip jūsų karma pasireiškia šiame gyvenime?
– ar yra kas nors, kam praeitame gyvenime sukėlėte problemų ir dabar dėl to kenčiate?
– ką turėtumėte daryti, kad pagerintumėte savo likimą?
– kokie yra jūsų palaiminimai šiame gyvenime?
– kokius gyvenimo iššūkius galite sutikti savo kelyje? 
– kurią savaitės dieną jums būtų palanku pasninkauti, kad tai būtų naudinga?

DARBAS IR VERSLAS
– Ar jums geriau dirbti pagal darbo sutartį ar savarankiškai?
– kokie jūsų talentai ir tinkamos profesijos?
– kokiose srityse galite dirbti?
– kas gali būti jūsų pajamų šaltinis?
– per ką gali būti prarandami pinigai?
– kiek pinigų galite turėti?

ŠEIMA IR SANTYKIAI
– kaip  pagerinti esamus santykius?
– karminiai polinkiai santuokoje, kas ten pasireikš?
– kokios jūsų klaidos gali sukelti problemas santykiuose?
– kaip rintis antrąją pusę, kokių savybių ieškoti?
– kokie partneriai jums palankūs, o kokie ne?
– Palanki diena santuokai, ar jūsų pasirinkta santuokos diena atneš sėkmės papildomų neigiamų dalykų?

GYVENAMOJI VIETA
– Ar jums lengva išreikšti save gimimo vietoje, ar vertėtų pervažiuoti?
– kurios pasaulio pusės jums palankios, o kurių vengti?
– Kokiomis raidėmis turėtų prasidėti MIESTO arba RAJONO pavadinimas kur jums būtų palankiau?
– koks NAMO NUMERIS jums būtų nepalankus ir palankus?
– palankios namo medžiagos / namo spalvos ir t. t.?

 

REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI: egidijus.gubinas@gmail.com 

Asmeninė konsultacija Konsultacijos kaina 60 eu. Trukmė 60 min. 

 

DELNŲ SKAITYMAS JŪSŲ ŠVENTĖJE

Nuo 2015 metų esu kviečiamas į įmonių ir žmonių šventinius vakarėlius, bei asmenines šventes būti šventės dalimi. Šventės metu dalyvius supažindinu su jų delno linijomis, gimimo datos skaičiais ko pasekoje visi sužino daug įdomių detalių apie save ir savo likimą, sužino ką vertėtų pakeisti, kad gyvenmas taptų geresnis. Organizatorių pageidavimu vedu trumpas asmenines konsultacijas ir  galiu paruošiu įmonės horoskopą.

 

 

 

Vaiko horoskopas 100 eu. Vaiko horoskopas pagal gimimo datą, tai tarsi gyvenimo instrukcija. Žmones visais laikais domino likimo paslaptys, todėl astrologijos pagalba visada buvo nepakeičiama. Astrologija, vienas seniausių mokslų pasaulyje, kuris nagrinėja likimą.Kalbant apie vaiko horoskopą galima įsivaizduoti vaiką tarsi „sėklą“, iš kurios kažkas išaugs. Horoskopas tai instrukcija ir rekomendacija, kuri gali padėti tai „sėklai“ tinkamai subręsti. Jeigu mes nieko nežinome apie asmenybę, kuri atėjo į mūsų šeimą, tai dažniausiai ją auklėsime ir mokysime pagal save, todėl galime pridaryti ir žalos. Dėka horoskopo galima sužinoti charakterio savybes, kokiu būdu žmogus gali uždirbti pajamas, kokie bus jo santykiai su aplinkiniais. Dėka horoskopo galima sužinoti kokias savybes ir įpročius žmogus turi. Ar žmogus bus daugiau praktikas, ar teoretikas? Ar labiau humanitaras, ar linkęs į tiksliuosius mokslus? Ar jam būdinga rodyti emocijas, ar jas slėpti? Ar jis turi lyderio savybių, ar jam lengviau užimti pavaldinio padėtį? Ar jis verslininko, ar mokslininko tipo? Ar turės drąsos, ar jam reikės padėti išsiugdyti šią savybę? Ar bus spontaniškas, ar ilgiau mąstys prieš priimdamas sprendimus? Ar jam seksis toje vietoje, kur jis gimė, ar toliau nuo savo gimtinės? Su kokiais žmonėmis jis greičiau ras bendrą kalbą, o kokių vertėtų vengti? Kokios profesijos jam galėtų tikti? Ar taps anksti savarankišku, ar jam vertėtų daugiau pradžioje padėti? Ar jo norai pildysis lengvai, ar teks dėti daugiau pastangų? Ar jo visos pastangos taps sėkmingos, ar teks patirti ir išbandymų, kurie jį sustiprins? Kokius talentus jis turi ir kokiose srityse jam galėtų sektis labiau? Ar jam reikia laiko pagalvoti prieš priimant sprendimus, ar jis labiau linkęs pasiduoti emocijoms, pirma padaryti ir po to pagalvoti?

Palankios dienos ir valandos parinkimas 20 – 30 eu. Nesėkmingos dienos veikia panašiai kaip ir gimimas. Vieni gimstą sėkmingą dieną, todėl jų likimas sėkmingesnis, o kiti nesėkmingą, todėl ir gyvenime juos lydi daugiau nesėkmių. Žinoma kada gimti mes patys nesirenkame, bet rinktis sėkmingą ar nesėkmingą dieną kokiam nors svarbesniam gyvenimo įvykiui kaip santuokai, verslo pradžiai, vaiko pradėjimui, parduotuvės atidarymui, namo statybos pradžiai, nekilnojamo turto sandėriui ir panašiai mes galime. Pagal senovės – vedų astrologiją sėkmingos dienos pasirinkimas gali pagerinti mūsų likimą. Senovės astrologijoje dar kitaip vadinamoje vedų astrologijoje  renkantis sėkmingą dieną yra svarbu ne tik savaitės diena, bet taip pat mėnulio diena, žvaigždynas į kurį patenka mėnulis – vadinamas nakšatra, planetų padėtis tą dieną ir vienas svarbiausių dalykų tai paros valanda.

Poros suderinamumo horoskopas 60 eu. Poros suderinamumo horoskopas padės suprasti su kuo kurti santykius, o su kuo verčiau neskubėti. Esantiems santykiuose padės suprasti kaip atrasti tarpusavio harmoniją, santykių silpnąsias ir stipriąsias puses. Poros suderinamumo horoskopas žiūrimas pagal planetų padėtį vyro ir moters horoskope. Planetos atsako už įvairias gyvenimo sritis, todėl pagal poros suderinamumo horoskopą galima suprasti kuriose srityse porai gali sektis geriau, o kur laukia daugiau išbandymų. Poros suderinamumo horoskopas parodo kokios pas žmogų planetos stiprios ir kokiose gyvenimo sferose jam seksis. Silpnos planetos rodo kur reikės įdėti daugiau pastangų.

Gimimo. Asmeninis horoskopas 150 eu. Kiekvienam žmogui įdomu sužinoti apie savo likimą, tad vienas iš būdų jį perskaityti-horoskopas. Horoskopas, tai tarsi likimo ciferblatas kuriame surašyti gyvenimo įvykiai. Gimimo, asmeninis horoskopas parodo įgimtą žmogaus potencialą ir jo galimybes gyvenime. Kokius talentus žmogus turi; koks gyvenimas jo laukia; kokie bus jo finansai; ar žmogus bus ryžtingas; ar žmogus bus laimingas; ar liks gyventi gimimo vietoje ar keliaus; kaip klostysis situacija su vaikais; kokia bus sveikata; kaip seksis santykiuose; ar bus gyvenime netikėtų situacijų ir kokios jos gali būti; ar gyvenime sulauks sėkmės; koks bus statusas ir profesija; ar norai pildysis lengvai ar teks dėti daug pastangų ?

Metų horoskopas. 100 eu. Ko tikėtis metų bėgyje?

Asmeninės konsultacijos galimos jūsų mieste arba bendraujant skype, messenger ar telefonu. Dėl konsultacijos rašykite į el. paštą.

Kontaktai: egidijus.gubinas@gmail.com

 

ATSILIEPIMAI

 

 

 

Komentarai


73 thoughts on “Asmeninė konsultacija

 1. Konsultacija man padėjo susidėti svarbius prioritetus savo gyvenime ir pasirinkti teisingą kelią. Esu labai Jums dėkingas. Taip pat dar šeimyniniam gyvenime labai padėjote susivokti nuolankumą vienas kito atžvilgiu.

 2. Konsultacija padėjo, nes prieš kurį laiką viena mergina tyrinėjusi mano delną buvo užsiminusi apie ateityje laukiančias skyrybas, man buvo dėl to liūdna, tačiau Jūs pažiūrėjęs delną tai paneigėte. Po Jūsų konsultacijos (bent jau kol kas) praėjo noras pačiai aiškintis savo delną pramogai. Taip pat padėjote suvokti, jog reikia kreipti dėmesį ne tik į amžinąją pareigą augti dvasiškai, bet ir į laikinąją – atlikti moteriškas pareigas, nes man vis rodėsi, kad amžinoji pareiga yra svarbiausias tikslas, o visa kita egzistenciškai nelabai prasminga. Dabar man regis, jog viskas yra šalia ir gana susieta.Konsultaciją siūlyčiau savo draugams. Ji padeda, kai žmogus yra pasiklydęs tarp ateities scenarijų susikurtų paties savo ar pasitelkus pagalbininkus (pvz. būrėjus). Atneša blaivesnio proto, nes Jūsų konsultacija susieta ir su psichologija (stengiamasi tarp asmeniui kylančių idėjų rasti svarbiausias, kurios galėtų būti vedlėmis ir pagrindu gyvenime).

 3. Konsultaciją vertinu labai teigiamai: ne tik atsakėte į rūpimus klausimus, bet pateikėte ir daug papildomos informacijos, kuri nuramino protą bei padėjo susidėlioti dabartinius prioritetus bei ateities planus. Kaip pastebėjau, esate lankstus žmogus, sugebate informaciją pateikti paprasta ir suprantama kalba tiek apie kasdienius, tiek apie gilesnius dalykus, todėl neabejoju, jog konsultaciją galimą rekomenduoti įvairaus tipo žmonėms. Grįžtant prie manęs – jei pamenate, kalbėjome apie dabartinę situaciją, mokslus, jogą ir gyvenimo kelią. Jūsų konsultacija buvo galutinis patvirtinimas ir paskatinimas, kuris suteikė jėgų save išbandyti jogoje (kuri man nuo pat pirmos dienos ir gana seniai yra miela širdžiai, o dabar galiu pasakyti, jog ten radau viską – tiek ir psichologiją, tiek ir dvasinius dalykus, gyvenimo filosofiją ir pan.Rašau tai ne dėl to, jog pasigirti, bet parodyti, jog Jūs nesuklydote ir, matyti, puikiai atliekate savo darbą bei išmanote tai, ką darote. Labai Jums ačiū! Estae vienas iš tų žmonių, kuris prisidėjo prie mano augimo ir kuris suteikė jėgų bei pasitikėjimo. Dar kartą – labai ačiū!

 4. Konsultacijoje gavau patvirtinimą tam, ką jau buvau nusprendusi, todėl drąsiau ėmiausi tolimesnių veiksmų.

 5. Konsultacija labai padėjo. Sužinojau kuria linkme sukti gyvenimą. Ką derėtų daryti ir ko derėtų susilaikyti. Inešė vidinės ramybės ir žinojimo. Lieka tik taikyti tai , ką sužinojau. O čia jau sunkioji dalis:-). Mes visi ateiname į šį pasaulį su jau užkoduota informacija. Yra žmones , kurie gali perskaityti ir išaiškinti tą informaciją. Jos žinojimas padeda atsakyti i daugelį klausimų, apsaugo nuo skaudžiu klaidų.

 6. Konsultacija labai padėjo, patarimai buvo paprasti, bet veiksmingi. Egidijus pasiūle ilgalaikių problemų sprendimo būdų, kurie iš karto pasirodė truputį keisti, bet laikui bėgant pajutau, kad labai padeda.Rekomenduočiau kiekvienam. Pokalbis suteikė peno sielai, padėjo suvokti savo siekius. Paprasti, bet veiksmingi žodžiai dažnai pasikartoja mintyse dar ir dabar.

 7. Sveiki, konsultacija tikrai padėjo kitaip pažvelgti į problemą,todėl dabar geriau suvokiu, ką dariau ne taip ir bandau po truputį taisyti situaciją 🙂

 8. Konsultacija tikrai labai padejo. Nukreipė teisinga linkme, patvirtino tam tikrus spejimus bei jutimus. Šios konsultacijos dėka susipažinau su panašiai mąstančiais žmonėmis, pradėjau gilintis i save ir atrasti pilnatvę. Tikrai rekomenduočiau! Nes tai žingsnis savęs atradimo link.

  1. Egidijus Gubinas protingas žmogus,turintis žinių savo srityje ir mokantis jas perteikti.O jį girdintiems ir suvokiatiem apie ką pasakoja, duoda pamokas ir motyvaciją tobulinant savęs pažinimui.Beto teko dalyvaut ,,Vidinės ramybės”stovykloje Šiaulių rajone.Labai patiko aplinka,žmonės,maistas ir Egidijaus nuoširdus bendravimas bei perteikiamos žinios mūsų gerovei.Ačiū jam🙂

 9. Ši konsultacija praėjo kaip pokalbis, kuris tam tikrais momentais pastūmėjo priimti tam tikrus sprendimus, trumpiau tariant padėjo susivokti, paskaičius pratarme suprasti, apie ką bus kalbama knygoje.Siūlyčiau žmogui, tada kai matyčiau, jog jis turi sunkumų ar tiesiog yra neapsisprendimas dėl savo ateities ir tiesiog norėtų postūmio, užuominos kaip elgtis ateityje.

 10. Konsultacija man asmeniškai tikrai pagelbėjo, nes rūpimiausias klausimas ir buvo gyvenimo kelio pasirinkimas. Sėkmingai pasinaudojau duota informacija ir nuoroda į tolimesnius mokslus. Tikiuosi, kad viskas keičiasi į gerą. Žmonai gal labiau norėjosi konkretumo dėl jos darbo ir veiklos pasirinkimo, tačiau likome patenkinti.

 11. Ačiū jums labai, konsultacijos padėjo, nes susitaikiau, kad nuo manęs labai daug kas priklauso, kai ėmiau taip mąstyti ėmė keistis ir santykiai, vyras gavo papildomo darbo, dabar jau atsigauna ir santykiai. Visi tapo ramesni ir susitelkę.

 12. Konsultacija man padėjo nuvyti abejones ir eiti teisingu keliu. Gavau naudingų patarimų, kurie suteikė vidinę ramybę, pasitikėjimą, nuramino protą.

 13. Patarimais gautais konsultacijoje dar nepasinaudojau, tik jie giliau padėjo įsigilinti į padėties/problemos esmę, ir giliau pamąstyti apie kitus su tuo susijusius dalykus. Bet pačia tinkamiausia proga ketinu jais pasinaudoti. Rekomenduočiau pas jus apsilankyti draugams, tokiu būdu jie sužinotų profesionalo nuomonę, o ne kokios šališkos draugės/o ar giminaičio patarimu.

 14. Konsultacijos man padėjo suprasti kur turėčiau pasukti profesijos srityje. Ko turėčiau siekti, šių atsakymų ilgai ieškojau . Ačiū

 15. Konsultacija padejo suprasti daug ką, dabar žinau kur mano silpnos ir stiprios vietos. Man padėjo nuraminti savo protą ir nenukrypti nuo savo kelio. Nors ir nebuvo lengva po konsultacijos, teko su kažkuo viduje pakovoti 🙂 bet buvo verta.

  Tomas R.

 16. Konsultacija man labai padėjo, nes gavau atsakymus ir patarimus, ką turėčiau daryti toliau, jog išspręsčiau problemą. Taip pat buvo paaiškinta, kaip iš tikrųjų reikia elgtis norint išvengti problemų santykiuose.Rekomenduočiau Jūsų konsultacijas savo draugams, nes kiekvienas turėtų turėti žmogų (konsultantą) gyvenimiškais klausimais. Aišku, tas žmogus turi būti labiau patyręs, daugiau žinoti apie gyvenimą, santykius ir visą kitą. Tik tuomet galima rasti išeitį iš problemos. Kaip ir pats paskaitos metu minėjote, jog skęstantysis skęstančiojo pagalbos negali paprašyti, todėl reikalingas žmogus, esantis bent vienu laipteliu aukščiau.

 17. Konsultacija man padėjo išsilaisvinti iš tam tikrų abejonių ir netikrumų, bei padėjo suvokti tam tikrus dalykus kuriuos giliau savyje žinojau ir pats.Siūlyčiau tiems, kam reikalingas tam tikras patvirtinimas pasirinkto kelio link, tiems kas dvejoja dėl tolimesnių pasirinkimų savo gyvenime.

 18. Man konsultacija padėjo, suprasti priežastį, nurodė ką daryti, kaip dirbti su savimi, išmokti nekaltinti ir prisiimti atsakomybę, priimti savo artimą žmogų koks jis yra.Po konsultacijos, užliejo ramybės ir pusiausvyros jausmas. Situacija pradėjo keistis i gera.Esu dėkinga.

 19. Konsultacija įkėpė gilesniam tobulėjimui ir savęs ieškojimui. Taip pat gavau atsakymus į dalį klausimų. Šis specialistas nustatė sėkmingą datą mano su vyru vestuvėms. Jis pasižymi dideliu taktiškumu. Rekomenduoju!

 20. Labai širdingai esu dėkinga Egidijui. Pakreipė eiti teisingu ir šviesesniu gyvenimo keliu.

 21. Egidijui atvykus į Jungtines Valstijas, lietuvių bendruomenės dalis, besidominti Vedų kultūra, filosofija, papročiais, astrologija ir medicina, sugūžėjo į paskaitas.
  Lankiausi paskaitose ir asmeninėje konsultacijoje, kurios metu norėjau daugiau išsiaiškinti apie vaiko profesijos ir karjeros galimą pasirinkimą pagal horoskopą. Gavau iš Egidijaus naudingų patarimų, padėsiančių ateityje teisinga linkme nukreipti vaiko dėmesį į jam tinkamą veiklą ir išvengti neteisingų pasirinkimų.
  Nuoširdžiai rekomenduoju šį Vedų astrologą tiems, kurie nori sužinoti kaip planetos ir žvaigždžių konsteliacijos gali įtakoti mūsų gyvenimą ir kaip išnaudoti palankius mūsų gyvenimui momentus ir apeiti mažiau malonius.

 22. Konsultacija ir paskaitos buvo labai įkvepiančios bei paskatinančios eiti savęs pažinimo keliu. Egidijaus žinios bei energetika išties paliko įspūdį. Ačiū!

 23. Pirmiausia, mes norime padėkoti už Jūsų padarytus horoskopus mūsų šeimos nariams, už nuoširdų bendravimą ir žinių dalijimąsi. Įdomiausia tai, kad skaitai horoskopą ir negali patikėti, kad žmogus nepažįstantis tavęs gali, taip tikslai tave apibudinti su visomis tavo teigiamomis ir neigiamomis savybėmis, kurių net pats kartais nenori pripažinti turintis. Gedeminui buvo sunku save suprasti, sunku susiorentuoti, kokiu gyvenimo keliu reikia eiti, o Jūsų konsultacijos padėjo į gyvenimą pažiūrėti iš kitos pusės. Jūsų dėka mūsų šeima dvasiškai sustiprėjo. Jus padėjote nusistatyti gyvenimo prioritetus ir įkvėpėte jų siekti. Mūsų šeimos santykiai yra visai kitame lygmenyje, nei ankščiau, Jūsų konsultacijų dėka. Mes rekomenduojame Jus visiems žmoniems, kurie savęs dar neatrado, kurie turi gyvenimo sunkumų tiek šeimoje, darbe ar mokslų pasirinkime. Jūsų asmeninė konsultacija yra žymiai geriau nei eiti pas paprasta psichologą, nes Jus ne tik išklausote, bet taip pat suteikiate konkrečių žinių, kurios yra reikalingos priimant svarbius gyvenimo sprendimus. Dar karta ačiū Jums ir linkime Jums nuoširdžiausios sėkmės.
  Gedeminas ir Rita

 24. Ačiū, Egidijau, už pagalbą atsakant į man svarbius klausimus. Iš tikrųjų jūsų padarytos keleta pastabų apie santykius su mano šeimos nariais privertė mane giliau paanalizuoti santykius su jais, to nebučiau dariusi ir pastebėjusi, jei ne jūsų suteikta konsultacija. Labai rekomenduoju visiems jūsų pagalbą, labai jums ačiū.

 25. Ačiū labai labai, už konsultaciją. Vertingai praleistas laikas. Tai buvo tiesiogine prasme, kelionė į savęs atradimą… Trumpai tariant, nustojau blaškytis, padėjo suprasti, kad reikia dirbti „su savimi” ir pirmiausia pažinti save, tuomet ir aplinka atrodys – bus kitokia. Buvo klaustukų ar reikia kanors keisti, jei reikia tai ką, kaip….. Konsultacija sudėliojo viską į vietas, bent kuriam laikui. Lauksiu kito susitikimo, nes žmogus, kuo daugiau mokaisi, sužinai tuo daugiau iškyla naujų klaustukų… AČIŪ,Egidijau 🙂

 26. Konsultuojuosi jau nebe pirmą kartą. Iš Egidijaus gavau daugybę praktiškų patarimų, kuriais stengiuosi vadovautis savo gyvenime. Labai taktiškas, įkvepiantis žmogus.

 27. Man konsultacija leido susimąstyti kaip tapti ištvermingu, kaip į situacijas reaguoti neskubotai, ką turi daryti vyras, ir kodėl vyksta konfliktai su artimaisiais. Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad pasikalbėjęs su Egidijum šiek tiek nusiraminau, nes jaučiu, kad patarimai yra ir siekiamybė ir reikiamybė, toks koks tu būsi su kitu, taip jis elgsis su tavimi ilgame laikotarpyje. Reikia tai suprasti. Dar man leido suprasti/priminė, kas yra moteris ir kaip turi bendrauti skirtingos lyties atstovai. Ačiū.

 28. Konsultacija man padėjo daugiau suvokti, kaip man pasielgti, nuramino mane. Esu ramesnė, kadangi Jūs man suteikėte vilties ir davėte stipresnį tikejimą, nei turėjau. Ačiu.

 29. Dekoju Egidijui uz konsultacija, kuri patvirtino mano vidini zinojima ir spejimus. Einu teisingu keliu. Konsultacija pakylejo, suteike naujus sparnus toliau keliauti ir analizuoti potyrius. Pokalbis su Egidijumi ir jaudino ir tuo paciu nuramino. Vertingi patarimai pades aiskiau vertinti situacijas ir stengtis maziau daryti klaidu. Linkiu visiems tureti konsultacija su Egidijumi, kuris mato, pataria ir nuramina.

 30. Didziausia padeka Egidijui!! Labai malonios ir idomios paskaitos. Po asmenines konsultacijos, jau sekancia diena pradejau keisti save..
  Aciu ir sekmes

 31. Didelis ačiū, Egidijui už konsultaciją. Ji man man įrodė, kad einu tinkama linkme bei savė gerų patarimų. Džiugu kai žmogus dirma savo darbą nuoširdžiai 🙂

  1. Nuoširdžiai ačiū Egidijui už asmeninę konsultaciją!!!!!Blaškymąsis ir abejonės gyvenimo įvykiuose kankino jau kurį laiką.Po konsultacijos gavau paaiškinimus kodėl kai kas vyko neišvengiamai,kokie mano pačios veiksmai iššaukia problemas ir,kad noras pirmiausiai keisti save,save pažinti, domėjimasis vidine būsena,energetika…yra teisinga mano kelio pradžia.Esu ramesnė,nes gavau patvirtinimą kai kurioms savo nuojautoms.Labai norėčiau,kad ir mano šeimai visa ši tematika būtų įdomi,artima ir suprantama.TAI su laiku atneštų (minimum)ramybę į sielą.Būtinai naudosiu patartas praktikas.Toliau gilinsiu savo žinias.Džiaugiuosi,kad gyvenimas palaipsniui privedė prie šio taktiško,nuostabaus žmogaus.Ačiū Jums ir sėkmės!!!

 32. Dėkoju Jums už konsultacijas. Labiausiai man rūpėjo su saviraiška ir veiklos pasirinkimu susiję klausimai. Labai padėjote susivokti savo polinkiuose, labiau pažinti save, davėte daug praktiškų ir veiksmingų patarimų. Įdomu tai, kad veiklos, kuri teiktų pasimėgavimą nereikėjo toli ieškoti, nes visa tai ėjo iš vaikystės, jaunystės pomėgių, potraukių, tačiau aplinkos, stereotipų, standartų, netikėjimo, abejonių, materialių apskaičiavimų paveikta visa tai atmečiau ir ieškojau kažko neva… Ir suklydau. Džiugu, kad gan anksti tai supratau ir galiu imtis veiksmų keisti savo gyvenimą. Tad dėkoju dar kartą Jums už pagalbą, įkvėpimą, paskatinimą, praktiškus patarimus. Ir labai rekomenduoju visiems jauniems žmonėms besirankantiems veiklą nepraleisti tokios galimybės pasikonsultuoti.

 33. Širdingai dėkoju Jums, Egidijau, už aiškumą ir vyrišką, blaivų požiūrį į mano situaciją. Man šiuo metu to labai reikėjo. Dėkoju už palaikymą ir ramybę.

 34. Ne veltui sakoma, jog geriausia reklama – tai rekomendacijos! Apie Egidiju Gubina suzinojau is savo gero draugo, kuris taip pat eina savo gyvenimo pazinimo keliu, tobuleja. Esu perskaites pora jo straipsniu. Po konsultacijos igavau daugiau stiprybes siekti savo tikslu. Dingo kai kurios abejones, pasitvirtino kai kuris vidinis zinojimas.
  Tikiu, jog save pazinti gali tik ieskant saves, nenuleidziant ranku. Tai ne lengvas kelias, taciau idomus. Aciu Egidijau jog esate, padedate kiekvienam siekti savosios laimes.

  Rekomenduoju konsultuotis kam iskyla egzistenciniai, buitiniai klausimai. Vadinasi daugumai tai rupes! Sekmes skleidziant geri!

  Aciu.

 35. Aciu Jums uz konsultacija. Paminejot, kur reiktu tobuleti, ka daryti, kad paleisciau senas nuoskaudas, bandysiu zinias pritaikyti praktikoje.

 36. Asmenine konsultacija naudojuosi jau antrą kartą. Negaliu žodžiais apsakyti, kaip aš jums dėkinga. Jūs tiesiog man padėjote toliau gyventi pilnavertį gyvenimą, davęs patarimus kokiu keliu turiu eiti… Dėl savo sprendimų ir elgesio abejojau, bet jūsų žodžiai man davė stiprybės ir jėgų veikti.. Ačiū, kad jūs atsiradote mano gyvenime.

 37. Noriu padėkoti už išsamią ir idomią konsultacija, kurios metu geriau pažinau save, o svarbiausia geri patarimai, leido geriau įvertini savo gyvenimo situaciją ir galimybes.

 38. Nuoširdus ačių už konsultaciją. Ji daug ką paaiškino,buvo informativi,naudinga.Gavau daugiau nei tikėjausi.

 39. Malonu buvo pabendrauti, daug ką naujo sužinojau. O dabar lauksim pakilimo, po nuosmukio 😀 Bandysiu atsižvelgt į Jūsų rekomendacijas. AČIŪ, Egidijau! 🙂

 40. Esu labai dėkinga už išsamią ir naudingą konsultaciją. Sužinojau nemažai naujų dalykų, o taip pat išgirdau tai, kas rodos visą laiką tūnojo kažkur giliai ir ką bijojau prisipažinti sau pačiai. Ačiū už patarimus ir įžvalgas. Jūsų konsultacija labai padėjo ir nuramino. Didelis ir nuoširdus AČIŪ!

 41. Dėkoju Egidijui už išsamią konsultaciją. Konsultacijos metu labai aiškiai ir suprantamai gavau paaiškinimus į daugelį man rūpimų klausimų, ypač kodėl … ir ką daryti …, kokia karminė užduotis šiame gyvenime ir t.t. Nustebino chiromantinės žinios, kaip galima iš delnų tiksliai nusakyti tik man vienai žinomus dalykus, ko turėčiau saugotis, kokios atsineštos (karminės) problemos, kaip jas spręsti, kokios silpnosios ir stipriosios pusės ir pan. Tikrai rekomenduoju, rasite atsakymus į daugelį Jums rūpimų klausimų, ypač tie, kurie ieškojimų kelyje! Ačiū!

 42. Aciu uz konsultacija,padeda geriau pazinti save,tai pat gavau atsakymus i rupimus klausimus ir gavau patarimu ka tureciau daryti.Konsultacija esu labai patenkinta ir rekomenduoju.Aciu

 43. Žinios apie tai kokias savybes reikėtų stiprinti, kokie palankūs profesiniai pasirinkimai, bei ko tikėtis artimiausiu metu – nuramina, suteikia drąsos ir motyvacijos gyventi, leidžia labiau pasitikėti savimi ir gyvenimu. Nustebino tai, jog metų tikslumu buvo pasakyta keletas praeities įvykių. Aš linkusi tikėti, kad visi gyvenimo įvykiai turi priežastį ir jei jūs jau naršote šiame puslapyje, mažiausiai ką turėtumėte padaryti, tai paklausyti šio žmogaus seminarus ar paskaityti straipsnius.
  Dėkoju už konsultaciją ir linkiu jums sėkmės savo veikloje!

 44. Labai jums aciu uz konsultacija,buvau kryzkeleje ir nezinojau i kuria puse eiti,bet jusu deka suzinojau teisinga kelia ir pasiryzusi juo eiti.Sekmes jums!

 45. Ačiū už malonų bendravimą per asmeninę konsultaciją. Už informaciją, kuria galėjote pateikti ir jūsų pastangas persiusti man papildomą informaciją, kuri man padėtų atrasti atsakymus į dar neatsakytus klausimus.

 46. Aciu Jums labai 🙂
  Labai patiko konsultacija.
  Labai priverte susimastyti, prisiminti , isigilinti i save. Esu apmastymuose.
  Tikrai rekomenduoju.

 47. Esu dėkinga už konsultaciją, už lankstumą bendravime, už suteiktas naujas žinias apie mane ir apie supančią aplinką. Patvirtinote problemines sritis, aiškiai ir suprantamai įvardijote kur ir kaip teisingai reikėtų toliau judėti, belieka pačiai dėti pastangas, kad taip ir įvyktų. Ačiū Jums.

 48. Didelis aciu uz konsultacija ,Egidijui.likau nustebusi! Kiek daug visko buvo pasakyta ir atsakyta.dekui jums !

 49. Didelis dėkui už kokybišką ir profesionalią konsultaciją. Labai išsami,tiksli,tapo daug kas aišku. Rekomenduoju jus kitiems žmonėms ir linkiu kad jūsų darbas ir toliau jus džiugintu ir neštu žmonėms žinias ir gėri. Geros kloties.

 50. Aciu uz konsultacija. Buvo labai idomu, daug tiesos. Rekomenduoju kitiems! Sekmes! 😉

 51. Dėkoju už tikslias įžvalgas apie asmenines savybes, pagalbą siekiant geriau pažinti save bei suvokti sritis, kuriose turėčiau tobulėti. Esu dėkinga už žodžius, kurie paskatino susimąstyti apie anksčiau neapgalvotus klausimus bei stengtis sąmoningiau suvokti, priimti save, aplinką, situacijas. Linkiu sėkmės Jūsų kelyje!

 52. Puikus žmogutis, reikalinga pažintis. Pokalbis labai informatyvus, tikslus, įdomus. Daug naudingos informacijos. Džiaugiuosi sudarytu asmeniniu horoskopu ir delnų linijų analize. Daug reikalingos informacijos savianalizei, apmąstymui. Dėkoju jums už man skirtą laiką ir iki malonaus:)

 53. Dekoju uz konsultacija, pasidalintas izvalgas bei patarimus! Tai buvo idomus ir informatyvus pokalbis, atveriantis nauju ir netiketu ziniu apie savo asmenybe ir duodantis peno tolimesniam pamastymui. Sekmes jums ir aciu uz skirta laika!

 54. Dėkoju Jums už konsultaciją, kad taip glaustai ir kartu išsamiai apibūdinote mano vaiko charakterį, jo siekius, galimybes ir polinkius. Šių žinių labai reikėjo, kad atsakyčiau pati į tam tikrus iškilusius klausimus, o po šios konsultacijos klausimų kaip ir nebeliko, bent šiam kartui 🙂 Ačiū Jums, ačiū, kad esate!

  1. Ačiū Jums už konsultaciją. Labai tiksliai papasakojo apie mano vaiko charakterį, galimybes, polinkius. Nurodė vietas į ką atkreipt dėmesį auklėjant jį ir pan.

 55. Dėkoju Egidijui už konsultaciją, po kurios pasidarė labai ramu, padėjo rasti atsakymus rūpimais klausimais. Gavau daug naudingos informacijos. Ačiū ir sėkmės!

 56. Dekoju jums uz konsultacija Egidijau.
  Suzinojau tiek reiksmingu atsakymu I amzinai nerima kelencius klausimus, padejote atrasti vidine ramybe, motyvacija ir toliau dirbti su savimi.
  Esate tikras savo srities profesionalas.

 57. Egidijaus atsakymu likau labai patenkinta. Gavau atsakymą ne tik į iškilusį klausimą, bet taip pat Egidijus tiksliai nupasakojo, ką tuo metu išgyvenau viduje. Labai rekomenduoju!

 58. Pirmą kartą teko susipažinti su Egidijumi Gubinu,kai atvyko į mūsų miestą Norvegijoje. Tada jis pravedė paskaitą,kaip pažinti save iš delnų linijų. Paskaita buvo įdomi ir prasminga. Todėl pradėjau klausyti jo seminarų ir užsirašiau į astrologijos,chiromantijos,numerologijos kursą. Taip sužinojau dar daugiau apie savo charakterį, likimą. Tai padėjo įsigilinti plačiau į tai,kas esu aš ir suprasti kitus žmones. Labai džiugu,kad tokie mokytojai,kaip Egidijus Gubinas, vyksta į užsienio šalis ir emigrantams suteikia galimybę atrasti,pažinti save.

 59. Dėkoju už konsultaciją. Naudinga informacija, malonus bendravimas. Rekomenduoju visiems, kas nori pažinti save nuodugniau.

 60. Po konsultacijos užplūdo jausmas, kad intuicija atvedė pas tinkamą savo srities profesionalą. Mano domintas klausimas buvo iš pagrindų išnagrinėtas. Jautėsi, kad žmogus nori nuoširdžiai man padėti. Dabar jaučiuosi rami, nes žinau kokius žingsnius norėčiau žengti link laimingesnio gyvenimo. Dėkoju Jums, Egidijau, dar kartą ir tikrai Jus rekomenduosiu kitiems žmonėms.

 61. Dėkoju, Egidijui už paskaitas, už aiškiai ir paprastai pateiktas informatyvias žinias. Mokytojas labai komunikabilus ir dalykiškas.

 62. Dėkoju už vaiko horoskopa.Labai patiko,kažkas jau tynka dabar.Na,o toliau laikas parodis kas kaip.

 63. Konsultacija patvirtino sprendimą atidaryti duris į naują gyvenimo etapą.
  Konstruktyviai, koncentruotai ir labai tiksliai pateikta informacija su teisingais ir įkvepiančiais patarimais. Nuoširdus ačiū, neabejotinai ir ateityje kreipsiuosi!

 64. Dalyvavau stovykloje „Vidinė ramybė”. Labai dėkoju už prasmingas ir nuoširdžias paskaitas, įgavau daug žinių, kaip galėčiau sau padėti atrasti ramybę. Puiki stovykla, skanus maistas, nuostabi aplinka. Viskas buvo tiesiog nuostabu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4.67 - 112 įvertinimai