Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

VEDŲ ASTROLOGIJOS KURSAS PAŽENGUSIEMS

2023 29 rugsėjo @ 14:00 - 2024 5 rugpjūčio @ 17:00

SU DŽIAUGSMU PRISTATAU VEDŲ ASTROLOGIJOS KURSĄ PAŽENGUSIEMS

 

Šis kursas, tai reta galimybė prisiliesti prie autentiškų vedų astrologijos žinių. Tobulėjant technologijoms ir spartėjant gyvenimo tempui vis daugiau žmonių ieško būdų, kaip suprasti savo gyvenimą, likimą ir priimti sprendimus. Tačiau didėjant paslaugų paklausai didėja ir pasiūlymų skaičius, o jų kokybė mažėja. Kasdien atsiranda vis daugiau kursų ir mokymų, tačiau jų praktinė vertė ne visada pateisina lūkesčius. Taip buvo ir mano gyvenime, visada ieškojau praktinių žinių ir mokytojų, o ne tik teorijos.

Vedų astrologijos studijas pradėjau 2011 m. ir supratau, kad ne taip paprasta suprasti šį mokslą. Pradėjau ieškoti mokytojo ir man pasisekė jį sutikti 2016 metais. Mano vedų astrologijos mokytojas (Guru), priklauso vienai seniausių šioje žemėje esančių vedų astrologijos mokyklų. Kai pradėjau pas jį mokytis sužinojau, kad vedų astrologijos autentiškos žinios yra perduodamos tik iš mokytojo mokiniui ir jų iš knygų ar kažkur internete neišmoksi. Visas gautas žinias pritaikiau praktikoje ir šiandien jau galiu šiomis retomis technikomis pasidalinti ir su jumis.

Šis kursas pažengusiems bus unikalus, nes leidimą šiomis žiniomis dalintis iš savo mokytojo gavau tik šiais metais. Mokytojų mokinių sekoje perduodamos praktinės ir laiko išbandytos vedų astrologijos technikos. Pamokose viską dėstysiu paprasta ir visiems suprantama kalba su realiais pavyzdžiais.

 

Vedų astrologijos kursas skirtas:

Kursas labiau skirtas tiems, kurie jau yra susipažinę su vedų astrologijos pagrindais ir nori pagilinti savo žinias, bet gali prisijungti ir naujokai. Šis kursas bus ypatingai naudingas tiems, kurie nori rinktis astrologiją kaip pagrindinę profesinės veiklos kryptį.

Dėka šių unikalių žinių išmoksite ne tik analizuoti horoskopus, bet ir taikyti korekcines priemones įvairiose gyvenimo situacijose, daryti prognozes. Pasidalinsiu su jumis apie subtilius dalykus susijusius su konsultacijomis. Gebėsite suprasti savo ir kitų horoskopus geriau, nei dauguma studijuojančių astrologiją. Baigę mokymus galėsite padėti sau ir kitiems įvairiais gyvenimiškais klausimais. Išklausę kursą ir išlaikę egzaminą gausite sertifikatus.

 

Kurso programa:

Rektifikacija

 Rektifikacija padės tiksliau nustatyti asmens gimimo laiką, kas padeda daryti tikslesnes prognozes. 

 

Suderinamumas

 

Suderinamumo astrologija yra viena populiariausių astrologijos dalių, nes padeda suprasti kaip bendrauti su kitais žmonėmis ir renkantis antrąją pusę. Kurso metu išmoksite įžvelgti žmonių santykių sritis, kuriose jiems bus lengva bendrauti tarpusavyje ir kur gali būti įtampos. Sužinosite ar žmogui bus lengva, ar sunku sutikti tinkamą antrąją pusę. Sužinosite apie slaptas suderinamumo technikas su kiekvienu žmogumi.

 

-Pančanga

Tai unikali vedų astrologijos technika susidedanti iš savaitės dienos, mėnulio paros, pusė mėnulio paros, nakšatros ir planetų jogos. Šiame kurse sužinosite apie visus penkis elementus, kaip juos taikyti praktikoje analizuojant horoskopą ar gyvenimišką situaciją.

 

-Chorarinė astrologija (Prašna)

 

Klausimo astrologija. Kasdien mes susiduriame su įvairiais gyvenimiškais klausimais ir vienas iš būdų padedantis į juos rasti atsakymą, tai klausimo horoskopas. Gimimo horoskopas nusako mūsų karmą, kurią turime iš praeito gyvenimo, o klausimo horoskopas nurodo kokią karmą žmogus turi dabar. Šiame kurse išmoksite kaip šiuos dalykus suprasti.

 

-Profesija

 

Šiame kurse sužinosite apie technikas, kurias taikant galima sužinoti kuriose sferose ir profesijose žmogus gali save realizuoti šiame gyvenime.

 

-Gyvenamoji vieta

 

Šiame kurse sužinosite kaip horoskope analizuoti žmogaus gyvenamąją vietą, ar bus lengva realizuoti save gimtojoje vietoje, ar geriau išvykti. Kokios pasaulio pusės tinkamos, o kurių vertėtų vengti. Kokiomis raidėmis palanku, kad prasidėtų miesto ar šalies pavadinimas, kad žmogui sektųsi. Kokie namų numeriai bus sėkmingi.

 

-Vardo parinkimas

Pagal unikalias vedų astrologijos technikas sužinosite kokius vardus vertėtų rinkti vaikui ar savo įmonei, kad tai atneštų sėkmę ir apsaugą.

 

-Laipsnių reikšmė horoskope ir kitos retos, ir slaptos vedų astrologijos technikos

Laipsnių reikšmė horoskope. Dėka šių technikų sužinosite kiekvieno laipsnio reikšmę horoscope. Tai padės geriau suprasti kokią energiją planeta neša nepaisant jos stiprios ar silpnos padėties. Ši unikali technika padės geriaus suprasti horoskopą, likimą ir padės daryti tikslias prgnozes. 

 

-Metų horoskopas

Šiame kurse išmoksite sudaryti metų horoskopą, tiksliau pamatyti konkrečių metų rezultatus ir įvykius.

 

KURSĄ VEDA: Egidijus Gubinas – vedų astrologas, chiromantas, lektorius. Veda mokymus ir asmenines konsultacijas nuo 2013 m.  Patirtis daugiau, nei 2500 konsultacijų, pravesta daugiau, nei 1000 pamokų, kursų ir seminarų. Atsiliepimai: https://gubinas.lt/galiu/#atsiliepimai

Atsiliepimai apie kursus ir mokymus: https://gubinas.lt/events-2/categories/astrologijos-kursai/

 

 

 

 

-Registracija

 

 

Numatomas grupės skaičius 10 mokinių. Pamokose kaip pavyzdžius analizuosiu visų norinčiųjų horoskopus.

 

Studijų kaina:

 

Studijų kaina 1080 eu.

Registracijai patvirtinti reikia padaryti pirma įmoką 324 eu. už 3 mėnesius, po to bus galima mokėtis kas mėnesį.

Užsiregistravę į kursą gausite dovanų mano knygą „VEDŲ ASTROLOGIJOS PAGRINDAI”

 

Studijų trukmė:

 

10 – 11 mėnesių po vieną pamoką per savaitę. Pamokos vyks trečiadieniais 19 val. Pamokų įrašai liks visam laikui.

 

Registruotis į kursą: egidijus.gubinas@gmail.com

Kilus klausimams galite skambinti 8 691 84 954 arba rašyti į nurodytą el.paštą

Informacija

Pradžia:
2023 29 rugsėjo @ 14:00
Pabaiga:
5 rugpjūčio @ 17:00

Vieta

Internetu

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *