Apie

Egidijus Gubinas – laimės mokytojas, lektorius, kvalifikuotas vedų astrologas, taip pat turi edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. 2017 m. Britishpedia Egidijaus Gubino biografiją įtraukė į sėkmingiausių Lietuvos asmenybių sąrašą. Egidijaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kt. Egidijus veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir JAV. Egidijus savo paskaitose dalinasi šiuolaikinės psichologijos, senovės raštų išmintimi, bei savo patirtimi ir siekia kitus įkvėpti gyvenimo pokyčiams.

„Kiek pamenu save, tai nuo pat mažumės dažnai mąstydavau apie gyvenimo prasmę, ieškojau savęs ir bandžiau suprasti  į kurią pusę ir kuriuo gyvenimo keliu vertėtų sukti. Deja, bet mano dažni bandymai surasti tiesą ir laimę vis baigdavosi nesėkmingai, bet su gyvenimiškomis pamokomis. Kaip ir daugelis patyrę įvairius išbandymus kritau ir kėliausi. Visada savo viduje svajojau surasti gyvenimo vedlį, pavyzdį, autoritetą ir žmogų kuriuo galėčiau pasitikėti.

Pamenu vieną savo gyvenimo dieną, kada po daugelio nesėkmingų bandymų pasiekti sėkmės ir laimės, pajutau nuo visko pavargęs. Tąsyk visos gyvenimo problemos tarsi susikrovė į vieną vietą ir tiesiog viskas pasirodė beprasmiška ką iki tol dariau. Vidinis balsas tarsi sakė, kad nebegaliu gyventi taip, kaip gyvenau anksčiau, nes tai kelias į niekur. Nežinau kodėl, bet likimas man suteikė šansą pakreipti savo gyvenimą kita linkme.

Atsirado kažkoks prašviesėjimas. Pradėjau skaityti knygas, klausytis paskaitų ir lankytis įvairiuose seminaruose. Nors tada įvairūs materialiniai sunkumai mane dar ilgai kankino, bet viduje pajutau palengvėjimą. Atėjo supratimas, kad apie gyvenimą neturiu visiškai jokių žinių, bet turėjau viltį, kad atsakymus rasiu. Troškimas pažinti Tiesą, mane pastūmėjo keisti savo įpročius ir gyvenimo ritmą. Prasidėję pokyčiai mano viduje stipriai pakeitė ir mano išorinį gyvenimą. Po didelių atradimų kurie padėjo man pakeisti savo gyvenimą ir pasaulėžiūrą, atėjo troškimas tomis žiniomis pasidalinti su visais. Dalinimasis tuo tapo mano gyvenimo būdu.

12239396_1747136308843418_8978544702719351713_o (1)

Pagal išsilavinimą esu – filosofas, edukologas, turiu edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Gyvenime esu keliautojas, lektorius, vedų atsrologas ir chiromantas. Studijų laikais vis ieškojau praktinių žinių, kurias būtų galima taikyti gyvenime ir kurios suteiktų laimės, ir leistų suprasti egzistencinius klausimus. Taip mano gyvenime atsirado vedos, vedų astrologija, chiromantija ir jų neišsemiama išmintis, kas tapo mano gyvenimo dalimi.

Nuo 2011 metų Maskvoje, Bengališkos Astrologijos mokykloje pradėjau studijuoti Vedų astrologiją ir chiromantiją. Nuo 2014 metų gilinau šių mokslų žinias pas įvairius Rusijos ir Ukrainos astrologus, ir chiromantus.  2016 metais sutikau savo Vedų astrologijos mokytoją (Guru), kuris priklauso vienai seniausių šioje žemėje esančių vedų astrologijos mokyklų –  (parampara – mokytojų ir mokinių seka). Jo prižiūrimas toliau gilinu vedų astrologijos žinias.

Vedamose paskaitose dalinuosi savo išgyvenimais ir patirtimi, taip pat šiuolaikinės psichologijos žiniomis, bei šventųjų pamokymais, ir bandau įkvėpti kitus gyvenimo pokyčiams.

as

Suprantu, kad mes visi norime tapti laimingi ir laimės ieškome skirtingais būdais. Tas kelias laimės link  iš tiesų nepaprastas, bet labai įdomus ir prasmingas. Man viena iš įstrigusių frazių apie laimingo gyvenimo paieškas yra ši: Išminčiai sako, kad iš šimto procentų žmonių, kurie išgirdo, kaip padaryti savo gyvenimą laimingesnį, devyniasdešimt procentų apsidžiaugs tai išgirdę, bet savo gyvenime vis tiek nieko nekeis. Devyni procentai likusiųjų pradės kritikuoti ir sakys, kad visa tai nesąmonės. Ir tik vienas procentas žmonių imsis pokyčių ir taps laimingi“.

Linkiu visiems būti tarp to vieno procento drąsiųjų, patiems tapti laimingais ir padėti tai padaryti kitiems!

Nuoroda

Komentarai


One thought on “Apie

  1. Konsultacija padejo patiketi ir suprasti tai,ka visada zinojau,tik truko padrasinimo.Aciu uz silta ir lengva benravima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *