Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Toronte praktinis seminaras „Meilė, sėkmė ir pinigai tavo delnuose“

2018 lapkričio 30 @ 19:00 - 21:00

Lapkričio 30 d. 7.00 p.m kviečiu susitikti Toronte praktiniame seminare „Meilė, sėkmė ir pinigai tavo delnuose“

Šiame praktiniame seminare pasakosiu kaip pagal delnus ir delnų linijas pažinti savo prigimtį. Apie mūsų kasdienio nerimo, nusivylimo, abejonių ir savivertės trūkumo priežastis, ir jų sprendimo būdus. Šis seminaras bus aktualus žmonėms, kurie planuoja kurti santykius, šeimą, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių neranda sau artimo žmogaus. Taip pat tiems, kurie yra santuokoje ir ieško nesutarimų, ir konfliktų sprendimo būdų. Tėvams kurie nori geriau pažinti ir suprasti savo vaikus. Taip pat siekiantiems profesinės karjeros ir norintiems pagerinti savo finansinę padėtį pasakosiu apie ženklus, kurie rodo finansinę sėkmę. Mūsų delnai parodo tai, ko nematome ir nesuprantame išorėje, todėl kviečiu pažinti savo likimą žvelgiant i savo delnus. Žinojimas išlaisvina ir nuramina. Kviečiu ateiti visus norinčius tobulėti.

Kam skirtas šis seminaras?
-Tiems, kurie yra santuokoje, ieško nesutarimų priežasties ir nori geriau suprasti savo antrąją pusę.
-Tiems, kurie dar tik planuoja kurti santykius.
-Tiems, kieno gyvenime dažnai pasitaiko netinkami partneriai ir nori suprasti kaip surasti sau artimą žmogų.
-Tiems, kurie dirba su žmonėmis ir nori savo darbą padaryti efektyvesniu.
-Tėvams, kurie nori geriau pažinti savo vaikus ir kurti su jais harmoningus santykius.

👌Kodėl verta ateiti ?
-Sužinosite savo stipriąsias puses, kas padės ieškant savo pašaukimo, ieškant antrosios pusės, renkantis profesiją ir siekiant tikslų.
-Dėka seminaro metu išgirstų žinių, galėsite geriau suprasti jus supančius draugus, artimuosius, vaikus, sutuoktinius, partnerius ir net nepažįstamus žmones.
-Tai unikalus, kuris atvers jums naujas galimybes.

👌Šiame požiūrio plėtimo renginyje sužinosite apie kiekvienam rūpimus dalykus – meilė, santykiai, sėkmė ir pinigai kurie atsispindi jūsų delnuose. Kokį likimą žada jūsų delnų linijos ir ką daryti, kad likimas būtų palankesnis.

 

  Tel: 403 6199577

✔️Egidijus Gubinas yra kvalifikuotas vedų astrologas, chiromantas, filosofas, taip pat turi edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. 2017 m. Britishpedia Egidijaus Gubino biografiją įtraukė į sėkmingiausių Lietuvos asmenybių sąrašą. Egidijaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kt. Egidijus veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir JAV. Egidijus savo paskaitose dalinasi šiuolaikinės psichologijos, senovės raštų išmintimi, bei savo patirtimi ir siekia kitus įkvėpti gyvenimo pokyčiams. www.gubinas.lt

👌Laukia įsimintinas vakaras!

 

 

 

Informacija

Data:
2018 lapkričio 30
Laikas:
19:00 - 21:00

Vieta

GEDIMINO PILIES MENE, LIETUVIŲ NAMAI
1573 BLOOR STREET WEST., Torontas, 1573 Kanada
+ Google žemėlapis

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *