Saviugdos ir astrologijos mokykla

Sveiki, bičiuliai ! Kviečiu Jus prisijungti į saviugdos ir astrologijos mokyklą internetu.

Saviugdos ir  astrologijos mokyklos tikslas

Padėti kiekvienam tapti laimingesniam, geriau pažinti savo prigimtį, charakterį, talentus ir stipriąsias puses bei išugdyti gebėjimą kurti harmoningus santykius šeimoje ir asmeniniame gyvenime.

Saviugdos ir astrologijos mokyklos uždaviniai

 • Supažindinti su gimimo žmogumi priežastimi ir vaidmeniu šiame gyvenime.
 • Išmokyti kurti harmoningus santykius šeimoje ir asmeniniame gyvenime.
 • Mokyti įžvelgti gyvenimo prasmę bei grožį.
 • Padėti pažinti stipriąsias savo charakterio savybes ir jas stiprinti.
 • Išmokyti harmonizuoti silpnąsias charakterio savybes, kad jos netaptų kliūtimi siekiant norimo rezultato.
 • Atskleisti charakterio savybes, kurios gali padėti tapti sėkmingesniais ir pastebėti savybes, kurios trukdo siekti pergalės.
 • Ugdyti pasitikėjimą savimi.
 • Išmokyti realizuoti save.
 • Ugdyti gebėjimą efektyviai ir sėkmingai planuoti savo laiką kiekvieną mėnesį.
 • Išugdyti gebėjimą motyvuoti save siekiant norimo rezultato.
 • Ugdyti įgūdžius tvarkyti savo finansus taip, kad jų netrūktų.
 • Supažindinti su galimomis kliūtimis Jūsų gyvenime ir išmokyti, kaip jas apeiti.
 • Išmokyti atsikratyti baimės ir nerimo jausmo.
 • Ugdyti sveiko gyvenimo įpročius.
 • Išmokyti siekti harmonijos visose gyvenimo srityse: santykiuose, finansuose, sveikatos srityje ir t. t.
 • Dalintis su Jumis laiko patikrintomis žiniomis ir įkvėpti gyvenimo pokyčiams.

Ką reiškia saviugda?

Saviugda tai savęs tobulinimas, nuolatinis procesas, kurio metu mes stengiamės ugdytis teigiamas savybes įvairiose gyvenimo srityse. Tai vyksta intelektualiniame, emociniame ir dvasiniame lygiuose. Saviugda yra savarankiškas mokymosi ir naujos informacijos siekimas, kai žmogus tai atlieka nieko neverčiamas.

Kodėl reikalinga saviugda mūsų gyvenime?

Išminčiai teigė: „Brangiausiai gyvenime kainuoja nežinojimas, nes būtent už nežinojimą tenka mokėti daugiausiai. Jeigu mes praleidžiame galimybę pasisemti išminties, tai prarandame galimybę tapti laimingais“.

Dauguma iš mūsų nori būti laimingi, turėti harmoningus santykius ir susilaukti sėkmės savo veikloje. Tačiau ne kiekvienas žmogus kelia sau klausimą, ar aš tikrai viską padariau, kad mano gyvenimas būtų geresnis ir gražesnis. Saviugdos ir astrologijos mokyklos tikslas padėti kiekvienam tapti laimingesniam ir įprasminti savo gyvenimą.

Nuo vaikystės iki kol baigiame mokyklą arba universitetą mes gauname įvairių žinių, tačiau mokytis gyventi reikia mums patiems.

Daugelis žmonių gali sakyti: kam viso to reikia, juk vis tiek nieko nepakeisime, kam stengtis, gaišti laiką, juk lengviau žiūrėti įvairius filmus, serialus, klausytis radijo, daryti tai, kas patinka ir nieko negalvoti… Tačiau pažvelkime į šį klausimą iš mokslinės pusės. Tyrėjai nustatė, kad žmogaus smegenų ląstelės atsinaujina tada, kai žmogus nuolatos treniruoja savo smegenis. Jeigu žmogus visada mokosi, jo smegenys nesensta.

Žmogui reikia nuolat augti, ieškoti kažko naujo ir tobulėti. Jeigu asmuo nustoja ugdyti savo intelektą, jis pradeda degraduoti. Tai veikia panašiai kaip ir žmogaus kūnas, kai nustojama juo rūpintis, raumenys susilpnėja ir sumažėja energijos, padidėja ligų tikimybė. Lygiai taip pat yra su mūsų protu ir intelektu.

Praktiškai tai pastebėti galime mus supančių žmonių gyvenime. Jeigu pažiūrėsime į savo draugus ir artimuosius, aiškiai pamatysime, kad nelaimingesni yra tie, kurie savo gyvenime visada ieško kaltų, dėl savo nesėkmių kaltina kitus, bet patys nieko nenori daryti, nenori mokytis. Tie, kurie turi gyvenime bent kokį tikslą, visada kažkuo domisi, sportuoja ar keliauja. Taigi tie, kurie domisi saviugda, tampa pozityvesni, laimingesni ir sėkmingesni. Pats mokymosi procesas suteikia džiaugsmo, ypač kai pastebima, jog įgytos žinios praktiškai pritaikomos, jos iš tiesų veikia.

Saviugdos ir astrologijos mokyklos idėja.

Nuo 2013 metų vedu paskaitas, seminarus ir asmenines konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Amerikoje ir Kanadoje. Mano straipsniai bei komentarai yra skelbiami tokiuose naujienų portaluose kaip delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kituose. Bendraudamas su žmonėmis per šį laikotarpį aš supratau, kad labiausiai visiems stinga nuolatinio palaikymo jų asmeninio augimo kelyje. Įvairūs mokymai ir seminarai trunka tik trumpą laiką, todėl dažniausiai jiems pasibaigus daugeliui dingsta ir įkvėpimas. Tačiau Saviugdos ir astrologijos mokyklos idėja yra būti su Jumis visada.

Seminarų metu ir po jų Jūs visada galėsite užduoti rūpimus klausimus ir gauti patarimus, kaip efektyviai spręsti gyvenimiškas problemas. Mokymai vyks nuotoliniu būdu, todėl galėsite į juos prisijungti  bet kurio metu ir iš bet kurio pasaulio taško.

Žinios, kurias gausite Saviugdos ir astrologijos mokykloje, suteiks Jums išminties, jas galėsite pritaikyti savo darbe, asmeniniame gyvenime bei santykiuose. Todėl neatidėliokite kitai dienai to, ką galite padaryti jau šiandien. Įprasminti savo gyvenimą, tai reiškia mokytis gyventi.

Seminarų metu stengsiuosi pateikti kuo daugiau praktinės informacijos, dalinsiuosi savo asmenine patirtimi, senovės raštų išmintimi ir iš įvairių mokytojų gautomis žiniomis.

Kaip vyks mokymasis Saviugdos ir astrologijos mokykloje?

Uždaroje Facebook grupėje kiekvieną mėnesį vyks du ir daugiau tiesioginiai seminarai. Seminarų transliacijos įrašai liks grupėje ir juos galima peržiūrėti bet kada, Jums patogiu metu. Taip pat galėsite siūlyti Jus dominančias temas ir uždavinėti rūpimus klausimus.

Kiek kainuoja ir kaip užsiregistruoti?

Saviugdos ir astrologijos mokyklos šūkis: „Kuo daugiau išmintingesnių žmonių, tuo laimingesnė ir sveikesnė visuomenė“. Todėl registracija į Saviugdos ir astrologijos mokyklą kainuoja vos nuo 10 €/mėn., tačiau esant norui ir galimybėms už gautas žinias galite atsidėkoti ir didesne suma. Šiuo simboliniu mokesčiu stengiamės padaryti žinias prieinamas kiekvienam, ir moksleiviui, ir studentui, ir pensininkui. Žinojimas išlaisvina, nuramina ir suteikia laimės, tad kviečiu tapti šios mokyklos nariu ir semtis išminties visais gyvenimiškais klausimais.

Tam, kad Jūsų registracija būtų patvirtinta, reikia padaryti mokėjimo pavedimą (banko sąskaita: LT067300010112067637 Swedbank, Egidijus Gubinas, mokėjimo paskirtis: „už pamokas“) ir atsiųsti jo kopiją: https://www.facebook.com/egidijus.gubinas. Tai atlikę, gausite nuorodą į uždarą FB grupę.

Išminčiai sako: „Žinojimą ir išmintį reikia vertinti, nes jis kainuoja brangiau, nei auksas. Auksą galima pavogti, o žinojimo – niekada. Kas neplanuoja savo veiksmų, tas planuoja nesėkmes.“  Kviečiu visus prisijungti ir augti kartu !

 Visų seminarų įrašai lieka grupėje, todėl juos galite peržiūrėti vėliau Jums patogiu metu).

Kartą per mėnesį vyksta kiekvieno ateinančio mėnesio astrologinės rekomendacijos, kurių metu galite sužinoti:

-Kokie bus astrologiniai įvykiai tą mėnesį ir ko galima tikėtis.

-Palankiausios dienos plaukų kirpimui.

-Planetų įtaką sveikatai.

-Planetų įtaką finansams.

-Planetų įtaka santykiams.

-Planetų įtaką jausmams ir intelektui.

-Planetų įtaką savirealizacijai ir motyvacijai.

-Rekomendacijas kokius darbus vertėtų planuoti tą mėnesį, o kuriuos atidėti vėlesniam laikui.

-Kokias užduotis vertėtų atlikti ir kokias pamokas išmokti.

-Rekomenduojamos praktikos.

Jau įvykę tiesioginiai seminarai, kurių video įrašai patalpinti uždaroje grupėje.

 1. „Gyvenimo pamokos gimusiems 1, 10, 19 ir 28 dienomis“
 2. „Šeši žingsniai į sėkmingus santykius“
 3. „Gyvenimo pamokos gimusiems 2, 11, 20 ir 29 dienomis“
 4. „Išmintingi patarimai kaip moteriai pakelti savo savivertę ir pasitikėti savimi“
 5. „Gyvenimo pamokos gimusiems 3, 12, 21 ir 30 dienomis“
 6. „Svajonių ir norų išsipildymo dėsniai“
 7. „Kodėl blogi dalykai nutinka geriems žmonėms?“
 8. „10 dalykų su kuriais moteriai nevertėtų taikstytis santykiuose“.
 9.  „7 didžiausios klaidos kurias santykiuose daro moterys“

BŪKITE LAIMINGI !

Komentarai


6 thoughts on “Saviugdos ir astrologijos mokykla

 1. Labai nuosirdziai noriu padekoti uz nuostabia konsultacija ir nuosekliai isdestyta horoskopa!! Labai visiems rekomenduoju!! Tai is esmes padejo suvokti daugeli dalyku! Linkiu jums ko geriausios kloties!! Pagarbiai Mila.

 2. Kiekvieną mėnesį yra dienų,kurios labai ypatingos su tam tikromis praktikomis,keičiančiomis mus ir mūsų gyvenimus. Butent saviugdos mokykloje gaunu žinias apie šias ypatingas dienas. Egidijus spinduliuoja nuostabią energetiką,malonu gauti žinias iš tokių įkvepiančių lektoriu kaip jis.

 3. Šita mokykla yra puikus žinių šaltinis norintiems planuotis savo laiką ir įgauti naujų žinių bei patarimų kaip galima elgtis gyvenime. Dėkingas Egidijui už tą sąmoningumą kuris yra perduodamas šitos grupės dėka. 🙏

 4. Labai norėčiau padėkoti E. Gubinui . už paskaitas kurias jis dėsto . Labai motyvuoja viskas ką jis atskleidžia gyvenimo dėsnius .Turėjau galimybę ir savo astrologinį paveikslą pamatyti iš arčiau viskas taikliai apibūdinta kokie trūkumai, privalumai manyje galiu į save pažvelgti kitų kampų žinoma geresniu surasti savį padėjo atskleisti mano privalumus . Apie praeities kertinius taškus visus užfiksavo butent taip kaip buvo.na o ateitis dar laukia 🙂 tai ačiū Jums už išsamia astrologine konsultacija .

 5. Saviugdos mokykloje yra aiškiai ir paprastai perteikiamos žinios apie gyvenimo dėsnius, tarpusavio santykius, planetų įtaką mūsų gyvenimui ir likimui.
  Šios žinios padeda lengviau suprasti mus supančius žmones, jų elgesį, reakcijas.
  Įgydami žinių po truputį keičiame savo požiūrį į aplinkinius, į pasaulį, keičiames patys, kad mažais žingsneliais žengti sąmoningo gyvenimo link.
  Egidijau, nuoširdžiai ačiū Jums už Saviugdos mokyklos idėją ir įgyvendinimą!

 6. Šiuo metu ši mokykla man yra sprendimas ypatingai įtemptame gyvenimo laikotarpyje atrasti bent keletą minučių savišvietai. Kadangi paskaitos vyksta internetu, tai nereikia registruotis, vykti į tam tikrą vietą. Tiesiog važiuodama į darbą ar iš jo, galiu klausyti paskaitų ir pasisemti naujų idėjų ir įžvalgų. Kartais prisiminti kažką girdėto, bet dar neįgyvendinto. Manau idėja tikrai šauni! Juolab, kad yra visiem finansiškai prieinama. Sėkmės jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *