Kas užrašyta horoskope ?

Kas užrašyta horoskope ?

Kiekvienam žmogui įdomu sužinoti apie savo likimą, tad vienas iš būdų jį perskaityti-horoskopas. Horoskopas-tai tarsi likimo ciferblatas kuriame surašyti gyvenimo įvykiai. Pagal vedinę astrologiją horoskopas sudaromas kvadrato arba rombo žemėlapyje, kuriame randasi dvylika namų. Tuose namuose randasi dvylika zodiako ženklų ir skirtingos planetos. Kiekvienam namui priklauso po vieną zodiako ženklą. Horoskope devynios planetos pasiskirsto dvylikoje namų.

Ką reiškia horoskopo namai ?

Pagal vedinę astrologiją kiekvienas namas atspindi  kūno dalis ir skirtingas žmogaus gyvenimo sferas. Pradedant pirmuoju namu-žmogaus galva ir baigiant dvyliktuoju namu-pėdomis.

Pagal vedinę astrologiją horoskope pirmas namas susijęs su žmogaus galva, kūnu, sveikatos būkle, vaikyste, gimimo aplinkybėmis, žodžiu išoriniu gyvenimu.

Pagal vedinę astrologiją horoskope antras namas susijęs su veidu ir kas yra veide-akys, labiau dešinė, dantys, kalba, liežuvis. Antras namas reiškia ir gimines, žinojimą, turtą, finansus ir žmogaus potencialą.

Pagal vedinę astrologiją horoskope trečias namas susijęs su kaklu, gerkle ir ausimis. Taip pat jaunesniais giminėmis, trumpomis kelionėmis, kontraktais, ryžtu. Žmogaus galimybėmis ir komunikacija.

Pagal vedinę astrologiją horoskope ketvirtas namas susijęs su širdimi ir taip pat žymi emocijas. Ketvirtas namas nusako vidinę laimę, ryšį su mama, nuosavybe, namus, transportą ir komfortą.

Pagal vedinę astrologiją horoskope penktas namas susijęs skrandžiu. Penktas namas žymi ir praeitį, kūrybą, galimybes mokytis, vaikus, investicijas, sportą, konkurencija, pomėgius, dvasinę praktiką.

Pagal vedinę astrologiją horoskope šeštas namas susijęs su žarnynu. Atspindi ligas, priešus, skolas, sunkumus, teismus, armiją ir įvairius išbandymus.

Pagal vedinę astrologiją horoskope septintas namas susijęs su lytiniais organais, santuoka, partneryste, santykius, išvykas į užsienį, bendradarbiavimu su visuomene ir žmogaus populiarumu.

horoskopas..

Pagal vedinę astrologiją horoskope aštuntas namas susijęs tiesiąja žarna, anusu. Aštuntas namas žymi ir gyvenimo trukmę, mirties priežastis, vidines vertybes, mirties aplinkybes, palikimą, paslaptis ir atvirumą.

Pagal vedinę astrologiją horoskope devintas  namas susijęs su dubeniu. Jis taip pat nurodo santykius su tėvu, mokytojais, žmogaus dvasingumą, aukštąjį išsilavinimą, tolimas keliones, aukštesniųjų dėsnių suvokimą ir sėkmę.

Pagal vedinę astrologiją horoskope dešimtas namas susijęs su keliais. Dešimtas namas nusako ir gyvenimo statusą, ar žmogus turės tvirtą pagrindą po kojomis. Taip pat darbas  profesija ir sėkmė.

Pagal vedinę astrologiją horoskope vienuoliktas namas susijęs su blauzdomis, vyresniaisiais giminaičiais, visuomeninėmis organizacijomis, turto įsigijimu ir laimėjimais.

Pagal vedinę astrologiją horoskope dvyliktas namas susijęs pėdomis. Jis parodo praradimus, keliones į užsienį, pomirtinę sielos būseną, kur siela eis po mirties.

Taigi horoskopą sudaro dvylika namų, kurie nurodo žmogaus gyvenimą nuo gimimo iki pasitraukimo iš kūno ir įvairias gyvenimo sferas.

Kokia dvylikos zodiako ženklų reikšmė horoskope ?

Dvylika zodiako ženklų horoskope vedinėje astrologijoje yra tie patys apie kuriuos kalba ir vakarų astrologija.

Dvylika zodiako ženklų yra suskirstyti į keturias grupes pagal keturias stichijas.

Ugnies stichija valdo tokius ženklus kaip Avinas, Liūtas, Šaulys, todėl tokie žmonės susiję su vadovavimu. Jie energingi iriniaciatyvūs. Mėgsta nuotykius, sportą, aktyvų gyvenimo būdą.

Žemės stichija-tai Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Tai stabilumas, kantrybė, darbo nebijojimas, praktiškumas, konkretumas ir konservatyvumas.

Oro stichija-Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Šie žmonės intelektualai, logiški, trokštantys žinių. Bendraujantys, kūrybiški, išradingi, iniaciatyvūs. Ši stichija leidžia jiems pagauti šansą.

Vandens stichija– Vėžys, Skorpionas, Žuvys. Emocianalūs, intutyvūs, imlūs. Jie labai ekspresyvūs, racionalūs, kūrybiški ir šiek tiek įtartini.

Zodiako  ženklai dalinasi į vyriškus ir moteriškus. Nelyginiai 1,3,5,7,9,11-Avinas, Dvyniai, Liūtas, Šaulys, Vandenis-vyriški ženklai. Lyginiai-moteriški.

Taip pat zodiako ženklai dar dalinasi į nepajudinamus, pajudinamus ir dualius.

Pajudinami-Avinas, Vėžys, Svarstyklės, Ožiaragis.

Nepajudinami-Jautis, Liūtas, Skorpionas, Vandenis.

Dualūs-Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys.

Tai rodo žmonių dinamiškumą. Vieni pastoviai kažkur juda, kiti stovi vienoje vietoje. Pas kitus įvairovė.

Pagal vedinę astrologiją horoskope kiekvienas namas turi savo šeimininką, atskiros planetos valdo skirtingus ženklus ir nuo jų išsidėstymo horoskope galima iššifruoti žmogaus likimą ir jo užduotis šiame gyvenime.

Dėl horoskopo rašykite egidijus.gubinas@gmail.com

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *