Kada kirpti plaukus?

Kada kirpti plaukus ? Palankios dienos plaukų kirpimui 2024 metai

 

BALANDIS – 24, 30.

GEGUŽĖ – 1, 3 (pirma dienos pusė), 9 (antra dienos pusė), 10, 13, 20, 24 (antra dienos pusė), 28, 29, 30.

BIRŽELIS – 1, 16, 24 (pirma dienos pusė), 26, 28 (antra dienos pusė).

LIEPA – 3, 7, 12 (antra dienos pusė), 13, 18, 22, 23, 26, 27.

RUGPJŪTIS – 9, 10, 14 (antra dienos pusė), 20, 23 (antra dienos pusė), 24 (pirma dienos pusė), 28 (pirma dienos pusė).

Senovės astrologija teigia, kad kirpti plaukus rekomenduojama tik palankiu laiku. Ajurveda moko, kad plaukai yra  energijos šaltinis, todėl jų kirpimas turėtų būti atsakingas veiksmas.  Mes kasdien jaučiame savo kūne energijos pakylėjimą arba nusilpimą ir tai yra susiję su mūsų plaukais. Apie tai moko ir kinų medicina.  Plaukai, tai tarsi antenos per kuriuos mes gauname kosminę energiją. Plaukuose kaupiama energija, todėl žmogus turintis ilgus plaukus turi geresnę intuiciją.

Dažnai pastebima, kad moterys po didesnių išgyvenimų, stresinių situacijų ir skyrybų keičia savo šukuoseną arba plaukus nusikerpa. Indijos jogai, įvairūs burtininkai ir magai nešioja ilgus plaukus. Jie jų nekerpa, nes plaukuose slypi jų galia.

Kai kurie ajurvedos specialistai teigia, kad viena iš priežasčių kodėl moterys patiria stresą ir vidinį nepasitenkinimą yra plaukų nusikirpimas trumpai. Kadangi ilgi plaukai skirti ne tik grožiui, bet per juos moteris gauna ir energiją.  Turėdama ilgus plaukus moteris turės daugiau jėgų šeimininkaudama namuose ir bus laimingesnė. Žinoma laikas nuo laiko moteriai plaukus reikia patrumpinti, todėl labai svarbu žinoti, kokiu laiku tai daryti.

Plaukų kirpimas kada tik sugalvojame nėra racionalus veiksmas, todėl jam vertėtų ruoštis iš anksto ir planuoti. Kirpdami plaukus ir nagus prarandame dalį energijos, bet tai nereiškia, kad jų nereikia kirptis. Tiesiog reikia žinoti kada tai daryti, kad rezultatas būtų palankus. Jeigu kirpsime plaukus ir nagus neplanuodami ir nepalankiu laiku, tai yra tikimybė prarasti energiją, susirgti, gali susilpnėti mūsų imunitetas ir pasijusti silpnumas.

Vertėtų žinoti, kad plaukus ir nagus nepalanku kirpti iš karto pavalgius. Tai lengvai paaiškinama tuo, kad tam, kad pasikrauti energijos mes valgome, o jeigu iš karto po valgio kirpsimės plaukus ar nagus, tai energiją prarasime.

Pagal vedų astrologiją plaukų kirpimui didelę įtaką turi mėnulio padėtis. Nuo pirmos iki penkioliktos dienos kerpami plaukai greičiau atauga, o jeigu plaukus kirpsite nuo penkioliktos iki trisdešimtos dienos, tai plaukai ataugs lėčiau.

Pagal vedų mėnulio kalendorių plaukus rekomenduojama kirpti kada mėnulis randasi šiose nakšatrose: Pušja, Punarvasu, Revati, Hasta, Šravana, Dhaništha, Mrigašira, Ašvini, Čitra, Džieštha, Satabhiša ir Svati. Plaukų kirpimui nepalankios mėnulio dienos 4, 6 ir 14. Taip pat jaunatis ir pilnatis. Jeigu žiūrėti pagal nakšatrų ir mėnulio dienų santykį, tai vertėtų vengti , kada minėtos nakšatros sutampa su 4, 6 ir 14 mėnulio dienomis.

Pagal vedų astrologiją kirptis plaukus nepalanku antradieniais ir šeštadieniais, nes šios savaitės dienos susijusios su Marsu ir Saturnu. Šios planetos yra mūsų nepalankios karmos indikatoriai, todėl antradieniais didesnė tikimybė patirti traumas, nelaimingus atsitikimus ir netikėtas situacijas. Šeštadieniais rekomenduojama užsiimti savianalize, meditacija, tą dieną pradėti darbai eisis negreitai, todėl tai labiau jėgų atstatymo diena. Dėl šių planetų nepalankios energijos tomis dienomis plaukų kirpti nerekomenduojama.

Pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis ir sekmadienis plaukų kirpimuisi palankios dienos, todėl vertėtų planuoti kirptis šiomis dienomis. Kadangi plaukų kirpimas tai individualus veiksmas ir pagal kiekvieno asmeninį horoskopą dienos gali skirtis, bet rekomenduojama atsižvelgti bent jau į bendras rekomendacijas.

Plaukų ilgio ir šukuosenos reikšmė

Moteriai labiau rekomenduojami ilgi plaukai, nes jie kaupia energiją.  Plaukai gali rodyti žmogaus temperamentą ir jo mąstymą. Jeigu žmogus daug  dėmesio skiria plaukų priežūrai tai jis gali būti labiau ektsravertas.

Trumpi plaukai reiškia, kad žmogus labiau dalykiškas, neturintis laiko užsiimti savimi. Trumpi plaukai pas moteris, tai reiškia, kad jos skiria mažai priežiūros savo išorei. Praktiškos ir labai užsiėmusios. Pas verslo moteris arba politikes dažniausiai trumpi plaukai, nes nėra laiko. Dalia Grybauskaitė, Janina Degutienė, Rasa Juknevičienė, Ingrida Šimonytė.

Ilgi plaukai dažniausiai būna pas tuos kurie nori palikti kitiems įspūdį. Kuo ilgesni plaukai, tuo labiau norisi padaryti įspūdį. Taip pat ilgaplaukiai  gali būti labiau atitrūkę nuo realybės. Ilgi plaukai dažnai būna pas meninikus ar tam prijaučiančius žmones, nes už meną ir kūrybą irgi atsako Veneros planeta. Senovės laikais nesikirpdavo, nes plaukuose jėga pas moteris kaupaisi, mistinės galios, jos gali prakeikti ir pan. Ilgi plaukai daugiau romantikos ir moteriškos jėgos.

Šuokuosenos keitimas tai- pokyčiai gyvenime. Plaukai, tai tarsi akumuliatorius, kuris kaupia energiją. Nuo streso plaukai krenta, kaip nuo medžio kuris pučiant vėjui ir atėjus rudeniui numeta lapus. Jeigu plaukai slenka po 30 metų, tai normalu, iki 25 metų, tai požymiai per didelio streso.

Plikimas moterims rodo energijos trūkūmą, jėgos ir imuniteto silpimą. Problemos su plaukais, tai moteris norinti būti nepriklausoma, išdidumas gali būti. Kada moteris Nusikerpa ar nusitrumpina plaukus, tai energijos atsikrato. Pavyzdžiui Indrė Stonkuvienė po skyrybų nusitrumpino plaukus. Kada moteris keičia šukuoseną, tai reiškia, kad jos gyvenime keičiasi vyrai arba kažkokie nauji įvykiai. Taip pat moteris keičia šukuoseną, kai jos imidžas kurį ji turi jai nepadeda įgyvendinti jos norų.

Ploni ir švelnūs plaukai – tai švelnus charakteris, todėl pas moteris dažniausiai plaukai švelnesni, nei vyro.  Ploni plaukai, tai žmonės jausmingi, pažeidžiami, silpna psichinė prigimtis. Tai reiškia, kad moterys labiau linkusi į kompromisus ir gali lengviau prisitaikyti įvairiose situcijose, turi daugiau nuolankumo.

Tvirti plaukai reiškia, kad– moteris arba vyras nelinkę eiti į kompromisus. Tvirtas plaukas, tai žmogus labiau žemiškas gali būti, jam nelengva prisitaikyti.

Stori ir šiurkštūs plaukai – grubus charakteris, neina į kompromisus. Kuo plaukai šiurkštesni, tuo žmogus gali būti grubesnis. Stori plaukai rodo stiprią psichinę būseną, tačiau tie žmonės viduje gali būti gana emocionalūs, karšto temperamento, greitai reaguojantys į viską ir savimi pasitikintys. Normalūs plaukai, tai vidutiniškai. Tai vien tik paglosčius plaukus, jau galima suprasti koks bus žmogaus charakteris.

Tiesūs plaukai – reiškia, kad  tai žmogus su kuriuo lengviau susitarti ir jie lengviau prognozuojami. Tiesūs plaukai –žmogus stabilesnis.

Kada moteris nori būti seksualesnė, ji plaukus garbanoja, banguoja. Garbanoti plaukai reiškia nestabilumą, nepatikimumą ir polinkį dominuoti. Pas tamsaus gymio žmones dažniausiai tokie plaukai,  todėl su jais gali būti ne taip lengva susitarti. Plaukai susiję su mūsų temperamentu. Psichologai sako, kad su pasileiduaisia plaukais moteris gali būti labiau lengvabūdiška ir su ja lengviau užmegzti santykius.

Ryži plaukai – tai ugnis, todėl su jais nelengva susitarti, anksčiau jų saugodovosi, nes jie turėjo mistinių galių. Karštas temperamentas, noras dominuoti, kad kiti pklaustų. Anksčiau ryžais plaukais degindavo ant laužo, laikydavo raganomis tokias moteris. Daug ugnies, karštas tempermanetas, daug energijos ugnies. Kas dažosi ryžai, reiškia, kad bando pridėti sau daugiau ugnies energijos.

Tamsūs plaukai – reiškia daugiau drąsos, energijos,a gresijos ir grubesnį charakterį. Oksana Pikul nusidažė juodai plaukus pakeitė savo įvaizdį, nes

Šviesūs plaukai – tai silpnesnis žmogus, todėl moterys dažosi šviesiai, nes nori atrodyti silpnesnės. Vyrai gali galvoti, kad šviesių plaukų moterys bus labiau paklusnios. Plaukų dažymas susijęs su nuotaika. Jeigu labai dažnai dažosi, tai žmogus nesubalansuotas, pas jį viduje vyksta daug pokyčių. Plaukų dažymas  įvairiom splavom, reiškia noras atkreipti į save dėmesį.

 

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


33 thoughts on “Kada kirpti plaukus?

 1. Kada plaukus kirpti rugpjūčio mėn.ir vėliau?Negi jau netinkami laikotarpiai po liepos mėn.?

 2. Rugsėjo 10 dieną jūs pateikiate, kaip palankią plaukų kirpimui. Bet tai yra Antradienis – Marso diena, kada yra nepalanku trumpinti energiją. Ar kažko nesupratau?

  1. Dienos žiūrimos ne tik pagal savaitės dienas, bet ir pagal mėnulio dienas, nakšatras ir kt.

 3. Sveiki, Egidijau,
  Kai galėsite prašau įkelkite informaciją apie tinkamas dienas kirpti plaukus kovo mėnesį.
  Dėkoju,
  Ieva

 4. Sveiki,

  ar galetumet ideti dienas palankias plauku kirpimui kovo menesiui 2021 prasau?

  dekui, Brigita

 5. Gerbiamas Egidijau 🙂 paskelbkite prašau ateinančio pusmečio palankias plaukučių kiprimpo dienas, pas gerus kirpėjus eilės būna ir po kelis mėnesius, norėtųsi užsiregistruoti palanką dieną, labai Jums ačiū 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *