Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau praėjo.

Astrologijos,chiromantijos, numerologijos kursas internetu

2016 17 rugpjūčio @ 19:00 - 2016 29 rugsėjo @ 19:00

Astrologijos, Chiromantijos ir Numerologijos kursas !

Draugai ! Prasideda astrologijos, chiromantijos ir numerologijos kursas pagal tokius vedinius mokslus kaip Sankja Šastra (Vedų Numerologija), Chasta Samudrika Šastra (Vedų chiromantija),Džiotiš (Vedų astrologija). Šios žinios nuo senovės laikų buvo perduodamos per (parampara)- mokytojų-mokinių seką, tik brahmanų kastoje (žynių,išminčių). Mūsų laiku šios žinios tapo labiau prieinamos, bet žinių perdavimo principas iš mokytojo mokiniui išliko. Dėka šių žinių jūs galėsite labiau suprasti ir pažinti save, savo vaikus, partnerius ir net visiškai nepažįstamus žmones. Ką tai reiškia ? Jūs suprasite žmonių charakterį, pašaukimą, vardo reikšmę, suderinamumą, santykius su kitais. Šis slaptingas senovinis žinojimas atvers jums naujas galimybes. Iškilus klausimams rašykite: egidijus.gubinas@gmail.com

Kurso metu išmoksite 98% tikslumu nustatyti: žmogaus prigimtį, stipriąsias ir silpnąsias puses, suderinamumą asmeniniuose, ir verslo santykiuose.

Taip pat sužinosite kaip nustatyti palankius ir nepalankius gyvenimo periodus svarbiems įvykiams.

Kurso programa:
Kursą sudaro 8 pamokos (internetu).
Pradžia  Gegužės 7 d. 10 h.

1.Žmogaus psichotipo nustatymas

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti žmogaus psichotipą. Kiekvienas žmogus turi polinkį į tam tikrą veiklą, kurioje jis gali pasiekti maksimalių rezultatų ir realizuotis kaip asmenybė. Senovėje žmonės turėjo žinių apie tai, kaip nustatyti palankiausią veiklą kiekvienam asmeniui. Taigi, yra paprasti metodai kurie nereikalauja sudėtingų skaičiavimų ir kuriuos gali išmokti kiekvienas žmogus. Kodėl tai naudinga ? Siekiant rezultato, bet kurioje veikloje, kiekvienam labai svarbu žinoti savo pašaukimą ir atrasti savo vietą gyvenime.
– Psichotipo nustatymas vaikystėje, gali padėti vaikui pasirinkti teisingą gyvenimo kryptį.
-Žinant žmogaus psichotipą bus lengviau renkantis gyvenimo ir verslo partnerį.

2.Charakterio nustatymas pagal gimimo datą

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti kokia planeta veikia žmogaus charakterį ir kaip tai reiškiasi jo gyvenime.

Saulės planetos poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Saulė pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Saulės įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Saulės įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį ir kt.

Mėnulio planetos poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Mėnulis pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Mėnulio įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Mėnulio įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį ir kt.
Jupiterio poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Jupiteris pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Jupiterio įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Jupiterios įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį ir kt.

3.Charakterio nustatymas pagal gimimo datą

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti kokia planeta veikia žmogaus charakterį ir kaip tai reiškiasi jo gyvenime.

Rahu planetos poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Rahu pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Rahu įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitųRahu įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį-Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.
Merkurijaus poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Merkurijus pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Merkurijaus įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Merkurijaus įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį- Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.
Veneros poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Venera pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Veneros įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Veneros įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį- Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

4. Charakterio nustatymas pagal gimimo datą

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti kokia planeta veikia žmogaus charakterį ir kaip tai reiškiasi jo gyvenime.

Ketu poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Ketu pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Ketu įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Ketu įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį- Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Saturno poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Saturnas pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Saturno įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Saturno įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį- Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Marso poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Marsas pagal gimimo datą, linijas ir kalvas ant delno-Kokioje veikloje Marso įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės-Ko tikisi iš kitų Marso įtakojami žmonės- Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį- Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

5.Likimo reikšmė pagal gimimo datą

Šioje pamokoje išmoksite kaip nustatyti kuri planeta įtakoja likimą. Sužinosite ko priklausomai nuo planetos įtakos galima tikėtis gyvenime, kokios yra galimybės ir kaip apsisaugoti nuo neigiamo planetų poveikio (Saulė, Mėnulis, Jupiteris, Rahu, Merkurijus).

6. Likimo reikšmė pagal gimimo datą

Šioje pamokoje išmoksite kaip nustatyti kuri planeta įtakoja likimą. Sužinosite ko priklausomai nuo planetos įtakos galima tikėtis gyvenime, kokios yra galimybės ir kaip apsisaugoti nuo neigiamo planetų poveikio (Venera, Ketu, Saturnas, Marsas ).

7. Vardo parinkimas ir reikšmė

Šioje pamokoje Jūs išmoksite kaip parinkti palankų vardą, miestą ar šalį. Gimimo data ir žmogaus vardas yra likimo kodas. Skaičiai ir raidės turi tam tikro dažnio energetines vibracijas, kurios apsprendžia gyvenimo eigą, įvykius, charakterį, sugebėjimus, talentus, karmines pamokas, pasiekimus ir nesėkmes.

8. Planetų įtakos pagal delną nustatymas

Kiekviena rankos dalis yra susijusi su konkrečios planetos energija. Planetos ant delno dar kitaip vadinamos „kalvos“ gali pasakyti daug vertingos informacijos apie delno savininką. Šioje pamokoje Jūs sužinosite kur jos randasi ir kaip jas paaiškinti. Tai leis pilnai suvokti kokios yra žmogaus galimybės ir potencialas.

Kurso nauda:
Gautos žinios padės Jums suprasti:
– savo prigimtį ir pašaukimą
– duoti praktiškus patarimus kitiems
– geriau suprasti kaip kurti santykius su aplinkiniais

Astrologijos, chiromantijos ir numerologijos pagalba sužinosite:
-Prigimtį, charakterį ir ypatumus, bet kokio žmogaus.
-Kokia profesija tiktų Jums ir Jūsų vaikams.
-Palankius ir nepalankius gyvenimo periodus ir kaip jiems pasiruošti.
-Ar verta pradėti santykius su atitinkamu žmogumi, ko iš jo tikėtis.
-Apie žmonių suderinamumą ir jų individualius santykius vieno su kitu.

Kursas skirtas:
• visiems norintiems tobulėti

Kursą ves Egidijus Gubinas – profesionalus vedinis astrologas, chiromantas.

ATSILIEPIMAI APIE KURSĄ ČIA

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA -egidijus.gubinas@gmail.com

Nepraleiskite progos pasisemti išminties ir išmokti ją pritaikyti savo gyvenime!

Informacija

Pradžia:
2016 17 rugpjūčio @ 19:00
Pabaiga:
2016 29 rugsėjo @ 19:00

Organizatorius

Unnamed Organizer
El.paštas:

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *