Saulė Jautyje

SAULĖ JAUTYJE

Jeigu horoskope Saulė randasi Jautyje – žmogus mėgs malonumus, gali išreikšti save per kalbą ir turės daug materialių norų. Gali būti linkęs laukti palankių galimybių, dažnai galvoti apie naudą, norėti tapti svarbus ir linkęs daug padaryti, kad gautų norimą rezultatą. Žemės ženkluose Saulė nėra stipri, todėl žmogui gali trūkti moralės principų. Toks žmogus gali būti labiau orientuotas į asmeninę ir materialinę naudą. Tokie žmonės gali būti išvaizdūs, mėgstantys skaniai pavalgyti ir išgerti. Gali būti taikūs ir jiems bus artimesnė gyvenimo filosofija susijusi su žemiškais malonumais, tokiais kaip komfortas, gražios spalvos, gėlės ir skanūs kvapai.

Saulė Jautyje yra Angelinos Jolie horoskope, kas atsispindi jos kalboje. Saulė Jautyje randasi Marilyn Monroe horoskope, kas atsispindi jos žinomume per dainavimą. Saulė Jautyje randasi daininkės Cher horoskope kuri tituluojama kaip pop deivė ir dainų autorė.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *