Daugeliui žmonių Vytauto Šerėno mirtis buvo netikėta kaip ir dauguma mirčių, tad norėjau pažvelgti į šį atvejį iš astrologinės pusės. Visiems atrodo, kad dar galėjo žmogus gyventi ir kaip pats minėjo savo ankstesniuose interviu, dar planavo nuvykti į Antarktidą. Jis, kaip daugelis iš mūsų tiesiog gyveno ir neplanavo mirti. Mirties niekas nelaukia, tačiau ateina laikas ir mums reikia išeiti.
Bhagavdgitoje rašoma, kad „Iš visų naikintojų didžiausias – laikas, nes jis sunaikina viską”. Laikas – Kūrėjo atstovas. Vedų astrologijoje su laiku susijusi Saturno planeta.
Pagal vedų astrologiją Saturno ir Jupiterio planetos artėjant šešiasdešimtmečiui, sugrįžta į tuos pačius zodiako ženklus, kuriuose jos buvo gimimo metu. Saturnas per trisdešimties metų laikotarpį apeina dvylika zodiako ženklų. Artėjant šešiasdešimtmečiui Saturnas apsuka antrą savo ratą apeidamas visus zodiako ženklus. Saturnas atsako už laiką ir mirtį. Saturnas ir Jupiteris žmogaus horoskope vienu metu į tuos pačius zodiako ženklus papuola tik kartą gyvenime, ir būtent artėjant šešiasdešimtmečiui.
Šis astrologinis reiškinys žmogaus horoskope nurodo, kad tuo metu apsisuka didysis gyvenimo rato ciklas, o kartais ir pats gyvenimas, kaip pas Vytautą Šerėną. Vedose aiškinama, kad gimimo ir mirties ratas žmogaus gyvenime vyksta cikliškai, kol siela randasi materialiame pasaulyje. Pas gimusius 1958 – 1959 metais, tarp kurių papuola ir Vytautas Šerėnas, dabar Ketu planeta kuri tranzite randasi Šaulio ženkle, susijungia su Saturno planeta, kuri gimimo horoskope irgi yra Šaulio ženkle. Bendrai žiūrint, toks Saturno ir Ketu planetos susijungimas gali žadėti mirtį. Žinoma, tai turi didesnę įtaką vyresniame amžiuje.
Tiems kam dabar jau yra šešiasdešimt metų arba artėja šešiasdešimt vertėtų atidžiau stebėti savo sveikatą ir gyventi dvasingiau, jeigu iki tol dvasiniais dalykais nesidomėjote. Tai dar nereiškia, kad visi žmonės kuriems dabar yra šešiasdešimt gali numirti, tačiau kaip minėjau, anksčiau išvardinti astrologiniai reiškiniai gali daryti tam tikrą įtaką sveikatos ir mirties klausimu.
Žvelgiant į Vytauto Šerėno horoskopą be tikslios gimimo valandos, tik pagal tai kada Saulė gimimo dieną buvo Ascendente, galima padaryti tam tikras išvadas apie jo sveikatos problemas. Saulės planeta astrologijoje atsako už sveikatą ir imunitetą. Jo horoskope ji randasi kartu su Marsu ir Rahu planeta, kas Saulei nėra labai palanki kompanija. Kadangi Saulė atsako už sveikatą ir širdį, tai tokia planetų padėtis gali duoti netikėtų situacijų susijusių.
Saulės planeta atsako už širdį. Marso planeta susijusi su smūgiu, pavojumi, o Rahu planeta atneša netikėtumus. Tokia planetų sąjunga Vytauto Šerėno horoskope rodo, kad jo gyvenime sveikatos problemos galėjo prasidėti netikėtai.
Bhagavadgitoje rašoma, kad „siela niekada negimsta ir nemiršta. Ji neatsirado praeityje, neatsiranda dabar ir neatsiras ateityje. Ji – negimusi, amžina, visada esanti, pirminė. Ji nežūva nužudžius kūną“. Žinojimas apie sielą ir mirtį kiekvienam gali suteikti daugiau tikėjimo ir vilties, kad gyvenimas su kūno mirtimi nesibaigia. Kalbėti apie mirtį dauguma vengia ir tiesiog gyvena taip, kad jos nė nebūtų. Vieni žmonės paniškai bijo mirties, o kiti apie mirtį nieko nežino ir žinoti nenori.
Mirtis tai mūsų paskutinis egzaminas. Kiekvienas iš mūsų iki savo paskutinio egzamino susiduriame su artimųjų ir kitų žmonių mirtimi, kas pastoviai primena, kad ateis ir mūsų laikas. Kuo daugiau turėsime žinių apie sielą, Kūrėją ir gyvenimą po mirties, tuo šis klausimas mums mažiau kels nerimo. Kaip rašė Viktoras Franklas „Visas žmogaus gyvenimas – tarsi abitūros egzaminas: ne tiek svarbu užbaigti darbą, kiek jį kokybiškai atlikti. Moksleivis turi būti pasirengęs, kad skambutis paskelbs skirto laiko pabaigą, – ir gyvenime kiekvieną akimirką turi būti pasirengęs tam, kad tave gali „atšaukti”.
Būkite laimingi !
Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt
Komentarai