Saulė Šaulyje

Saulė Šaulyje – šie žmonės gali turėti optimizmo, teisingumo jausmą ir mėgs duoti pamokymus kitiems. Jais kiti pasitikės. Jie turės aukštų tikslų ir gali susilaukti pagarbos. Turi polinkį vadovauti, organizuoti ir priimti gerus sprendimus.

Jiems artimas užuojautos jausmas, būdingas originalumas, išradingumas ir nepriklausomybė. Esant reikalui gali atvirai pasakyti savo nuomonę. Tai dažniausiai sąžiningi, teisingi, padorūs ir dvasingi žmonės. Stengiasi viską daryti dėmesingai, teisingai ir atsakingai.

Saulė Šaulyje gyvenime jiems gali suteikti sėkmės. Dažnai tai būna žmonės, kurie gali siekti aukštų ir kilnių tikslų. Jie gali mokėti priimti teisingus sprendimus, pasitikėti savimi, iš prigimties būti lyderiais, mėgti keliones ir nepriklausomybę.

Saulė Šaulyje randasi garsaus jogo Paramahansa Jogananda (gimė 1893 m. sausio 5 d.) horoskope. Viena žinomiausių apie jį parašytų knygų „Jogo autobiografija”. Gyvenime jis švietė žmones apie dvasingumą, sielą ir amžiną gyvenimą. Daugelis įsikvepia keisti savo gyvenimo būdą perskaitę knygą apie jį ir išgirdę jo pamokymus.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *