Saviugdos mokykla

Sveiki, bičiuliai ! Kviečiu Jus prisijungti į saviugdos mokyklą internetu.

Saviugdos mokyklos tikslas

Padėti kiekvienam tapti laimingesniam, geriau pažinti savo prigimtį, charakterį, talentus ir stipriąsias puses bei išugdyti gebėjimą kurti harmoningus santykius šeimoje ir asmeniniame gyvenime.

Saviugdos  mokyklos uždaviniai

 • Supažindinti su gimimo žmogumi priežastimi ir vaidmeniu šiame gyvenime.
 • Išmokyti kurti harmoningus santykius šeimoje ir asmeniniame gyvenime.
 • Mokyti įžvelgti gyvenimo prasmę bei grožį.
 • Padėti pažinti stipriąsias savo charakterio savybes ir jas stiprinti.
 • Išmokyti harmonizuoti silpnąsias charakterio savybes, kad jos netaptų kliūtimi siekiant norimo rezultato.
 • Atskleisti charakterio savybes, kurios gali padėti tapti sėkmingesniais ir pastebėti savybes, kurios trukdo siekti pergalės.
 • Ugdyti pasitikėjimą savimi.
 • Išmokyti realizuoti save.
 • Ugdyti gebėjimą efektyviai ir sėkmingai planuoti savo laiką kiekvieną mėnesį.
 • Išugdyti gebėjimą motyvuoti save siekiant norimo rezultato.
 • Ugdyti įgūdžius tvarkyti savo finansus taip, kad jų netrūktų.
 • Supažindinti su galimomis kliūtimis Jūsų gyvenime ir išmokyti, kaip jas apeiti.
 • Išmokyti atsikratyti baimės ir nerimo jausmo.
 • Ugdyti sveiko gyvenimo įpročius.
 • Išmokyti siekti harmonijos visose gyvenimo srityse: santykiuose, finansuose, sveikatos srityje ir t. t.
 • Dalintis su Jumis laiko patikrintomis žiniomis ir įkvėpti gyvenimo pokyčiams.

Ką reiškia saviugda?

Saviugda tai savęs tobulinimas, nuolatinis procesas, kurio metu mes stengiamės ugdytis teigiamas savybes įvairiose gyvenimo srityse. Tai vyksta intelektualiniame, emociniame ir dvasiniame lygiuose. Saviugda yra savarankiškas mokymosi ir naujos informacijos siekimas, kai žmogus tai atlieka nieko neverčiamas.

Kodėl reikalinga saviugda mūsų gyvenime?

Išminčiai teigė: „Brangiausiai gyvenime kainuoja nežinojimas, nes būtent už nežinojimą tenka mokėti daugiausiai. Jeigu mes praleidžiame galimybę pasisemti išminties, tai prarandame galimybę tapti laimingais“.

Dauguma iš mūsų nori būti laimingi, turėti harmoningus santykius ir susilaukti sėkmės savo veikloje. Tačiau ne kiekvienas žmogus kelia sau klausimą, ar aš tikrai viską padariau, kad mano gyvenimas būtų geresnis ir gražesnis. Saviugdos ir astrologijos mokyklos tikslas padėti kiekvienam tapti laimingesniam ir įprasminti savo gyvenimą.

Nuo vaikystės iki kol baigiame mokyklą arba universitetą mes gauname įvairių žinių, tačiau mokytis gyventi reikia mums patiems.

Daugelis žmonių gali sakyti: kam viso to reikia, juk vis tiek nieko nepakeisime, kam stengtis, gaišti laiką, juk lengviau žiūrėti įvairius filmus, serialus, klausytis radijo, daryti tai, kas patinka ir nieko negalvoti… Tačiau pažvelkime į šį klausimą iš mokslinės pusės. Tyrėjai nustatė, kad žmogaus smegenų ląstelės atsinaujina tada, kai žmogus nuolatos treniruoja savo smegenis. Jeigu žmogus visada mokosi, jo smegenys nesensta.

Žmogui reikia nuolat augti, ieškoti kažko naujo ir tobulėti. Jeigu asmuo nustoja ugdyti savo intelektą, jis pradeda degraduoti. Tai veikia panašiai kaip ir žmogaus kūnas, kai nustojama juo rūpintis, raumenys susilpnėja ir sumažėja energijos, padidėja ligų tikimybė. Lygiai taip pat yra su mūsų protu ir intelektu.

Praktiškai tai pastebėti galime mus supančių žmonių gyvenime. Jeigu pažiūrėsime į savo draugus ir artimuosius, aiškiai pamatysime, kad nelaimingesni yra tie, kurie savo gyvenime visada ieško kaltų, dėl savo nesėkmių kaltina kitus, bet patys nieko nenori daryti, nenori mokytis. Tie, kurie turi gyvenime bent kokį tikslą, visada kažkuo domisi, sportuoja ar keliauja. Taigi tie, kurie domisi saviugda, tampa pozityvesni, laimingesni ir sėkmingesni. Pats mokymosi procesas suteikia džiaugsmo, ypač kai pastebima, jog įgytos žinios praktiškai pritaikomos, jos iš tiesų veikia.

Saviugdos ir astrologijos mokyklos idėja.

Nuo 2013 metų vedu paskaitas, seminarus ir asmenines konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Amerikoje ir Kanadoje. Mano straipsniai bei komentarai yra skelbiami tokiuose naujienų portaluose kaip delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kituose. Bendraudamas su žmonėmis per šį laikotarpį aš supratau, kad labiausiai visiems stinga nuolatinio palaikymo jų asmeninio augimo kelyje. Įvairūs mokymai ir seminarai trunka tik trumpą laiką, todėl dažniausiai jiems pasibaigus daugeliui dingsta ir įkvėpimas. Tačiau Saviugdos ir astrologijos mokyklos idėja yra būti su Jumis visada.

Seminarų metu ir po jų Jūs visada galėsite užduoti rūpimus klausimus ir gauti patarimus, kaip efektyviai spręsti gyvenimiškas problemas. Mokymai vyks nuotoliniu būdu, todėl galėsite į juos prisijungti  bet kurio metu ir iš bet kurio pasaulio taško.

Žinios, kurias gausite Saviugdos ir astrologijos mokykloje, suteiks Jums išminties, jas galėsite pritaikyti savo darbe, asmeniniame gyvenime bei santykiuose. Todėl neatidėliokite kitai dienai to, ką galite padaryti jau šiandien. Įprasminti savo gyvenimą, tai reiškia mokytis gyventi.

Seminarų metu stengsiuosi pateikti kuo daugiau praktinės informacijos, dalinsiuosi savo asmenine patirtimi, senovės raštų išmintimi ir iš įvairių mokytojų gautomis žiniomis.

Kaip vyks mokymasis saviugdos  mokykloje?

Uždaroje Facebook grupėje galite žiūrėti paskaitų įrašus ir dalyvauti LIVE paskaitose. Seminarų transliacijos įrašai liks grupėje ir juos galima peržiūrėti bet kada, Jums patogiu metu. Taip pat galėsite siūlyti Jus dominančias temas ir uždavinėti rūpimus klausimus.

Kiek kainuoja ir kaip užsiregistruoti?

Pasirinkite mokėjimo planą:

PUSMEČIO narystė:  Kaina 20
6 mėnesius galėsite žiūrėti video pamokas jau esančias archyve, taip žiūrėti LIVE naujas paskaitas ir jų įrašus 6 mėnesius nuo prisijungimo dienos.

METINĖ narystė:  KAINA 40
12 mėnesius galėsite žiūrėti video pamokas jau esančias archyve, taip žiūrėti LIVE naujas paskaitas ir jų įrašus 12 mėnesių nuo prisijungimo dienos.

Tam, kad Jūsų registracija būtų patvirtinta, reikia padaryti mokėjimo pavedimą (banko sąskaita: LT067300010112067637 Swedbank, Egidijus Gubinas, mokėjimo paskirtis: „už pamokas“) ir atsiųsti jo kopiją: https://www.facebook.com/egidijus.gubinas. Tai atlikę, gausite nuorodą į uždarą FB grupę.

Išminčiai sako: „Žinojimą ir išmintį reikia vertinti, nes jis kainuoja brangiau, nei auksas. Auksą galima pavogti, o žinojimo – niekada. Kas neplanuoja savo veiksmų, tas planuoja nesėkmes.“  Kviečiu visus prisijungti ir augti kartu !

 Visų seminarų įrašai lieka grupėje, todėl juos galite peržiūrėti vėliau Jums patogiu metu).

 

Jau įvykę tiesioginiai seminarai, kurių video įrašai patalpinti uždaroje grupėje.

 1. „Gyvenimo pamokos gimusiems 1, 10, 19 ir 28 dienomis“                                                       Gimdami mes atsinešame tam tikrų savybių ir gebėjimų. Planetos  turi įtakos neigiamoms ir teigiamoms  charakterio savybėms, gebėjimams, polinkiams. Kiekvienas turime mus globojančią planetą, kurios įtaka mūsų charakteriui stipriausia. Žinodami savo dominuojančią planetą, lengviau pažinsime savo ir mus supančių žmonių silpnąsias ir stipriąsias savybes. Bus daug paprasčiau suprasti, kas ir kodėl vyksta, kaip bendrauti santykiuose, kodėl šeimoje ar darbe nuolat kyla konfliktų. Ką reikėtų keisti, kad prisiviliotumėme sėkmę, meilę, gerus santykius…
 2. „Šeši žingsniai į sėkmingus santykius“                                                                                                     Vyro ir moters santykiai yra viena dažniausiai aptariamų gyvenimo temų. Kiekvienas žmogus pradėdamas santykius tikisi, kad jie bus tvirti ir darnūs. Deja, pastarųjų metų statistikos duomenimis Lietuva pagal skyrybų rodiklį randasi priešpaskutinėje vietoje. Tai reiškia, kad sukurti ir išlaikyti santykius nėra taip paprasta. Tačiau egzistuoja santykių pradėjimo dėsniai, kuriuos žinant galima sukurti geresnius, darnesnius ir tvirtesnius santykius. Šių dėsnių žinojimas veikia panašiai kaip ir kelių eismo taisyklės. Jeigu jų laikysimės, tai dar nereiškia, kad jau jokių problemų nebus, bet bus didesnė tikimybė, kad pasiseks. Kviečiu sužinoti apie šiuos dėsnius seminare „Šeši žingsniai į sėkmingus santykius“.
 3. „Gyvenimo pamokos gimusiems 2, 11, 20 ir 29 dienomis“
 4. „Išmintingi patarimai kaip moteriai pakelti savo savivertę ir pasitikėti savimi“                     Su žemos savivertės problemomis kasdien susiduria daugybė moterų. Dėl patirtų išgyvenimų vaikystėje, mokykloje ir šeimoje daugelis moterų save nuvertina, yra savikritiškos, gėdijasi ir kompleksuoja dėl ko visai nevertėtų. Dažniausiai neigiamai pasitikėjimo trūkumas  pasireiškia veikloje ir santykiuose. Žema savivertė trukdo siekti geresnio darbo ir darnesnių santykių.  Paskaitos metu išgirsite išmintingus patarimus ir rekomendacijas, kas padėtų išmokti labiau pasitikėti savimi ir pakelti savo savivertę.
 5. „Gyvenimo pamokos gimusiems 3, 12, 21 ir 30 dienomis“
 6. „Svajonių ir norų išsipildymo dėsniai“                                                                                                    Ne raukšlės padaro žmogų seną, o svajonių ir vilties neturėjimas. Ši paskaita skirta visiems, kurie nori pagerinti savo asmeninį gyvenimą, sužinoti kaip įgyvendinti savo svajones, kaip išmokti išsikelti teisingus norus, tikslus ir jų pasiekti. Žmonėms, kurie siekia tikslo ir turi tikėjimą, kad svajonės gali pildytis. Susitikimo metu sužinosite:
  -Kodėl ne visų norai ir svajonės išsipildo;
  -Kas nutinka tiems, kurie nieko nežino apie norų ir svajonių formavimo dėsnius;
  -Kokios yra norų, svajonių ir tikslų teisingos išsikėlimo taisyklės;
  -Kaip efektyviai įgyvendinti savo svajones.
 7. „Kodėl blogi dalykai nutinka geriems žmonėms?“                                                               Šiuolaikinis mokslas teigia, kad mūsų likimas yra mūsų pasąmonėje. Taip teigia ir senovės raštai, kad mūsų karma arba likimas randasi pasąmonėje ir atitinkamu laiku pasirodo išoriniame gyvenime, priversdama mus priimti vienus ar kitus sprendimus. Šiame požiūrio plėtimo seminare kalbėsime kiek žmogus turi laisvės savo pasirinkimuose.
 8.  „7 didžiausios klaidos kurias santykiuose daro moterys“                                                            Šioje paskaitoje išgirsite apie klaidas kurias daro santykiuose moterys. Šios klaidos dažnai priveda prie skandalų, neištikimybės, skyrybų ir santykių problemų. Daugelis moterų kartoja tas pačias klaidas, nors sakoma, kad ta pati klaida, tai jau ne klaida, o pasirinkimas. Užsispyrusi moteris dažniausiai mano, kad viską žino pati, todėl nenori nieko išmokti. Išminties siekianti moteris žino, kad santykiuose gali viskas vykti pagal jos scenarijų, tačiau, kad taip būtų, pradžioje vertėtų sužinoti kokias klaidas ji daro dėl žinių trūkumo.
 9. „8 praktiški patarimai moterims, kaip bendrauti su vyru, kad jas išgirstų“                         Vyrai ir moterys labai skirtingi, todėl tarpusavyje reikia bendrauti pagal taisykles, jei norim vienas kitą suprasti. Moterų tarpusavio bendravimas ir vyrų tarpusavio bendravimas, tai visai skirtingi dalykai. Paskaitoje kalbama apie bendravimo taisykles moterims, kuriomis ji pasinaudojus gali būti išgirsta ir suprasta.
 10. „Čakrų diagnostika“ Čakros tai mūsų kūne esantys energijos centrai. Jeigu čakros funkcionuoja tolygiai, tai mes jaučiame gyvenimo harmoniją. Šiame seminare sužinosite kaip nesudėtingo metodo pagalba nustatyti visų septynių žmogaus čakrų būklę. Taip pat gausite rekomendacijas, ką daryti su gauta informacija diagnostikos metu. Šios žinios gali būti naudingos tiek savęs pažinimui, tiek  žmonėms kurių veikla susijusi su pagalba kitiems.
 11. Veidoskaita. 3 pamokos.Charakteris, polinkiai, vaisingumas, plaukai.

  Žmogaus veidas tarsi knyga ir mokant jį skaityti galima suprasti jo charakterį, įpročius, mąstymo tipą, pasaulėžiūrą ir likimą. Nors su amžiumi veidas keičiasi, tačiau pagrindiniai veido bruožai išlieka, o kai kurie laikui bėgant dar labiau paryškėja. Mūsų veidas atspindi tai, kas yra mūsų viduje.

  Veidoskaita, tai vedų astrologijos dalis. Šios senovinės žinios dabar naudojamas visame pasaulyje. Šis mokslas gali padėti pažinti save ir kitus. Taikant šias žinias gyvenime galima išvengti nemalonių situacijų tiek santykiuose, tiek versle ar asmeniniame gyvenime.

  Kam skirtos šios paskaitos ?

  -Visiems norintiems geriau suprasti save, savo stipriąsias ir silpnąsias savybes.

  -Vadovams ir personalo atrankos specialistams. Bendraujant su žmonėmis, tai padės suprasti kokios yra jų galimybės, potencialas ir vertybės.

  -Pedagogams ir žmonėms dirbantiems su vaikais.

  -Psichologams ir kitiems specialistams dirbantiems su žmonėmis.

  -Tiems, kurie nori greitai suprasti koks žmogus stovi prieš juos.

  Dėka šių žinių išmoksite nustatyti kito žmogaus trūkumus ir stipriąsias puses!

  • Pamatyti įgimtas žmogaus savybes ir prigimtį
  • Suprasti žmogaus charakterį
  • Suprasti savo ir kitų gabumus
  • Tinkamai bendrauti su savo kolegomis ir pavaldiniais
  • Sužinosite kaip rinktis antrąją pusę, iš anksto žinant jo savybes ir charakterį
  • Sužinosite kaip atskirti patikimus ir nepatikimus partnerius, žmones, pardavėjus ir kt.

BŪKITE LAIMINGI !

Komentarai


6 thoughts on “Saviugdos mokykla

 1. Labai nuosirdziai noriu padekoti uz nuostabia konsultacija ir nuosekliai isdestyta horoskopa!! Labai visiems rekomenduoju!! Tai is esmes padejo suvokti daugeli dalyku! Linkiu jums ko geriausios kloties!! Pagarbiai Mila.

 2. Kiekvieną mėnesį yra dienų,kurios labai ypatingos su tam tikromis praktikomis,keičiančiomis mus ir mūsų gyvenimus. Butent saviugdos mokykloje gaunu žinias apie šias ypatingas dienas. Egidijus spinduliuoja nuostabią energetiką,malonu gauti žinias iš tokių įkvepiančių lektoriu kaip jis.

 3. Šita mokykla yra puikus žinių šaltinis norintiems planuotis savo laiką ir įgauti naujų žinių bei patarimų kaip galima elgtis gyvenime. Dėkingas Egidijui už tą sąmoningumą kuris yra perduodamas šitos grupės dėka. 🙏

 4. Labai norėčiau padėkoti E. Gubinui . už paskaitas kurias jis dėsto . Labai motyvuoja viskas ką jis atskleidžia gyvenimo dėsnius .Turėjau galimybę ir savo astrologinį paveikslą pamatyti iš arčiau viskas taikliai apibūdinta kokie trūkumai, privalumai manyje galiu į save pažvelgti kitų kampų žinoma geresniu surasti savį padėjo atskleisti mano privalumus . Apie praeities kertinius taškus visus užfiksavo butent taip kaip buvo.na o ateitis dar laukia 🙂 tai ačiū Jums už išsamia astrologine konsultacija .

 5. Saviugdos mokykloje yra aiškiai ir paprastai perteikiamos žinios apie gyvenimo dėsnius, tarpusavio santykius, planetų įtaką mūsų gyvenimui ir likimui.
  Šios žinios padeda lengviau suprasti mus supančius žmones, jų elgesį, reakcijas.
  Įgydami žinių po truputį keičiame savo požiūrį į aplinkinius, į pasaulį, keičiames patys, kad mažais žingsneliais žengti sąmoningo gyvenimo link.
  Egidijau, nuoširdžiai ačiū Jums už Saviugdos mokyklos idėją ir įgyvendinimą!

 6. Šiuo metu ši mokykla man yra sprendimas ypatingai įtemptame gyvenimo laikotarpyje atrasti bent keletą minučių savišvietai. Kadangi paskaitos vyksta internetu, tai nereikia registruotis, vykti į tam tikrą vietą. Tiesiog važiuodama į darbą ar iš jo, galiu klausyti paskaitų ir pasisemti naujų idėjų ir įžvalgų. Kartais prisiminti kažką girdėto, bet dar neįgyvendinto. Manau idėja tikrai šauni! Juolab, kad yra visiem finansiškai prieinama. Sėkmės jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *