Įkeliami renginiai

« Visi renginiai

ASTROLOGIJOS, NUMEROLOGIJOS IR CHIROMANTIJOS MOKYMAI

1 vasario @ 19:15 - 1 gegužės @ 17:00

DABAR 40 % NUOLAIDA!

DAUG GERŲ ATSILIEPIMŲ SULAUKĘ KURSAIDaugybės teigiamų atsiliepimų sulaukęs profesionalios astrologijos, numerologijos, chiromantijos ir vedų veidoskaitos kursas su nuolaida. Dėka paprastų skaičiavimo metodų geriau suprasite save, savo pašaukimą, savo likimą, kiekvienų metų tendencijas, poros suderinamumą, suderinamumą kolektyve, savo vardo reikšmę, kaip realizuoti save, pažinsite savo delnų linijas, sužinosite ko pasisaugoti ir kaip kurti geresnį savo gyvenimą. ⭐️DALYVIŲ ATSILIEPIMAIhttps://gubinas.lt/events-2/categories/astrologijos-kursai/

 

KURSO PROGRAMA

1.Zodiako ženklai

Šioje pamokoje sužinosite kaip sudaryti vedų horoskopą. Kuo skiriasi vedų ir vakarų astrologija. Koks ženklas svarbiausias pagal vedų astrologiją ir kokį likimą jis žada. 

2.Zodiako ženklai

Šioje pamokoje sužinosite pagrindinės zodiako ženklų savybės. Zodiako ženklų stiprumas ir silpnumas.

3.Planetos ir likimas vedų astrologijoje I

Planetų reikšmė vedų horoskope. Už kokias gyvenimo sritis atsako planetos. 

4.Planetos ir likimas vedų astrologijoje II

 Planetų įtaka mūsų likimui (stichijos, kūno dalys, kryptis, spalvos, energija, brangakmeniai, čakros, avatara, doša, skaičiai, vietos )

5.Metinė prognozė ir astrologiniai gyvenimo periodai – kaip apskaičiuoti?

 

Šioje pamokoje dėka nesudėtingo skaičiavimo metodo sužinosite, kokia planeta darys jums įtaką metų bėgyje. Išmoksite prognozuoti savo bei savo artimųjų metus. Sužinosite, ko metų bėgyje tikėtis, ko vertėtų pasisaugoti, ko vengti, o kur gali lydėti sėkmė. Išmoksite apskaičiuoti savo gyvenimo periodus.

6.Charakteris, gabumai ir sėkmė pagal gimimo datą.

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti kokia planeta veikia žmogaus charakterį ir kaip tai reiškiasi jo gyvenime.

Saulės planetos poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Saulė pagal gimimo data. Kokioje veikloje Saulės įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį ir kt. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Mėnulio planetos poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Mėnulis pagal gimimo data. Kokioje veikloje Mėnulio įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį ir kt. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Jupiterio poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Jupiteris pagal gimimo data-Kokioje veikloje Jupiterio įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį ir kt. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Rahu planetos poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Rahu pagal gimimo data. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

 7.Charakteris, gabumai ir sėkmė pagal gimimo datą.

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti kokia planeta veikia žmogaus charakterį ir kaip tai reiškiasi jo gyvenime.

Merkurijaus poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Merkurijus pagal gimimo data. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Veneros poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Venera pagal gimimo datą. Kokioje veikloje Veneros įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį- Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Ketu poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Ketu pagal gimimo data. Kokioje veikloje Ketu įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Saturno poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Saturnas pagal gimimo data. Kokioje veikloje Saturno įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

Marso poveikis žmogaus prigimčiai. Charakterio ypatumai (stipriosios ir silpnosios pusės)-Kaip stipriai veikia Jus Marsas pagal gimimo data. Kokioje veikloje Marso įtakojamas žmogus gali susilaukti daugiausia sėkmės. Rekomendacijos ko reikėtų pasisaugoti ir į ką atkreipti dėmesį. Kokios tinkamos spalvos, brangakmeniai ir kt.

8.Likimas pagal gimimo datą.

Šioje pamokoje išmoksite nustatyti kokia planeta veikia žmogaus likimą ir kaip tai reiškiasi jo gyvenime. Sužinosite ko priklausomai nuo planetos įtakos galima tikėtis gyvenime, kokios yra palankios galimybės ir kaip apsisaugoti nuo neigiamo planetų poveikio.

9. Žmogaus psichotipo nustatymas

Šioje astrologijos kurso pamokoje išmoksite nustatyti žmogaus psichotipą. Kiekvienas žmogus turi polinkį į tam tikrą veiklą, kurioje jis gali pasiekti maksimalių rezultatų ir realizuotis kaip asmenybė. Senovėje žmonės turėjo žinių apie tai, kaip nustatyti palankiausią veiklą kiekvienam asmeniui. Taigi, yra paprasti metodai kurie nereikalauja sudėtingų skaičiavimų ir kuriuos gali išmokti kiekvienas žmogus. Kodėl tai naudinga ? Siekiant rezultato, bet kurioje veikloje, kiekvienam labai svarbu žinoti savo pašaukimą ir atrasti savo vietą gyvenime.
Psichotipo nustatymas vaikystėje, gali padėti vaikui pasirinkti teisingą gyvenimo kryptį. Žinant žmogaus psichotipą bus lengviau renkantis gyvenimo partnerį.

10. Numerologija ir chiromantija. Suderinamumas pagal gimimo datą ir delną.

Sužinosite, kaip apskaičiuoti poros suderinamumą ir sėkmingai pasirinkti antrąją pusę.  Suprasite, kokio charakterio žmonės jums gali būti tinkamiausi partneriai. Lengviau perprasite žmones kolektyve. Taps aiškiau, kaip spręsti tarpusavio problemas santykiuose.

11.Chiromantija. Delno linijų reikšmės.

Šioje chiromantijos pamokoje sužinosite profesionalios chiromantijos pagrindus ir delno linijų reikšmes. Išmoksite pažinti kokie ženklai jūsų delne atspindi santykius, šeimą, sveikatą ir materialinę padėtį. Sužinosite kokį likimą žada jūsų delnų linijos.

12.Vedų veidoskaitos pagrindai 

Veidoskaita, tai vedų astrologijos dalis. Šios senovinės žinios dabar naudojamas visame pasaulyje. Šis mokslas gali padėti pažinti save ir kitus. Taikant šias žinias gyvenime galima išvengti nemalonių situacijų tiek santykiuose, tiek darbe ar asmeniniame gyvenime. Žmogaus veidas tarsi knyga ir mokant jį skaityti galima suprasti jo charakterį, įpročius, mąstymo tipą, pasaulėžiūrą ir likimą. Nors su amžiumi veidas keičiasi, tačiau pagrindiniai veido bruožai išlieka, o kai kurie laikui bėgant dar labiau paryškėja. Mūsų veidas atspindi tai, kas yra mūsų viduje.

 

Kam skirtas šis kursas ?

💫Tiems, kurie ieško savo pašaukimo, tinkamos profesijos.

💫Tiems, kuriems nelengva suprasti dėl kokių priežasčių jums nesiseka santykių, finansų ar profesinėje gyvenimo srityje

💫Tiems, kurie nori sužinoti kokia planeta veikia jūsų charakterį, likimą ir kaip tai reiškiasi jūsų gyvenime.

💫Tiems, kurie nori sužinoti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes.

💫Tiems, kurie dirba su žmonėmis ir nori savo darbą padaryti efektyvesniu.

💫Tiems, kurie yra santuokoje, ieško nesutarimų priežasties ir konfliktų sprendimo būdų.

💫Tėvams, kurie nori geriau pažinti savo vaikus ir kurti su jais harmoningus santykius.

💫Tiems kurie nori pakreipti savo gyvenimą taip, kad atrasti vidinę ramybę.

💫Tiems, kurių gyvenime kartojasi tos pačios problemos.

💫Tiems, kurie einate saves pažinimo keliu, tačiau vis „neatrandate savęs”.

 

KURSĄ VEDA: Egidijus Gubinaskvalifikuotas astrologas, asmeninio ugdymo treneris, lektorius, taip pat turiu edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. 2017 m. Britishpedia mano biografiją įtraukė į sėkmingiausių Lietuvos asmenybių sąrašą. Egidijaus straipsnius ir komentarus skelbia: delfi.lt, tv3.lt, 15min.lt, lrytas.lt, alfa.lt ir kt. Egidijus veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir JAV. Egidijus savo paskaitose dalinasi šiuolaikinės psichologijos, senovės raštų išmintimi, bei savo patirtimi, motyvuoja ir įkvepia gyvenimo pokyčiams.

Nuo 2011 metų Maskvoje, Bengališkos Astrologijos mokykloje pradėjau studijuoti Vedų astrologiją ir chiromantiją. Nuo 2014 metų gilinau šių mokslų žinias pas įvairius Rusijos, Ukrainos astrologus ir chiromantus. 2016 metais sutikau savo Vedų astrologijos mokytoją (Guru), kuris priklauso vienai seniausių šioje žemėje esančių vedų astrologijos mokyklų – (parampara – mokytojų ir mokinių seka). Jo prižiūrimas toliau gilinu vedų astrologijos žinias. Atsiliepimai: https://gubinas.lt/galiu/#atsiliepimai

 

 

Kurso tvarkaraštis:

Vasario 1 d. 19 val. 1 pamoka.

Vasario 8 d. 19 val. 2 pamoka

Vasario 15 d. 19 val. 3 pamoka

Vasario 22 d. 19 val. 4 pamoka

Vasario 29 d. 19 val. 5 pamoka

Kovo 7 d. 19 val. 6 pamoka

Kovo 14 d. 19 val. 7 pamoka

Kovo 21 d. 19 val. 8 pamoka

Kovo 28 d. 19 val. 9 pamoka

Balandžio 4 d. 19 val. 10 pamoka

Balandžio 11 d. 19 val. 11 pamoka

Balandžio 18 d. 19 val. 12 pamoka

 

 

 

JEIGU NEGALĖSITE DALYVAUTI TIESIOGIAI, TAI VISŲ PAMOKŲ ĮRAŠUS GALĖSITE PERŽIŪRĖTI JUMS PATOGIU METU

VISI NORINTYS GAUS KURSO BAIGIMO SERTIFIKATUS !

Jeigu turite klausimų: egidijus.gubinas@gmail.com

 

AKCIJA DABAR: – 40% NUOLAIDA!

180 EUR VIETOJE 250 EUR

 

ℹ️ ĮSIGIJĘ ŠĮ KURSĄ GAUSITE

👉 Senovės  astrologija, numerologija ir chiromantija – tai laiko patikrintos žinios apie skaičių įtaką mūsų gabumams, charakteriui, likimui, stipriosioms ir silpnosioms savybėms.

👉 Dėka šių mokymų galėsite labiau suprasti ir pažinti save, savo vaikus, partnerius ir net visiškai nepažįstamus žmones.

👉 Dėka paprastų skaičiavimo metodų geriau suprasite kaip realizuoti save ir kurti santykius su aplinkiniais.

👉 Gausite konkrečias rekomendacijas kurias išbandė ir patvirtino jau daugelis praėjusių šį kursą. Jas galėsite pritaikyti iš karto dėl savęs ir kitų.

👉 Tai praktinis įrankis, kurį galėsite naudoti vėl ir vėl! Kurso įrašai bus pasiekiami metus laiko, kad galėtumėte įsigilinti ir pakartoti svarbiausias praktikas.

 

 

Registracija į kursą patvirtinama padarius 180 EU. pavedimą (Swedbank’as: LT067300010112067637 Egidijus Gubinas) ir atsiuntus pavedimo kopiją: egidijus.gubinas@gmail.com

 Paypal egidijus.gubinas@gmail.com 

Informacija

Pradžia:
1 vasario @ 19:15
Pabaiga:
1 gegužės @ 17:00

Vieta

Internetu

Komentarai


One thought on “ASTROLOGIJOS, NUMEROLOGIJOS IR CHIROMANTIJOS MOKYMAI

  1. Labai dėkoju Jums, gerb. Egidijau, už astrologijos, numerologijos ir chiromantijos kursus. Pavyko klausytis tik įrašus, bet neskubant, užsirašant svarbiausią informaciją, kuria jau naudojuosi kasdienoje, taikau tiek sau, tiek šeimos nariams, tiek darbe. Tiesa, įrašo garsas, ypač pirmųjų pamokų galejo būti stipresnis.
    Dar noriu paklausiti, jeigu žmogaus asmeniniame horoskope prasideda Saturno laikotarpis, kuris trunka vos ne 20 metų, ar jis lemia kažkokius išbandymus ir kokoiose srityse? Ir jeigu per tą laikotarpį dar ateina ir Saturno metai, tai ar gali taip būti, kad gal8 būtų dvigubas tos pačios planetos poveikis, trunkantis metus? Ko tada tikėtis? Ačiū už komentarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *