Ar verta kreipti dėmesį jei ant kūno atsirado naujas apgamas ar randas?

Ar verta kreipti dėmesį į ant kūno atsirandančius naujus apgamus? Tai geras ar blogas ženklas?

Apgamas pas moterį širdies srityje žada sėkmę. Ant kairės krūties esantis raudonas apgamas gali žadėti laimę, sėkmę ir keletą vaikų. Tarp antakių įsitaisęs apgamas rodo aristokratišką prigimtį ir charakterį. Esantis dešinėje moters lyties organų pusėje – santuoką su žmogumi iš aukštuomenės arba sūnų, kuris gali tapti žinomu. Raudonas apgamas nosies priekyje irgi gali reikšti santuoką su vyru iš aukštuomenės. Juodas apgamas nosies priekyje gali rodyti moters nesąžiningą elgesį arba kad ji gali tapti našle. Žemiau bambos esantis apgamas – palankus ženklas abiem lytims. Apgamas ant ausies, skruosto, rankos ar kaklo reiškia, kad žmogus gali sulaukti komforto, sėkmės ir pirmagimio sūnaus. Apgamai ant blauzdų reiškia išbandymus.

 

Ar svarbios ir kitokios atsiradusios dėmelės, tarkime, pigmentinės ir įvairūs paraudimai? Ką jie gali reikšti?

Įvairių pigmentinių dėmių gali atsirasti dėl sveikatos arba hormonų sutrikimų. Kai žmogaus gyvenime keičiasi astrologinis periodas, susijęs su sveikata, tai irgi gali perspėti apie artėjančius pokyčius. Rekomenduojama kreipti dėmesį į ant delno atsiradusius apgamus. Tai reti ženklai, jie gali atsirasti ir išnykti, bet visada perspėja apie tam tikrus įvykius. Dešiniarankiams apgamai ant kairio delno dažniausiai rodo praeitų gyvenimų pamokas, kairiarankiams atvirkščiai. Apgamo vieta žymi, kuriose gyvenimo srityse tai gali pasireikšti. Šviesūs apgamai palankesni ir gali žadėti sėkmę, tamsūs žymi išbandymus.

 

Ką apie žmogaus likimą gali byloti vienoje ar kitoje jo kūno vietoje esantis randas?

Randai susiję su nelaimingais atsitikimais ir Marso planeta. Pastaroji atspindi tai, kas dažniausiai mūsų gyvenime įvyksta netikėtai ir greitai. Tokie įvykiai dažniausiai priverčia žmogų sustoti ir susimąstyti, ar gyvena harmoningai. Visos kūno dalys susijusios su mūsų likimu, nes žmogus likimą kuria 3 priemonėmis – mintimis, žodžiais ir veiksmais. Jeigu asmuo gyvena neharmoningai, gali būti baudžiamas. Pavyzdžiui, Marso planeta atsispindi jėgos struktūrose, tokiose kaip policija. Jeigu žmogus nesilaiko kelių eismo taisyklių, tarkime, viršija leistiną greitį, tai policijos pareigūnai jį baudžia, kad nepridarytų žalos kitiems ir susimąstytų apie savo elgesį. Panašiai Marso planeta pasireiškia mūsų gyvenime per kūno sužalojimus, kurie palieka randus. Sužalojimų gali atsirasti ir toje kūno srityse, kurias žmogus praeityje arba dabartiniame gyvenime naudoja neharmoningai.

Galvos srityje tai dažniausiai neharmoningas mąstymas, mintys, nenoras nieko klausyti, apkalbos ir kalbos nekontroliavimas. Rankos, krūtinė ir pilvo sritis – tai neharmoningi veiksmai, nukreipti ne į gyvenimo prasmės ir savęs atradimą, o tik į kūniškų malonumų tenkinimą bei prievartą, nukreiptą į kitas gyvas būtybes. Kojos ir apatinė kūno dalis – tai ėjimas netinkama kryptimi, nesupratimas, kam skirtas žmogaus gyvenimas, netinkamai arba tik savanaudiškai naudojami savo energijos resursai. Tokiu atveju įvykusi trauma ar sužalojimas žmogų pristabdo, kad pradėtų keisti savo pasaulėžiūrą, ieškoti laimės ne tik materialiuose dalykuose, bet ir dvasiniuose. Jeigu asmuo suprato gyvenimo pamoką, likęs randas primins apie tai, kad nesuktų iš tinkamo kelio ir gyventų prasmingai.

Kalbino Justina Petraškevičienė žurnalas „Būrėja”

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *