Mėnulis Mergelėje

Mėnulis Mergelėje – šiems žmonėms gali suteikti išvaizdos ir draugiškumo. Gyvenime jie gali būti reiklūs kitiems ir daug pergyvenantys žmonės. Šie žmonės gali mokėti su kitais dalintis žiniomis, pasakoti ir atpasakoti. Vienos iš jų stipresnių savybių kruopštumas ir gebėjimas pastebėti smulkmenas, ko kiti nemato.

Mėnulis Mergelėje gali jiems suteikti kuklumo, todėl jie nenorės per daug prisileisti kitų žmonių į savo aplinką ir gyvenimą. Dažnai gyvenime jie turėti daug iįgyvenimų, nerimo ir emocijų. Jiems bus svarbu detalės, faktai ir įrodymai. Tai daug analizuojantys ir galvojantys žmonės. Esant reikalui gali mokėti prisitaikyti prie aplinkybių.

Mėnulis Mergelėje randasi Leonardo Di Caprio horoskope. Jis kaip asmenybė labai saugo savo privatų gyvenimą, ką ir atspindi Mėnulis Mergelėje. Taip pat tokia padėtis horoskope suteikia gebėjimą prisitaikyti prie įvairių aplinkybių, kas būtina aktoriaus karjeroje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *