Kam seksis 2016? Kokia palankiausia 2016 diena? Kada geriau nesituokti ir apie kitus svarbius dalykus kalbėjau laidoje „Valanda su Rūta”

Ką reiškia beždžionės metai pagal vedų astrologiją ir kokiems žmonėms seksis?

Šie beždžionės metai mums primena apie galingą karį beždžionę-Hanumaną. Pagrindinė šio kario pamoka-ištikimybė. Tai ištikimybė tikrosioms vertybėms, mylimiesiems ir draugams. Hanumanas vertino draugystę, visada skubėjo į pagalbą savo draugams, todėl jis labai vertina tuos kurie vertina draugystę. Hanumanas šiais metais pasiruošęs pasidalinti su mumis savo išmintimi, diplomatiškumu, fizine jėga ir ištikimybe. Tai reiškia, kad mūsų laukia energetiškai stiprūs metai.

2016  numerologiškai – Marso metai, kas reiškia, kad jie nebus paprasti ir ramūs, nes Marsas mėgsta konfliktus. Seksis tiems žmonėms kurie kontroliuos savo pyktį ir agresiją, ypatingai dėl smulkmenų. Nevaldomos emocijos silpnina Marsą ir verčia jį duoti tokias gyvenimo pamokas kaip ligos, traumos ar net katastrofos. Marsas padės tiems kurie bus ryžtingi, entuziastingi ir sieks arba ieškos gyvenimo tikslo. Marsas padės ir pašalins kliūtis tiems kurių protas bus ramus, o vidinis pasaulis bus pasiruošęs permainoms.

Šiais metais rinkdamiesi sutuoktuvių datą atsižvelkite į tai, kad tai visų pirma būtų ne šeštadienis, kadangi šeštadienis yra Saturno diena ir būtent vedyboms ji nepalanki. Kur kas palankesnės dienos-penktadienis, ketvirtadienis, gali būti ir sekmadienis. Kiekvienas atvejis individualus, todėl žinoma vertėtų žiūrėti individualiai. Santuokos kūrime ir antrosios pusės paieškose labiausiai gali sektis šiems Mėnulio ženklams-Avinui, Jaučiui, Liūtui, Ožiaragiams ir Dvyniams. Bendrai žiūrint palankiau tai daryti nuo gegužės mėnesio.

Daugiausia išbandymų santykiuose gali susilaukti Svarstyklės, Skorpionai, Šauliai, o tai būtent dėl Saturno tranzito.

Sveikatai daugiau dėmesio turėtų skirti tokie Mėnulio ženklai kaip Svarstyklės, Skorpionai, Šauliai ir Vandeniai su Žuvimis.

Pinigai: Kas liečia finansus tai čia gali būti daugiau išbandymų Svarstyklėms, Skorpionams ir Šauliams.

Jaučiui, Dvyniams, Liūtui ir Mergelėms prognozuojama palankesnė padėtis nuo rugpjūčio.

Vėžiams gali atsirasti daugiau išlaidų nuo rugpjūčio.

Sėkmingi metai turėtų  būti Ožiaragiams, bet juos išbandymai gali lydėti pirmąjį pusmetį, todėl jiems verčiau vengti rizikos.

Avinams, Vandeniams, Žuvims gali sektis vidutiniškai.

Šiais metais rekomenduoju nepraleisti palankiausios dienos svarbių darbų pradėjimui. Vedų astrologijoje ji vadinama-Akšaja Tritja.  Lietuvos laiku ji prasidės gegužės 8 dieną-15: 22 ir baigsis gegužės 9 d. 12:23

Akšaja tritja išvertus reiškia -nenugalimas, nesunaikinimas. Tritja-trečia Mėnulio diena (tuo metu Saulė randasi Avine, o Mėnulis Jautyje, jie abu ekzaltacijoje todėl pasireiškia labai teigiamai, neša stiprią pozityvią energiją, visi pradėti darbai tą dieną gali atnešti pozityvius rezultatus.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *