Suderinamumas ir santykiai pagal astrologiją

Ką reiškia poros suderinamumas pagal astrologiją?

Rekomenduoju paklausyti paskaitą, kurios metu aptarėme vyriško ir moteriško intelekto skirtumus. Kada tinkamas metas vedyboms ? Koks gali būti amžiaus skirtumas tarp partnerių ? Kokie yra partnerių sutapimo ženklai. Ko nori vyrai ? Ko nori moterys ? Kaip atrasti balansą tarp šių skirtingų energijų ?

Kalbant apie suderinamumą, reikėtų suprasti kad meilės jausmas, ne visada tiesiogiai gali nusakyti partnerių suderinamumą, o suderinamumas ne visada gali pasakyti, kad partneriai pamils vienas kitą. Būtent dėl to vyras ir moteris duoda priesaiką vienas kitam prieš vedybas. Jeigu būtent meilė būtų suderinamumo požymis, arba suderinamumas meilės požymis, tai apie jokias priesaikas nebūtų ir kalbos.

Priesaika-tai ženklas, to kad, mūsų santykiai priklausys nuo mūsų teisingo elgesio, mūsų pasaulėžiūros, kantrybės ir noro eiti vienas kitam padėti. Galima būtų teigti, kad suderinamumas astrologijoje tai ne daugiau nei 20 proc. sėkmės šeimyniniame gyvenime, o 80 proc. sėkmės, tai partnerių noras vienas kitam padėti ir darbas su savo charakterio silpnybėmis.

suderinamumas

Ką vertėtų žinoti apie suderinamumą?

Būdami jauni dažnai galvojame, kad galime sukurti santuoką su tuo žmogumi kuris mums tiesiog patinka, tačiau to tikrai nepakanka, kad santykiai klostytųsi palankiai. Jeigu mes būsime kantrūs ir mokysimės kaip atpažinti savo pažadėtąją-jį, tai tikrai susilauksime sėkmės. Dabar internete daug programų kur įvedus gimimo datas galima suprasti porų suderinamumą, bet tai dar nereiškia, kad jūs išties tinkate vienas kitam ir kiti kriterijai nėra svarbūs.

Visų pirma porų suderinamume itin rekomenduojama atsižvelgti į vienas kito pasaulėžiūrą. Yra keli pasaulėžiūros lygiai ir pagal juos galime pastebėti, kad žmonių poreikiai, ir gyvenimo tikslai labai skiriasi. Skirtingų pasaulėžiūrų žmonėms bus labai sudėtinga veikti kartu, nors pradžioje vienas kitam jie gali labai patikti.

Poros suderinamumas pagal pasaulėžiūrą

Viena dažniausių pasaulėžiūros formų, kuomet žmogaus dėmesys nukreiptas tik į pirminius poreikius. Dauginimasis, maistas, miegas ir gynyba. Toks žmogus pastoviai kalba ir galvoja tik apie maistą, poilsį ir seksą. Jo žinių šaltinis televizorius, žiniasklaida, o pagrindinis kalbų objektas, tai visi jusliniai malonumai. Jo nedomina aukštesni gyvenimo tikslai ir dažniausiai jokio tikslo jis neturi. Dažniausiai tokio žmogaus gyvenimo ašis sukasi tik apie aš, man ir mano.

Kita pasaulėžiūros forma susijusi su kūnu ir sveikata. Tokie žmonės labai rūpinasi savo kūnu. Jie prižiūri jį treniruodami ir jiems svarbiausia gyvenime, kad kūnas atrodytų kuo tobuliau ir patraukliau. Sveikatinimasis, sportas, grožio konkursai, tai  jų gyvenimo tikslas. Jei su kūnu kyla problemų, tai jiems jau sudėtinga patirti laimę. Pagrindinės jų pokalbių temos-sportas, sveikata, kūno tobulinimas, kūno papuošimas ir pan.

Dar viena pasaulėžiūros forma, tai kada žmogus pradeda daugiau mąstyti apie gyvenimo prasmę ir ieškoti atsakymų kaip šiame gyvenime patirti daugiau laimės. Domisi mokslu, psichologija, filosofija, ezoterika. Bando atrasti save ir suprasti savo misiją. Siekia tikslų karjeroje. Jam jau sudėtingiau surasti bendrą kalbą su tais kurie domisi, tik kūniškais poreikiais arba tik, kūno tobulinimu. Taigi, jeigu susitinka patraukli mergina kurios pasaulėžiūra labiau kūniška, o jos gyvenimo tikslai labai banalūs ir vaikinas kurį domina ne tik išorinis grožis jų santykiai bus trumpalaikiai. Nors pradžioje vienas kitu buvo susižavėję dėl išorinio patrauklumo, po keletos mėnesių draugystės jie greičiausiai išsiskirs arba kankins vienas kitą, nesuprasdami, kad jų pasaulėžiūrą skiriasi. Taip gimsta „netyčiukai” ir tai viena iš skyrybų priežasčių.

Dar yra dvasinė pasaulėžiūra, tai kuomet žmogus jau skiria kas šiame pasaulyje yra laikina ir kas amžina. Jis suvokia, kad gyvenime reikia imti tik tai, kas būtinai reikalinga ir visuomet prisiminti, kam visa tai priklauso. Toks žmogus stengiasi atlikti kuo geriau savo pareigas prieš šeimą ir visuomenę. Jo tikslas nešvaistyti laiko veltui ir panaudoti savo gerąsias savybes visų labui. Jis užsiima dvasine praktika ir siekia dvasinio tobulėjimo.

Taigi žmonės būdami skirtingų pasaulėžiūrų  suvokia viską skirtingai, nors iš pažiūros mes visi panašūs. Porų suderinamume pasaulėžiūra vaidina svarbų vaidmenį, todėl nors ir gimimo datos sutampa, tai dar sėkmės nežada, jei pasaulėžiūra skiriasi.

Koks turėtų būti amžiaus skirtumas?

Porų suderinamume ir sėkmingų santykių plėtojimas pasak mokslininkų nuomone remiasi keliais kriterijais. Vieno universiteto profesoriai Suzana Xuber ir Martin Feder stebėdami 12 tūkstančių porų priėjo tokias išvadas, kad patys tvirčiausi santykiai buvo tarp porų, kuomet vyras  buvo vyresnis 4-6 m. Tai sutampa su vedine astrologija, kuri taip pat rekomenduoja, kad vyras turi būti vyresnis keliais metais. Tai santykius nuteikia pozityviai. Didesnis amžiaus skirtumas, t.y daugiau, nei viena karta (septyni metai), santykius padaro sudėtingesniais, nes tuomet gali žymiai išsiskirti partnerių pasaulėžiūra. Jeigu jau taip atsitiko,  kad moteris yra vyresnė už savo vyrą, ji turėtų to tiesiog neparodyti ir leisti savo vyrui būti lyderiu.

Suderinamumas pagal gimimo dieną

 Gimimo diena atspindi sielos skaičių, kuris reiškia kokia planeta veikia žmogaus charakterį. Kiekviena diena yra įtakojama skirtingos planetos, todėl ir žmonės gimdami atitinkamą dieną yra skirtingi. Priklausomai nuo dienos kurią gimėme, skirsis mūsų charakteris ir temperamentas. Praktikoje taikant šias žinias galima lengviau suprasti kokia asmenybė gimė mūsų šeimoje, kokie šio žmogaus norai ir polinkiai.

 Saulės charakteris 1 (1,10,19,28)

Žmonės kurie gimė šiomis dienomis įprastai būna labai laimingi. Vyrai gimęs šiomis dienomis visuomet kovoja dėl vietos po saule, todėl jo žmona turi stengtis įkvėpti jį, sakyti savo vyrui, kad jis jai pats geriausias, vienintelis ir nepakartojamas. Ji taipogi turėtų pasirūpinti jo sveikata. Netgi šiuolaikinė medicina tvirtina, kad nesėkmingas vyras serga žymiai dažniau, nei sėkmingas. Saulei vienai liūdna, todėl pasaulyje randasi Mėnulis.

 Mėnulio charakteris 2 (2,11,20,29)

Žmonės gimę šiomis dienomis dažniausiai švelnūs, jausmingi ir gali lengvai pasiduoti kitų įtakai. Jų nuotaika nepastovi ir dažnai keičiasi. Ypatingai moterys labai permainingos ir pastoviai pergyvena dėl artimųjų ir šeimos. Mėnulis moteriškos prigimties planeta. Ji  pasiruošusi tarp žmonių užimti antrą vietą, tačiau šeimoje atlieka pagrindinę rolę. Mėnulis-tai žmogaus sielos atspindys, o Saulė-atspindi kūną. Taip šeimoje jie sudaro kartu harmoniją ir papildo vienas kitą. Mėnulis-tai išskirtinai graži planeta žvaigždėtame danguje, todėl ji pastoviai reikalauja prisipažinimo sau meilėje. Vyras-Saulė jai pastoviai turėtų sakyti, kad ji pati gražiausia, pati nuostabiausia, nepakartojama ir už ją nėra nieko gražesnio. Tačiau Mėnulis neturėtų pamiršti, kad Saulės šviesoje ji visgi užima garbingą, bet antrą vietą. Tam, kad jie sugyventų drauge , jiems reikalingas mokytojas, kuris jiems suteiktų teisingą mąstymo kryptį, kad jie galėtų tobulėti kartu, todėl pasaulyje yra Jupiteris.

Jupiterio charakteris 3 (3,12,21,30)

Tie kas gimė šiomis dienomis visada stengiasi būti teisingi, garbingi, bet gali būti linkę ir į avantiūras. Tai stiprios asmenybės ir puikūs šeimos žmonės.  Jie stengiasi vengti pykčių ir skandalų, tačiau nori, kad su jais skaitytųsi, stengiasi spręsti viską taikiai.  Šių žmonių atsakomybė yra mokytis pas dorus mokytojus, kad po to patys galėtų duoti teisingus patarimus. Tam, kad jų patarimai būtų teisingi, pasaulyje yra Merkurijus.

 Merkurijaus planeta 5 (5,14,23)

Merkurijus atsakingas už žinojimą, intelektą ir bendravimą. Jie sugeba draugauti su kariaujančiais tarpusavyje ir dažnai pasiruošę išklausyti ir padėti. Šiems žmonėms  galima lengvai išsilieti, nieko nebijant. Tačiau, kad jie per daug nesusireikšmintų ir negalvotų apie save per daug išaukštintai, pasaulyje egzistuoja Venera.

 Veneros charakteris 6 (6,15,24)

Gimusieji šiomis dienomis tai-žavūs, malonūs ir mandagūs žmonės. Jie labai rūpinasi savo išoriniu grožiu, dažnai įsimyli ir mėgsta flirtuoti. Jie myli savo šeimą ir stengiasi namuose sukurti jaukią atmosferą suburdami visus drauge. Tai visuomenės žmonės, kurie mėgsta madą ir šlovę. Tačiau tam, kad šiek tiek pažaboti jų dažnai nekontroliuojamus norus egzistuoja Saturnas.

 Saturno charakteris 8 (8,17,26)

Šie žmonės, rimtai nusiteikę į tai kas vyksta ne tik jų vidiniame, bet ir išoriniame pasaulyje. Jie patikimi ir nepaliks draugo nelaimėje. Iš jų visuomet galima tikėtis pagalbos. Jeigu jie nevengia darbo, tai galiausiai sulaukia pripažinimo, sukuria tvirtą šeimą ir tampa laimingi. Jie linkę į anarchiją, todėl, kad jie nesusivienytų ir nesurengtų revoliucijos, teisingumo pusėje stovi Marsas.

 Marso charakteris 9 (9,18,27)

Tokie žmonės gali būti labai energingi, mėgstantys vadovauti ir gali būti greitai užsidegantys. Jeigu šie žmonės neturės palaikymo iš savo artimųjų, tai gali prarasti pasitikėjimą savimi. Jiems reikia partnerio kuris padėtų jų energiją nukreipti tinkama linkme. Tuomet jie išties susilauks sėkmės.

Dar yra dvi planetos, kurios vakarų astrologijoje vadinamos Mėnulio mazgais, tai Rahu ir Ketu.

Rahu charakteris 4 (4,13,22,31)

Jeigu šie žmonės negatyvūs, tai labai kritiški ir su viskuo nesutinkantys. Jie myli vaikus ir gerai saugo paslaptis. Tokie žmonės gali jaustis gerai  kur vyrauja disciplina, stabilumas ir tvarka, todėl patys iš kitų to pastoviai reikalauja.

Ketu charakteris 7 (7,16,25)

Šiuos žmones traukia dvasingumas, okultizmas, psichologija, intuicijos lavinimas ir visokia mistika. Jie nori, kad apie juos visi galvotų gerai. Juos traukia kas nauja, neatrasta. Labai mėgsta būti aukščiau kitų ir jei lydi nesekmės pyksta. Mėgsta svajoti, retai keičia nuomonę, patinka rizikuoti. Tokias moteris gali būti ne paprasta nuraminti, nes jos pastoviai nerimauja pastoviai, ką veiks, kai baigsis vieni darbai ir labai emocingos.

Kokia turėtų būti sėkmingos poros suderinamumo formulė?

Kaip bebūtų du žmonės visada suderinami, jei jie nori rūpintis vienas kitu, net savo pačių troškimų nenaudai. Mažai tikėtina, kad santykiai bus sėkmingi, jei kiekvienas galvos tik apie save ir savo partnerį naudos tik savo norams patenkinti. Noras atiduoti daugiau, nei gauti-sėkmingų santykių pagrindas.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *