Naujieji Mėnulio metai

Šiandien 2021 04 12 prasideda Naujieji Mėnulio metai, ko tikėtis ?

Pagal senovės astrologiją šiandien prasideda Naujieji Mėnulio metai, kurie tęsis iki 2022 balandžio 1 dienos. Šie Mėnulio metai bus susiję su vandeniu, plaukiojimu ir buvimu vandenyje.

Senovės astrologijos raštuose aprašoma, kad šiais metais gali būti daug potvynių, vandenyno bangos veršis į pakrančių zonas, laivai turintys silpną korpusą turės avarijų ir atsidurs po vandeniu. Bus pavojus įkristi į vandenį. Klausimuose ir vietose kur kantrybės taurė yra perpildyta įvyks pokyčiai.

Šie Mėnulio metai bus palankūs tiems, kurie nori siekti išminties ir keisti savo požiūrį į gyvenimą. Jeigu jie seks išminčių pėdomis, tai galės perplaukti kančių vandenyną.

Šiais metais svarbu išmokti tinkamai elgtis su vandens stichija. Svarbu ieškoti sveikatos šaltinio ir semtis iš jo jėgų. Tinkamai patikrinti vandens transporto priemones. Būti atsargiems vietose, kuriose gali būti potvyniai ir imtis jose papildomų atsargumo priemonių.

Vertėtų nevykti vykti į tas vietas, kuriose yra didesnė tikimybė įvykti tokioms stichinėms nelaimėms kaip cunamiai ir potvyniai. Yra tikimybė, kad sveikatos srityje įvyks pagerėjimas arba atsiras vaistai kurie padės nugalėti sunkias ligas.

Ekonomikos srityje bus netikėti kainų šuoliai ir kritimai kaip jūros bangos.  Verslo sritys, kurios nebuvo tinkamai pasiruošusios ekonominiams pokyčiams, turi daug daug skolų ir bando išsilaikyti, tai tam tikru metu pradės „skęsti“. Tie, kurie sugebės išsilaikyti ant bangos, šie metai jiems bus gana palankūs.

Senovės išminčiai teigia, kad tie, kurie stengsis apsivalyti nuo negatyvo, negatyvių veiksmų, negatyvių minčių, mokysis teisingai elgtis su vandens stichija ir stengsis išlaikyti švarų protą ir švarias mintis, jiems šie Mėnulio metai suteiks energijos, ir materialinės gerovės. Rekomenduojama mantra Om Matsja Deva Namha, ir jos praktika Matsja asana. Būkite laimingi.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *