Persileidimas – ar tai likimo bausmė?

Sveiki, Egidijau. Dėl streso, darbo krūvio, prastos mitybos ir dar nežinau kokių priežasčių įvyko persileidimas. Beje, net nežinojau, kad laukiuosi iki tol. Nors tai buvo dar tik neseniai užsimezgęs nėštumas, net jokių požymių iki tol nepajutau, tačiau vis tiek skauda širdį ir pergyvenu, kad taip nutiko, nors ir neplanavome. Priešingai, antrąjį vaiką planavome tik po kelerių metų… Ir vis dėlto, ši situacija mane paveikė. Kaip save nuraminti? Kaip rasti taiką su pačia savimi? Juk galbūt galėjau apsaugoti būsimą vaikelį, jei būčiau žinojusi, kad laukiuosi. Ar tai Dievo bausmė? Ar tai kažkokia pamoka man? Kaip susitaikyti ir ant savęs nepykti? Vyras mane palaiko ir guodžia, prasitariau tik saujelei žmonių apie tai, bet nuo to nėra lengviau…

Ačiū už atsakymą! Valentina

Dėkoju už klausimą. Jūsų situaciją galima įvardinti kaip likimo bausmę. Kodėl? Jūs galėjote turėti neteisingą požiūrį apie vaikus arba elgtis neteisingai ir neatsakingai vaikų atžvilgiu, nėštumo atžvilgiu, vaiko pradėjimo atžvilgiu ar pan. То pasekoje įvyko atoveiksmis. Būsena, kurią jaučiate dabar  ir yra Jūsų bausmė.

persileidimas1

Įprastai pas moteris, kurios turėjo persileidimus, dažniausiai horoskope pastebiu neigiamą Marso įtaką. Pagal Vedų astrologiją, jeigu moteris turi problemų su Marso planeta, reiškia, jai galėjo trūkti nuolankumo, paklusnumo, ji gali būti linkusi į isterijas ir panašiai.  Tai reiškia, kad Jums reikia dabar nusiraminti ir svarbiausia, kad Jūs pasidarytumėte dėl šio įvykio teisingas išvadas. Tokiais atvejais svarbi gydytojo pagalba ne tik fiziniam, bet ir Jūsų subtiliam kūnui, į tai labiau orientuojasi ajurvedos specialistai.

Kitas labai svarbus dalykas, tai yra žinojimas apie sąmoningą vaiko pradėjimą. Jeigu mes norime susilaukti sveiko vaiko, tai Vedų astrologija ir Ajurveda rekomenduoja pradėti vaiką sąmoningai. Jeigu vaiko pradėjimas nesąmoningas, tai gali būti problemų su vaiko gimimu ir išnešiojimu. Tiesiog jeigu mes pasėjame kažką netinkamai, tai galime vaisių ir nesulaukti.

persileidimas2

Vertėtų žinoti, kad prieš rengiantis pradėti vaikelį labai palanku gauti palaiminimus iš vyresnių savo giminės atstovų ar dvasingų žmonių, šventikų ir dvasinių mokytojų. Ajurveda prieš aktą rekomenduoja minimaliai bent vieną mėnesį susilaikyti nuo lytinių santykių.

Vaiko pradėjimui tinkama vieta – namai. Prieš aktą rekomenduojama pasimelsti, kad sąmonė būtų švari ir negeisminga. Moteriai tą dieną nerekomenduojama eiti į lauką, nežiūrėti televizoriaus, būti šventinėje nuotaikoje, papuošti kambarį gėlėmis, nejausti alkio, nepergyventi dėl nieko.

Palankios dienos turi būti suderintos su moters ciklu. Po moters ciklo nepalankios dienos nuo 1 iki 4, 11, 13 ir nuo 17 ciklo dienos iki kito ciklo.

Rekomenduoju paklausyti daktaro O. G. Torsunovo paskaitą apie vaikų pradėjimą.

Rekomenuoju paklausyti Anantara Das paskaitą – Lytiniai santykiai ir vaikučio pradėjimo taisyklės.

Klausimai-atsakymai Čikagos laikraščiui „Geras“

Linkiu Jums ko geriausios kloties.

Egidijus GubinasKomentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *