Palankiausias astrologinis metas pokyčiams

Sausio 14 dieną Saulė pereina į Ožiaragio ženklą. Pagal vedų astrologiją kada Saulė pereina į Ožiaragio ženklą tai didelė šventė kuri vadinasi Makara-Sankranti (Makara išvertus iš sanksrito k. – Ožiaragis; Sankranti-perėjimas, pasikeitimas).

Įprastai Saulės perėjimas iš vieno ženklo į kitą nepalankus reiškinys kuris vadinasi Surya Sankranti. Tačiau Makara Sankranti yra palankus laikotarpis ir turi didelę reikšmę.

Nuo tos dienos kai Saulė pereina į Ožiaragio ženklą, ji juda šiaurės kryptimi. Šis laikotarpis trunka šešis mėnesius iki kol Saulė pereis į Dvynių ženklą, o tai 2020 metais įvyks birželio 14 dieną .

Šis šešių mėnesių metas vadinamas „Devatų laikas“ arba Utarajana. Tai laikotarpis palankus pradėti naujus projektus, išsikelti tikslus, planuoti svarbius gyvenimo įvykius. ir atlikti kitus svarbius darbus. Taip pat tą dieną kada Saulės perėjimo į Ožiaragio ženklą dieną palanku melstis už savo išėjusius artimuosius.  Palanku susitaikyti su tėvais, vaikais, prisiminti savo protėvius, užsakyti mišias, ugnies ritualą (jagja), dovanoti dovanas, padėti vargstantiems, padaryti namuose generalinę tvarką, atsikratyti nereikalingų daiktų ir paaukoti dvasiniams projektams.

Linkiu ko geriausios kloties!

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *