Saulė, Merkurijus ir Marsas Dvynių ženkle

Saulė pereina iš Jaučio į Dvynius birželio 15 dieną. Saulės padėtis šiuo metu nebus labai stipri, todėl  nevertėtų patiems daug prisižadėti ir tikėtis daug iš kitų pažadų, nes gali būti nemažai paviršutiniškumo. Saulė bus Dvyniuose iki liepos 16 dienos. Iki liepos 11 dienos Saulė Dvyniuose bus kartu su Marsu, todėl tai palankus laikas spręsti ir aptarti rūpimus klausimus, bet nederėtų veltis į ginčus.

Merkurijaus planeta birželio 18 dieną pereis į Dvynius ir bus ten iki liepos 3 d. Birželio 17- 19 dieną nepersidirbkite, leiskite pailsėti savo protui. Tomis dienomis verčiau neplanuoti svarbių susitikimų ir svarbių projektų.

Kadangi Merkurijus Dvyniuose jausis gerai, tai šis laikotarpis bus palankus užmegzti naujas pažintis, pradėti mokytis užsienio kalbą arba siekti naujų žinių.

Norintiems tobulėti vertėtų žinoti kas gali padėti pagerinti santykius su Saulės planeta.

Gyvenimo būdas padedantis harmonizuoti santykius su Saulės planeta, tai siekimas šviestis ir ugdytis sąmoningumą. Nebijoti būti vieni, stenkitės išgirsti savo vidinį balsą. Dažniau rodykite iniciatyvą atliekant kilnius darbus. Labai palanku kuo daugiau praleisti laiko gryname ore šviečiant Saulei. Stenkitės laikytis dienos režimo ir atsikėlę atlikite Saulės pasveikinimą –  Surya Namskara. Ugdykitės atsakomybę, teisingumą ir pagarbą vyresniems. Mokykitės atvirumo ir stenkitės nustoti gyventi tik dėl savęs.

Rekomenduojamos mantra harmonizuoti santykius su Saulės planeta.

Linkiu geriausios kloties!

Egidijus GubinasKomentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *