Pažintis ir išsvajotoji antroji pusė

Ką vertėtų žinoti ieškant antrosios pusės?

Rekomenduoju paklausyti paskaitą, kurios metu aptarėme nuo ko prasideda pažintis ir antrosios pusės paieškos. Kaip susipažinti? Kokioje vietoje vertėtų ieškoti savo pažadėtojo ar pažadėtosios? Kaip sužavėti patinkantį žmogų? Išgirsite kokius veiksmus reikėtų atlikti norint atkreipti patinkančio žmogaus dėmesį ir kitus vertingus patarimus.

Pažinti ir surasti savo antrąją pusę šią dieną nėra taip paprasta. Labai dažnai mes, net nežinome kaip deramai elgtis, todėl pridarome klaidų, kurias vėliau sudėtinga ištaisyti. Santykių sukūrimas yra labai atsakingas veiksmas ir nuo jo priklausys kaip klostysis visas tolimesnis šeimyninis gyvenimas. Jeigu norite surasti antrąją pusę su pakankamai aukštu intelektu ir pozityviomis charakterio savybėmis, tai vertėtų suprasti, kad tokius žmones galime sutikti tik kultūringoje aplinkoje.

pazintis.antroji puse

Nuo ko prasideda pažintis?

Pradžioje visuomet būna pasisveikinimas. Ieškant antrosios pusės atkreipkite dėmesį, kad su vienais žmonėmis iš karto užsimezga pokalbis, o kiti net nepakelia galvos sveikindamiesi. Jeigu pajusite širdyje džiaugsmą bendraudami su žmogumi po pirmojo pokalbio ir nekantriai lauksite tos akimirkos, kada galėsite vėl su juo pasimatyti, tai gali būti ženklas, kad tas žmogus gali būti jūsų antroji pusė. Reiškia jau yra potencialas.

Sekantis etapas ieškant antrosios pusės, tai jūsų abiejų veikla. Labai svarbus aspektas pažinties metu yra laisvalaikio praleidimas kartu. Jeigu vienam iš jūsų norisi laisvalaikiu vaikščioti po prekybos centrus, o kitam vykti į gamtą, tai ateityje jums gali būti sudėtinga vienam prie kito prisitaikyti. Jeigu vienas iš jūsų į pasimatymą visada ateis penkiolika minučių anksčiau, o kitas vėluos visą valandą, reiškia jums abiems bus sudėtinga planuoti rimtesnius darbus. Atkreipkite dėmesį, galbūt su tais, su kuriais jau esate pažįstami, jums sekasi kartu atlikti įvairius darbus ir gali būti, kad tas žmogus gali tapti jūsų partneriu.

Sekantis žingsnis ieškant antrosios pusės, tai-gyvenimo stilius. Pažinties metu atkreipkite dėmesį į apranga, muziką, ir laisvalaikio praleidimą. Jeigu vienas klausosi tik trankios muzikos, o kitas mėgsta klasikinę, jau bus sudėtinga kartu planuoti eiti į koncertus. Jeigu vienas juokiasi garsiai, o kitas tyliai ir santūriai, tai vienas dėl kito elgesio pastoviai jausis nejaukiai. Jeigu vienas atsipalaiduoja tik vartodamas alkoholinius gėrimus ir triukšmingoje kompanijoje, o kitas abstinentas, ir jam patinka rami aplinka, tai jūs negalėsite būti savimi tokioje kompanijoje. Kažkuris iš jūsų pastoviai priekaištaus ir tikėsis, kad ateityje partneris pasikeis. Jeigu vienas vegetaras, o kitam skaniausias patiekalas kraujiniai vėdarai, tokiu atveju bus sudėtinga kartu planuoti vakarienę. Tam, kad būti savimi kažkuriam iš partnerių visada teks eiti kitur. Namai, tai vieta kur mes galime būti patys savimi ir jeigu namuose, dėl savo skirtumų negalėsime jaustis savimi, tai pastoviai ieškosime kur tai galime padaryti. Jeigu mes norėsime pabėgti iš namų, tai reikš, kad nėra šeimos. Panašu į tai, kaip vaikai nori pabėgti iš namų, nes tėvai jų nesupranta.

Taigi jeigu jūs ieškodami antrosios pusės būsite išmintingi ir pakankamai kantrūs, jūs galite tikėtis pažinti savo vienmintį. Vienminčiai-tai žmonės kurie galvoja ir jaučia taip, kaip tu. Jie iš pusę žodžio ir pusę žvilgsnio supranta vieni kitus. Jei jūsų gyvenime yra tokie žmonės, tai jūs jau galite vadinti save laimingu. Ieškokite tokių žmonių ir su jais kurkite  šeimą. Šiuolaikinė psichologija tai vadina kongruentiškumu-kada žmonių komunikacija, patirtis ir savimonė sutampa, bet tai įmanoma ne su kiekvienu. Tokiu būdu susipažinę vyras ir moteris beveik niekada nesipyksta ir vienas kitą jaučia atstumu.Tarp vienminčių nėra pareigų, jų širdys plaka vienu ritmu, jie ne sako aš, tu, o sako mes.

Kaip moteriai atkreipti patinkančio vyro dėmesį?

Kartais ieškant antrosios pusės pažintis gali prasidėti ir neįprastu būdu. Yra situacijos kai moteris turi imtis inciatyvos, kad atkreipti į save dėmesį. Jeigu jau taip nutiko, tai yra veiksmai susiję su mūsų jausmais kuriuos naudodama moteris gali vyrą sužavėti. Pirmas veiksmas susijęs su skoniu. Praktiškai kiekvienas vyras mėgsta skaniai pavalgyti ir yra pastoviai alkanas, todėl ir posakis apie meilę per skrandį, laužtas ne iš piršto. Geras žvejys žuvį iš pradžių maitina, o tik po to gaudo. Skanūs šilti pyragėliai gali pavergti kiekvieno vyro skrandį, todėl jeigu jums patinkančiam vyrui tokius nunešite, vyras juos valgydamas galvos apie jus.

Kitas pažinties žingsnis susijęs su prisilietimu. Tai kūrybiškas veiksmas kuris priklauso nuo moters išmonės. Prisiliesti prie vyro rekomenduojama tik tada, kai nusprendžiama turėti rimtus santykius. Anksčiau moterys alpdavo, netgi lipdavo į šulinius žinodamos iš anksto, kad pro šalį jos įsimylėtas princas ir jas šaukiančias pagalbos ištrauks. Taigi čia viskas priklauso jau nuo moterų fantazijos. Kino filmuose labai dažnai būna sulėtinamos tos scenos, kuomet susiliečia įsimylėjusių rankos.

Dar viena svarbi pažinties detalė yra garsas, o tiksliau balsas. Balsas sugeba prasiskverbianti visur. Jeigu jau moteris garsiai juokiasi, reiškia arba ji nekultūringa, arba nori patekti kažkam į širdį. Įprastai kultūringos merginos visada šnabždasi, jei ne, tai joms gali trūkti kultūros. Šiai dienai švelnus moteriškas balsas tapo retenybė, todėl vyrams girdint švelnų ir nuolankų moterišką balsą žemė slysta iš po kojų ir jie pasiryžę viską padaryti dėl tokios moters.

Ieškant antrosios pusės moterys atkreipkite dėmesį ir į savo kvapą. Siekdamos dėmesio pasirinkite tokį aromatą, kad  vyras jus atskirtų. Rekomenduojama pradžioje naudoti tik vieną aromatą, kad užuosdamas jį vyras iš karto Jus atsimintų. Jeigu moteris kvepia skaniai, vyrui tai asocijuojasi su kokybe. Moteris turėtų atrodyti ne tik kaip gėlė, bet ir kaip gėlė kvepėti.

Norint surasti antrąją pusę moteriai pažinties metu svarbu -blizgėti, mirksėti ir būti nuolankiai. Šie trys veiksmai užburia vyrą ir tuomet jis pradeda galvoti, kad prieš jį atsirado jo ilgai lauktas stebuklas ir svajonė. Mirksėti, tai reiškia, kad vyras turi Jus pastebėti. Vyras yra tarsi medžiotojas, todėl jis turi pamatyti taikinį. Jeigu jūs atliksite šiuos veiksmus ir likimo bus lemta, kad tarp jūsų įvyktų sąjunga, jūs būtinai susilauksite sėkmės.

Jeigu ilgą laiką nesiseka užmegzti pažinties ir surasti antrosios pusės?

Nereikėtų būti pernelyg išdidiems. Moterys ir vyrai dažnai pamiršta ištekėti siekdami karjeros, o po to būna per vėlu, nes reikia ieškoti prarasto laiko. Išorinis patrauklumas laikinas, jis prasideda nuo šešiolikos metų, bet vėliau tas grožis išeina ir pradingsta. Tuomet jau reikia daug kosmetikos. Kartais gyvenime tiesiog reikia rinktis iš to kas yra. Būna, kad likimas mums atsiunčia vieną, antrą, trečią pasirinkimą, bet jei nesirenkama, tai tuomet pasirinkimas išeina, o likimas sako-dabar jau ieškok pats. Tai panašu kai nueinama į parduotuvę pirkti suknelės ar kelnių. Ne viskas gali tikti šimtą procentų, kai kur reikia patrumpinti, apkirpti ar apsiūti.

Žinoma jog norisi, kaip filme, kad išrinktasis atvyktų su sportiniu automobiliu ir padovanotų žiedą su briliantu, bet jis gali ateiti su ramunėmis ir apsivilkęs ne kostiumą iš „Baltman”, o darbinį kombinezoną. Todėl kartais reikia imti tai, ką  mums siūlo gyvenimas, nes kitaip bus nusivylimas dėl prarasto laiko, ypatingai tai liečia moteris.

Gamtoje nėra vienišų gyvūnų ar paukščių, nes jie gyvena pagal visatos tvarką. Žmonės gyvena pagal savo norus, dėl to jiems pastoviai iškyla problemos. Tam, kad į gyvenimą ateitų atitinkamas vyras, moteris turėtų tapti atitinkama moterimi. Jeigu vyras prisiima atsakomybę, yra dosnus ir padeda moteriai, tai jai iš karto ateina noras jam tarnauti. Tad šiuo atveju reikia daugiau galvoti ne apie rezultatą ir idealizuoti koks turėtų būti mano vyras ar žmona, o patiems siekti tapti tais svajonių partneriais. Jeigu norėsite padaryti savo partnerius, o ne tik save laimingu, jums sėkmė garantuota. Likimas myli tokius žmones, o valstybė tokiems didvyriams stato paminklus.

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *