Saulė Vandenyje

Saulė Vandenyje – šie žmonės gali norėti dalintis žiniomis su kitais. Gyvenime ji gali tapti socialiniais darbuotojais, norėti kitiems parodyti aukštesnius tikslus ar gyvenimo prasmę. Jie gali ieškoti bendraminčių, kurię turi panašų požiūrį į gyvenimą kaip jie.

Dažnai norės visko  pasiekti ir įgyvendinti tikslus savo jėgomis. Jausis laimingi kai gaus žinojimą ir išmintį.  Tai žmonės, kurie gali būti nuoširdūs ir neturėti norų naudotis kitais. Saulė Vandenyje suteikia jiems polinkį altruizmą ir savanorystę.

Jie taip pat gali domėtis ezoterika, psichologija, filosofija, astrologija ir iškeliauti gyventi į kitą šalį. Dažnai tai kantrūs, plačių pažiūrų, ištikimi draugai, besidomintys visuomeniniu gyvenimu ir besistengiantys padėti vargstantiems žmonės.

Saulė Vandenyje randasi Džordžo Harisono (Georg Harrison gimė  1943 m. vasario 25 d.)  horoskope. Jis buvo garsios grupės „The Beatles“ gitaristas ir dainų autorius. Gyvenime jis domėjosi dvasingumu, kūrė dainas apie Dievą, ieškojo gyvenimo prasmės ir dvasinio mokytojo. Saulė Vandenyje suteikė jam norą ieškoti tikrosios šviesos šiame Pasaulyje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *