Mėnulis Šaulyje

Mėnulis Šaulyje – jie gali turėti pareigos jausmą. Gali būti atviri, nuoširdūs, sąžiningi ir entuziastingi. Pas juos gali reikštis kūrybinės savybės, geras išsilavinimas ir gilus mokymasis. Jie gali turėti polinkį į nepriklausomybę ir norės mokyti kitus. Moterys su tokia padėtimi gali dažnai mokyti savo vyrą. Jie gali mėgti sportą ir fizinius pratimus. Gali greitai supykti, bet ir greitai atleisti. Jie gali susilaukti pagarbos ir su kitais elgtis pagarbiai.

Mėnulis Šaulyje  randasi Arnoldo Švarcenegerio (Arnold Alois Schwarzenegger gimė 1947 m. liepos 30 d.) horoskope. Jis gimė griežtoje šeimoje ir buvo aklėjamas kaip doras katalikas. Mokykloje jis buvo drausmingas ir rimtas. Jo tėvas norėjo, kad jis taptų policininkas. Visas šias jo charkterio savybes ir polinkį į sportą jos horoskope atspindi Mėnulis Šaulyje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *