Saulės užtemimas 2023 04 20 ko vertėtų pasisaugoti zodiako ženklams

Balandžio 20 d. Įvyks pilnas Saulės užtemimas, kurio pikas 07:17 Lietuvos laiku. Pagal senovės vedų astrologiją Saulės užtemimo įtaka jaučiama nuo vieno iki kito užtemimo, todėl čia pateikiu bendras rekomendacijas į ką vertėtų atkreipti dėmesį iki sekančio Saulės užtemimo.

Užtemimai, net jei jų nematome ir nejaučiame, jie veikia mus ir atneša pokyčių į mūsų gyvenimą. Šį kartą užtemimas bus matomas ir gali pasireikšti ypatingai pietrytinėje pasaulio dalyje, Šiaurės Australijoje, Indonezijoje ir iš dalies palies Pietų Kiniją (Taivaną).

Šis Saulės užtemimas bus susijęs su nepalankia Jupiterio padėtimi, kas gali pasireikšti problemomis finansų, sveikatos, teisingumo ir laisvės jausmo srityse. Po šio užtemimo pagal senovės vedų astrologija Jupiteris suijungs su Rahu, ko pasekoje gali maišytis dvasinės ir materialinės vertybės, sudėtingaiu bus atpažinti tikrus dvasinius mokytojus, padaugės kovos su dvasinėmis vertybėmis, bet bus įvardijama kaip kova su blogiu.

Dėl Saulės, Jupiterio, Merkurijaus ir Rahu planetų sąjungos, gali atsirasti daugiau noro žmonėms vienytis ir ieškoti bendrų problemų sprendimo. Dėl karo Ukrainoje gali  atsirasti daugiau taikos sprendimų arba polinkis spręsti klausimus taikiu būdu, o ne naudojant jėgą. Dėl Saturno įtakos užtemimui problemų sprendimas gali užtrukti, bet tikėtina, kad sunkumai gali būti įveikti.

Kadangi su šiuo užtemimu susijusi Jupiterio planeta, tai svarbu daugiau dėmesio skirti dvasinei praktikai, šventraščių studijoms, maldai, meditacijai ir gyvenimo prasmės paieškoms. Padėti neutralizuoti neigiamą Saulės įtaką pagal senovės vedų astrologiją gali padėti reguliarus 9 ir 10 skyriaus skaitymas iš „Bhagavadgita kokia ji yra” ir Saulės mantros klausymas, bei kartojimas.

Rekomendacijos pagal Ascendento ženklą (koks jūsų ženklas buvo Ascendente gimimo metu pagal vedų astrologiją, galite sužinoti čia

Avinas – būkite atsargesni dėl savo sveikatos, nerizikuokite be reikalo, venkite ekstremalių pomėgių ir pavojingų kėlionių. Galite patirti netikėtų situacijų profesijoje, versle, darbe, save realizacijoje ir asmeniniame gyvenime.

Jautis – skirkite daugiau savo išlaidoms, pasąmonei, dvasinėms praktikos ir saves pažinimui. Vertėtų atsargiau žiūrėti į tokius finansinius pasiūlymus kaip greitai užsidirbti.

Dvyniai – atkreipkite dėmesį į savo norus, troškimus, stebėkite ar ar jūsų norai prasmingi. Atsargiau žiūrėkite į viliojančius pasiūlymus išpildyti savo norus, kad nepapulti į nemalonias situacijas.

Vėžys – jūsų veikloje ir darbe gali būti daugiau iššūkių, situacijų padedančių jums augti kaip asmenybei ir noro pokyčių. Visus sprendimus priimkite neskubėdami, būkite kantrūs.

Liūtas – jūsų gyvenimą gali ateiti įvairūs mokytojai, todėl pasistenkite įsitikinti ar tos asmenybės nėra veidmainiai ar apsimetėliai. Mokykitės būti nuolankūs ir nelaikykite saves viską žinančiu, tuomet ir jus pasieks tikrosios žinios.

Mergelė – galite  jausti daugiau įtampos, nusivylimo, patirti nesėkmių veikloje, todėl gali būti transformacijų laikas. Dabar jums palankus metas atsigręžti į savo vidų ir amžinąsias vertybes.

Svarstyklės – daug mokysitės santykių srityje ir čia daug kas priklausys nuo jūsų pačių pasirinkimo. Venkite skubotų sprendimų, remkitės tikrosiomis vertybėmis ir nepasiduokite aistrai. Jeigu jūsų veikla susijusi su verslu, tai atsargiau rinkitės verslo partnerius.

Skorpionas – daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai ir sveikam gyvenimo būdui. Gali sugrįžti gyvenimo pamokos iš praeities, todėl mokykitės jas priimti ramiai ir niekam nekeršykite.

Šaulys – daugiau dėmesio skirkite savo vaikams ir jų poreikiams. Jums  bus palankus metas domėtis senovinėmis žiniomis ir mantromis. Atkreipkite dėmesį į savo talentus, pamąstykite kaip juos galėtumėte panaudoti prasmingai.

Ožiaragis – galite pradėti spręsti klausimus susijusius su gyvenamąja vieta. Jausite daugiau nerimo, todėl norėsite kažkur išvykti, kažką pakeisti, bet nepamirškite, kad laimė yra jūsų viduje ir jos ten paieškokite. Daugiau dėmesio skirkite savo mamai.

Vandenis – jūsų norai, troškimai, draugai ir giminės primins apie save. Nepasiduokite iliuzijoms, neskubėkite vertinti ir stenkitės nukreipti savo jėgą tinkama linkme, tuomet gebėsite pasiekti norimą rezultatą.

Žuvys – jūsų dėmesys bus nukreiptas į šeimą ir finansus. Teisingai įvertinkite savo galimybes uždirbti ir tinkamai susidėliokite vertybes, kad liktų laiko šeimai. Gali kilti pagundų užsidirbti nelegaliais būdais, todėl tinkamai įvertinkite riziką, kad neprarastumėte to, ką jau turite.

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *