Mėnulis Skorpione

Mėnulis Skorpione – jie gali slėpti savo emocijas. Dažnai juos domina įvairios paslaptys. Jie gali turėti ryžto, drąsos, tvirtumo ir narsos. Gali pabaigti pradėtus darbus ir tam, kad pasiekti savo tikslus gali naudoti kitus žmones. Viduje gali jausti vienatvę ir nepasitikėjimą, nes Mėnulis jaučiasi silpnai šiame ženkle. Gali būti veidmainiški, kerštingi ir turėti nuoskaudų. Taip pat gali būti pavydūs ir užsidegantys. Jie gali turėti galimybių pakeisti save. Gali būti geri tyrėjai ir paslapčių aiškintojai. Dažnai gyvenime jie bandys surasti tiesą. Nuo vaikystės juos gali dominti mirties ir egzistenciniai klausimais. Jie gali turėti psichinę galią.

Mėnulis Skorpione randasi Stepheno Kingo horoskope. Šis garsus amerikiečių rašytojas yra pagarsėjęs savo mistiniais romanais ir knygomis. Vaikystėje jis išgyveno vieną kraupų įvykį, kas galėjo turėti nemažą įtaką jo gyvenimui, todėl tokia padėtis horoskope dažnai duoda mistinių patirčių.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *