Stonkų skyrybos ir suderinamumo horoskopas

Kada skiriasi garsios poros dažnas žmogus negali suprasti kodėl? Televizijos ekranuose jie yra švytintis, sėkmingi ir tikrai nepasakytum, kad tai nesuderinamos asmenybės. Palyginus žinomų žmonių gyvenimą su paprastais žmonėmis atrodo jie turi viską – pripažinimą, gerą uždarbį, sėkmės, populiarumo, patrauklią išvaizdą ir t.t. Tai ko gi jiems gali trūkti, kad jie pasuka skirtingais keliais?

Viena iš didžiausių šios dienos santykių problemų, tai žinojimo apie santykius trūkumas. Dauguma iš mūsų supranta, kad šeima reikalinga, bet pagyvenę kelis metus ją ima ir sugriauna. Prieš santuoką daugelis nesusimąsto, kad santuokoje bus išgyvenamos ne tik pozityvios, bet ir negatyvios emocijos kurias mums sukels mūsų sutuoktinis.

Mūsų valstybėje įtvirtinta, kad šeima – visuomenės ir valstybės pagrindas, tačiau šioje srityje vis dar daugelis turi nepakankamai žinių. Tam, kad įsilieti į socialinį gyvenimą ir išmokti kaip užsidirbti pragyvenimui, mes įprastai mokomės dvylika metų mokykloje, po to dar universitete ar profesinėje mokykloje. Tačiau šiose ugdymo įstaigose nepakankamai skiriama dėmesio, kad žmogus išmoktų bent jau santykių pagrindų.

Jauni žmonės dažnai nesupranta, kad santuokai reikia ruoštis, kad būtina semtis žinių apie santykius, jeigu norime, kad santykiai būtų tvirti. Daugelis vis dar mano, kad jie žino viską patys, kad pastangų į santykius nereikia dėti ir viskas gali susitvarkyti savaime. Tačiau skyrybų statistika rodo ką kita.

Daugelis santuokų griūna ir pagal skyrybų skaičių esame vieni pirmaujančių Europoje. Skyrybos dažniausiai įvyksta pirmaisiais santuokos metais. Poros dažnai skiriasi tiesiog dėl nepateisintų savo lūkesčių. Prieš santuoką svarbu aptarti gyvenimiškus klausimus, tuomet bent jau galima preliminariai žinoti ko galima tikėtis iš partnerio ir santykių. Aptariant klausimus apie darbą, gyvenamą vietą, vaikus ir finansus galima suprasti ar mūsų požiūriai bent kiek panašūs.

Dar vienas dalykas kuris gali padėti vyrui ir moteriai geriau suprasti savo santykių perspektyvas, tai poros suderinamumo horoskopas. Poros suderinamumo horoskopas gali padėti geriau suprasti tuos dalykus, kurių santykių pradžioje dar nematyti.

Yra daug poros suderinamumo horoskopo analizės metodų ir vienas iš jų, kada suderinamumas žiūrimas pagal planetų padėtį vyro ir moters horoskope. Planetos atsako už įvairias gyvenimo sritis ir nurodo kokiose srityse porai seksis labiau, o kokiose gali tekti dėti daugiau pastangų.

-Saulė poros suderinamumo horoskope nurodo pareigų vienas prieš kitą šeimoje atlikimą, ar vyras ir moteris atliks tinkamai savo pareigas.

– Mėnulis poros suderinamumo horoskope nurodo koks šeimoje bus vidinis gyvenimas, ar vyras sugebės nuraminti moters emocijas, ar bus abiejų norai panašūs, ar sutuoktiniai bus linkę rūpintis vienas kitu ir ar galės atverti savo širdį.

-Marso planeta poros suderinamumo horoskope nurodo ar vyras ir moteris galės tinkamai išspręsti konfliktus, ar įvykus pykčiams galės susitaikyti ir mokės kontroliuoti savo pyktį.

Merkurijus poros suderinamumo horoskope nurodo kaip vyks šeimoje bendravimas, ar vyras ir moters turės bendrų temų pokalbiams ar jiems pastoviai reikės draugų kompanijos. Ar pas juos bus panašus intelektas ar bus dideli tarpusavio skirtumai ir nesusipratimai bendravime.

-Jupiterio planeta poros suderinamumo horoskope  nurodo vyro ir moters požiūrį į vaikus, moralę, finansus ir ar jie turės bendrą tikslą.

-Veneros planeta poros suderinamumo horoskope nurodo ar bus santykiuose emocinis pasitenkinimas ar trūks jausmų. Ar santykiai bus tik dėl kūniškų malonumų, ar turės gilesnę prasmę.

-Saturnas poros suderinamumo horoskope nurodo ar pora sugebės kartu bendradarbiauti ir praeiti įvairius gyvenimo išbandymus.

Poros suderinamumo horoskopas jokiais būdais neturėtų būtų santykių nuosprendis. Tai gali būti labiau naudojama kaip santykių kelrodis parodantis kuriose gyvenimo srityse sutuoktiniams gali tekti dėti daugiau pastangų, kad santykiai tarp jų taptų harmoningesni.

Žvelgiant į Indrės ir Manto Stonkų poros suderinamumo horoskopą, be tikslios gimimo valandos, tik pagal tai kuriame ženkle gimimo dieną buvo Mėnulis, galima daryti tokias išvadas.

-Saulės planeta jų suderinamumo horoskope nurodo, kad jie galėjo stengtis tinkamai atlikti savo pareigas šeimoje. Indrė galėjo jų santykiuose suteikti Mantui optimizmo, o jis jai galėjo padėti įgyti daugiau pasitikėjimo.

– Mėnulis jų suderinamumo horoskope silpnoje padėtyje. Pagal vedų astrologiją santykiuose Mėnulis viena svarbiausių planetų, nes atsako už vidinį gyvenimą. Silpna Mėnulio padėtis jų suderinamumo horoskope nurodo, kad jų santykiuose galėjo vyrauti emocinės problemos, vidinis nepasitenkinimas ir skirtingi norai. Nepaisant silpnos Mėnulio padėties, suderinamumo horoskopas rodo, kad pas juos yra vidinis ryšys.

-Marsas jų suderinamumo horoskope irgi silpnoje padėtyje. Tai reiškia, kad jų santykiuose galėjo būti daug konfliktų, kad jiems konfliktų metu galėjo būti nelengva kontroliuoti savo pyktį ir po pykčių susitaikyti.

-Merkurijus jų suderinamumo horoskope palankioje padėtyje.  Tai reiškia, kad jie gali būti geri draugai, turėti daug bendrų temų bendravime, bei panašų mąstymą.

-Jupiterio planeta jų suderinamumo horoskope silpnoje padėtyje. Tai reiškia, kad jų požiūris į vaikus, moralę, finansus ir gyvenimo tikslą galėjo skirtis. Pas juos galėjo skirtis požiūris į finansus, kas santykiuose galėjo atnešti nesusipratimų.

-Veneros planeta jų suderinamumo horoskope silpnoje padėtyje. Tai reiškia, kad  jų santykiuose galėjo trūkti emocinio pasitenkinimo ir jausmų. Santykių pradžioje galėjo būti daugiau aistros, bet jeigu santykiai nebuvo perkelti aukščiau kūniškos sampratos, tuomet galėjo būti daug nusivylimų.

-Saturno planeta jų suderinamumo horoskope stiprioje padėtyje. Tai reiškia, kad išbandymai ir problemos jų gyvenime galėjo juos suvienyti. Tačiau kai viskas klostėsi gerai, jie galėjo turėti daugiau nesutarimų. Stipri Saturno padėtis nurodo, kad jų pora galėtų praeiti santykių išbandymus, jeigu į juos dėtų pakankamai pastangų.

Tai yra bendro pobūdžio suderinamumo horoskopas kuris nurodo, kuriose gyvenimo srityse jie galėjo patirti išbandymų ir kuriose srityse, jeigu dėtų pakankamai pastangų ir turėtų žinojimo, galėtų  tuos išbandymus praeiti.

Kiekvienas kuris yra kažkiek skaitęs arba klausęs apie vyro ir moters santykius supranta, kad vyrų ir moterų prigimtys skiriasi.  Tačiau vis dar dauguma vyrų žiūri į moteris kaip į savo draugus ir  vertina jas labiau už draugus tik dėl to, kad su jomis gali „miegoti“, ir už tai, kad jos moka skaniai gaminti. Moterys mano, kad jų vyrai gali jas suprasti ir išklausyti kaip jų draugės, tačiau, kada tai nepasiteisina, jos vyrais nusivilia. Tai reiškia, kad mes dar daug dalykų nesuprantame vieni apie kitus.

Vyrai ir moterys dažnai linkę manyti, kad jie panašūs, tačiau tai visiškos priešingybės. Vyro ir moters skirtumai nereiškia, kad jie turi kovoti tarpusavyje. Išminčiai sako, kad moteris be vyro nepilnavertė kaip ir vyras be moters. Yra daug dalykų kurie yra neįprasti vyrams, o moterims gaunasi natūraliai ir atvirkščiai. Mokymasis apie vyro ir moters santykius daugeliui norinčių skirtis porų gali padėti išlikti kartu, suprasti santykių prasmę ir vienas kitą papildyti.

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *