Egidijaus Gubino horoskopas 2020

Šis horoskopas 2020 metams yra skirtas Mėnulio ženklams. Tai bendro pobūdžio rekomendacijos. Kaip likimas, taip ir kiekvieno iš mūsų horoskopas individualus, todėl pagal individualią gimimo datą rekomendacijos ir tendencijos gali skirtis. Tikiuosi, kad ši bendra informacija padės planuojant Jūsų gyvenimo įvykius.

Norėdami sužinoti savo mėnulio ženklą įveskite savo gimimo datą  https://gubinas.lt/menulio-kalendorius/ , žemiau esančioje skiltyje „Mėnulis žvaigždyne“ sužinosite savo Mėnulio ženklą.

2020 metai žada daug jausmų, permainų, emocijų ir pergyvenimų. Tačiau tie, kurie ieškos vidinės ramybės, sekančiais metais gali surasti jos šaltinį. 2020 metai bus palankūs tiems, kurie ieškos naujų galimybių karjeroje, veikloje ar versle. Tiems žmonėms kurie nori realizuoti save galite tikėtis tai padaryti. Jeigu būsite aktyvūs, tai galite įgyvendinti savo planus.

Pirma metų pusė bus palankesnė, nei antroji, todėl svarbius darbus planuokite pirmoje metų pusėje. Antroje metų pusėje tikėtina daugiau nepalankių pokyčių, krizių ir galimų finansinių problemų. Jeigu pirmoje metų pusėje jums labai gerai seksis, tai pasistenkite laiku sustoti, kad neperdegtumėte.  Daugelis gali susidurti su apgaulėmis ir nesąžiningumu, todėl būkite budrūs. Jeigu nebūsite kuo nors pilnai įsitikinę, tai nerizikuokite ar tai būtų nauji santykiai ar naujas verslo planas.

 

Avinas

Avinams 2020 gali būti vidutiniai metai. Jie gali tikėti gerų rezultatų karjeros ir finansų srityje. Tačiau metų viduryje finansinė padėtis gali būti šiek tiek sudėtingesnė, bet nuo rudens vėl viskas gali klostytis gerai. Vertėtų atkreipti daugiau dėmesio į savo sveikatą pavasarį ir vasaros pradžioje, ir rudens mėnesiais. Karjeros srityje gali būti palankesnių galimybių pavasario mėnesiais. Galite turėti pasiūlymų veiklos srityje susijusių su užsieniu, keliauti. Studentams gali būti palankios galimybės pavasarį ir rudenį, galite gauti pasiūlymų vykti mokytis į užsienio valstybes. Santykių srityje šie metai gali būti sudėtingesni, todėl reikės dėti daugiau pastangų, kad juose būtų harmonija. Sunkesni periodai santykiuose gali būti nuo pavasario iki vasaros vidurio.

Jautis

Jaučiams 2020 metai gali būti gana palankūs nuo pavasario vidurio iki vasaros vidurio. Vertėtų atsakingai šiais metais priiminėti sprendimus susijusius su finansais ir nekilnojamu turtu. Sveikatai daugiau dėmesio skirkite metų pradžioje ir pabaigoje. Veikloje gali būti sunkumų arba pokyčių pirmąjį metų mėnesį. Vėliau galite gauti palankių pasiūlymų, tačiau šiais metai vertėtų būti atsargesniems su rizika ir investicijomis. Studentams kurie studijuoją sritis susijusias su įvairiais tyrimais gali būti palankūs metai. Santykių srityje metų pradžia gali būti nelengva, todėl teks dažniau ieškoti kompromisų.

Dvyniai

2020 Dvyniams finansų srityje gali būti nestabilumas, todėl vertėtų atsakingai formuoti savo biudžetą. Metų pradžioje gali būti nelengva ir karjeros srityje, todėl gali tekti mokytis kantrybės. Sveikatos srityje gali būti sunkesnis laikotarpis nuo pavasario iki vasaros pabaigos.  Veiklos srityje sėkmingesnis periodas gali būti nuo pavasario iki vasaros pradžios. Studentams sėkmingesni bus žiemos ir rudenio mėnesiai, kitais mėnesiais gali tekti dėti daugiau pastangų. Santykių srityje gali būti sunkesni pirmi metų mėnesiai, o nuo pavasario reikės stengtis vengti konfliktų ir labiau rūpintis savo sutuoktiniu. Vienišiai gali tikėtis sutikti savo antrąją pusę.

Vėžys

Vėžiams 2020 gali būti palankūs partnerystėje ir šeimyniniuose santykiuose. Metų pradžioje gali būti sudėtingiau finansų srityje, todėl savo finansus labiau pasaugokite. Antroje metų pusėje gali tikėtis gerų finansų ir palankių sandėrių. Į savo sveikatą daugiau atkreipkite dėmesį pirmoje metų pusėje, o ypatingai nuo pavasario iki vasaros vidurio venkite, bet kokios rizikos. Karjeros srityje metai gali būti pakankamai sėkmingi, galite tikėtis norimo rezultato. Santykių srityje gali būti daug romantiškų akimirkų, tačiau vertėtų būti atidiems kuriant naujus santykius. Nuo pavasario pradžios iki antrojo vasaros mėnesio sutuoktiniams gali būti labiau įtemptas laikotarpis.

Liūtas

Galite tikėtis palankių metų karjeros srityje ir palankių pasiūlymų metų pradžioje. Galite tikėtis pelno nuo pavasario iki vasaros pradžios. Jūsų sveikata gali būti pakankamai stipri, tačiau gali tekti labiau rūpintis artimųjų sveikatos problemomis. Šie metai gali duoti gerų galimybių karjeroje, išskyrus pirmąjį metų mėnesį. Antroje metų pusėje galite gauti gerus pasiūlymus iš užsienio. Studentams gali būti palankūs metai moksluose. Santykių srityje viskas gali klostytis pakankamai harmoningai išskyrus laikotarpį nuo pavasario pradžios iki vasaros vidurio. Ieškantieji antrosios pusės gali tikėtis šiais metais ją sutikti.

Mergelė

Mergelėms 2020 metai gali būti palankūs karjeros, išsilavinimo ir santykių srityse. Metų pradžioje galite tikėtis naujo pajamų šaltinio. Pavasarį pas jus gali būti dideli pirkiniai susiję su komfortu. Metų viduryje gali būti tolimos kelionės. Sveikatos srityje daugiau dėmesio savo kūnui skirkite pirmais metų mėnesiais, o pavasarį gali tekti rūpintis labiau savo artimaisiais. Karjeros srityje gali būti augimas, palankūs pokyčiai, o rudenį galite turėti kelionių susijusių su darbu.  Studentams palankūs metai tobulėjimui ir dalyvavimui įvairiuose konkursuose. Santykių srityje gali būti harmonija ir geri santykiai su artimaisiais, bei jų palaikymas.

Svarstyklės

Svarstyklės gali tikėtis palankių metų, tačiau pirmais vasaros mėnesiais, bei rudens pabaigoje ir žiemos pradžioje gali būti teisinių problemų, tad būkite atidesni. Finansų srityje metai vidutiniai, galite tikėtis neuždirbtų pajamų. Savo sveikata vertėtų labiau pasirūpinti antrąjį žiemos mėnesį. Karjeros srityje galite tikėtis gerų metų ypatingai pavasario mėnesiais gali būti pakilimai. Studentams irgi palankūs metai, jie gali tikėtis gerų įvertinimų. Šeimyniniuose santykiuose gali būti mažiau džiaugsmo, todėl reikės ugdytis daugiau kantrybės. Vertėtų būti atsargesniems dėl savo ir artimųjų sveikatos rudenio pradžioje.

Skorpionas

Šie metai Skorpionams gali būti palankūs karjeros ir finansų srityje. Metų viduryje gali būti daugiau išlaidų, todėl stenkitės planuoti savo biudžetą. Šiais metais venkite skolinti pinigų. 2020 gali tekti daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, ypatingai nuo rudenio pradžios gali padaugėti stresinių situacijų. Studentai gali tikėtis gerų įvertinimų ir palankių galimybių. Iki rudenio pradžios šeimyninių santykių srityje viskas gali klostyti pakankamai harmoningai, vėliau gali tekti  mokytis daugiau pakantumo. Šeimos žmonėms nuo rudens gali tekti labiau rūpintis savo antrąja puse.

Šaulys

Šauliai 2020 metais gali tikėti palankių rezultatų sveikatos, išsilavinimo ir santykių srityje. Finansų srityje gali būti daugiau išlaidų pavasario mėnesiais. Antroje pavasario pusėje gali būti veiklos srityje gali tikėtis papildomų pajamų. Studentų laukia irgi palankūs metai, jie gali tikėtis palankių rezultatų. Šeimoje gali tvyrauti harmonija, galite turėti tolimų kelionių kartu. Nuo pavasario iki vasaros pradžios galite turėti kai kurių nesklandumų santykiuose dėl kitų žmonių įsikišimo, todėl laikykitės saugaus atstumo bendraudami su priešingos lyties atstovais.

Ožiaragis

Ožiaragiams šie metai gali būti vidutiniai. Daugiau sėkmės galite tikėtis karjeros ir verslo srityje. Metų pradžioje vertėtų labiau saugoti savo turtą ir finansus. Taip pat metų pradžioje daugiau laiko skirkite savo sveikatos priežiūrai. Darbo srityje geresnių galimybių galite tikėtis pavasario mėnesiais. Studentams teks daugiau pastangų dėti nuo pavasario iki vasaros pradžios, tačiau jie gali tikėtis gerų rezultatų. Šeimyniniuose santykiuose gali vyrauti rutina, trūkti džiaugsmo, todėl nevenkite ieškoti žinių kurios įkvėptų santykių srityje. Metų viduryje galite tikėtis su sutuoktiniu vykti į kelionę, kas padės labiau atsipalaiduoti.

Vandenis

2020  Vandeniams gali būti harmoningi šeimyninių santykių srityje. Finansų srityje šiais metais gali tekti labiau atsižvelgti į savo išlaidas ir galimybes. Sveikatos srityje vertėtų labiau atkreipti dėmesį į savo mitybą ir daugiau laiko skirti mankštai, bei sveikai gyvensenai. Veiklos srityje vertėtų atsargiai rinktis partnerius, gali būti rizikos konfliktams jeigu kartu dirbate su savo artimaisiais. Studentams gali būti palankesnis laikotarpis metų viduryje, kitu metu mokslai gali reikalauti daugiau kantrybės ir pastangų.

Žuvys

Žuvims šie metai gali būti palankūs karjeros, finansų, sveikatos ir išsilavinimo srityse. 2020 gali tikėtis tolimų kelionių. Finansiškai palankiausias laikas gali būti pavasario mėnesiais. Pirmaisiais metų mėnesiais daugiau laiko skirkite savo sveikatai. Karjeroje galimi pakilimai arba palankūs pokyčiai pavasario mėnesiais. Studentams daryti pasiekimus irgi bus palankiausi pavasario mėnesiai. Šeimos ir santykių srityje palankiausias laikas gali būti metų viduryje, kitu laikotarpiu galite tekti dažniau ieškoti kompromiso.

—————————————————————————————————————————————–

Pasidžiaukite ir padėkokite likimui už tai ką jau turite, ir šiais metais pasiekėte, tai pats geriausias sprendimas kurį vertėtų priimti keletą kartų per dieną. Jeigu jums kažkas šiais metais nepavyko arba kažkas įskaudino, negaiškite savo brangaus laiko vien apie tai galvodami. Neišbraukite iš savo gyvenimo nei vienos dienos, o kliūtis bei išbandymus priimkite kaip gyvenimo patirtį ir verčiau pasistenkite savo dėmesį nukreipti į pozityvius dalykus.

BŪKITE LAIMINGI !Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *