Ligos pagal gimimo dieną

Gimimo diena gali nurodyti tendenciją kokios ligos pas žmogų gali pasireikšti. Jeigu gimimo diena dviženklė, tai tiesiog ją sudedame ir išvedame vieną skaičių. Pavyzdžiui žmogus gimė 31 d., tai 3+1 lygu 4. Gimimo dienos skaičius nurodo žmogaus charakterį, būdą, užduotis, profesiją, polinkius ir galimas problemas, bei ligas. Gimimo dienos skaičius skaičiuojamas nepriklausomai nuo mėnesio kurį žmogus gimė. Svarbiausią vaidmenį čia vaidina diena. Taigi apžvelgsiu su kokiomis ligomis gali susidurti žmogus gimęs atitinkamą dieną.

ligos1

 

1 ( 1, 10, 19, 28)-jiems būdingos ligos susijusios su kraujo spaudimu ypač antroje gyvenimo pusėje, problemos su akimis. Šie žmonės įprastai greitai pasveiksta ir  gyvena ilgai.

2 ( 2, 11, 20, 29)- jiems būdingos skrandžio problemos, pavojingi peršalimai, rekomenduojama saugotis virusinių ligų ir saugoti kaklą, galimi psichiniai susirgimai.

ligos2

3 (3, 12, 21, 30)-jiems būdingos problemos su nervine sistema ir odos ligos. Jiems rekomenduojami masažai ir pasivaikščiojimai gryname ore.

4 ( 4,13,22,31 )- jiems įprastai sudėtinga nustatyti tikrą diagnozę. Galima depresija, psichinės ligos, galvos skausmai, nugaros skausmai, inkstų problemos ir kitos ligos susijusios širdimi ir krūtine.

ligos3

5 ( 5, 14, 23) – jiems galimos ligos su nervine sistema, nerimu, traukuliais, paralyžiumi.

6 ( 6, 15, 24) -jiems būdingos ligos susijusios su ausimis, gerkle, kepenimis, plaučiais, reproduktyvine  sistema. Vyresniame amžiuje būdingos problemos su širdimi.

ligos4

7 ( 7,16,25)- jie jautrūs infekcijoms, virškinimo sutrikimams. Galimas vidurių užkietėjimas ir kitos problemos susijusios su pilvo, lytinių organų ligomis, podagra, bendras silpnumas ir problemos susijusios su krauju.

8 ( 8, 17, 26) -jiems galimos odos ligos, galvos skausmai, problemos su kraujo spaudimu, astma, vidurių užkietėjimas.

ligos5

9 (gim. d.: 9, 18, 27) -jiems būdingos odos ligos, spuogai, karščiavimas, skrandžio problemos, kaulų lūžiai, dantų problemos, krūtinės skausmas, kraujo apytakos problemos. Silpnos kepenys, plaučiai, ausys ir nosis.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *