Seminaras – Meilė, sėkmė ir pinigai tavo delnuose

Turbūt jums teko girdėti apie žmones kurie baigė tam tikrą specialybę, mokėsi daug metų, bet gyvenime šių žinių taip ir nepritaikė. Ko gero teko girdėti apie santuoką, kur pradžioje buvo didelė meilė, bet tik po kurio laiko atėjo supratimas, kad tai ne mano žmogus. Ko gero teko kažkam iš jūsų gyvenime jaustis nesuprastam, įskaudintam ar įžeistam dėl savo charakterio būdo: „Kodėl pastoviai užsisvajojęs? Kodėl toks lėtas? Kodėl negali nusėdėti vietoje? Kodėl kiti gali, o tu negali?

Mūsų gimimo data ir delnai parodo tai, ko mes dažnai nematome ir nepastebime išorėje, netgi tarp savo artimųjų. Mūsų gimimo data ir delnai parodo mūsų įgimtus polinkius. Todėl kviečiu pažinti savo ir kitų likimą pagal delnus ir gimimo datą. Seminarų metu pasakoju kaip pažinti savo prigimtį, pašaukimą ir tinkamą profesiją.  Taip pat dėka šių žinių galima geriau suprasti nerimo, abejonių ar nusivylimo priežastis ir jų sprendimo būdus.

Šie seminarai bus aktualūs žmonėms kurie planuoja kurti santykius, bet dėl vienų ar kitų priežasčių neranda sau artimo žmogaus. Taip pat tiems kurie yra santuokoje ir ieško nesutarimų, bei konfliktų sprendimo būdų. Tėvams kurie nori geriau pažinti ir suprasti savo vaikus. Siekiantiems profesinė karjeros, norintiems geriau suprasti savo galimybes ir visiems kurie nori tobulėti.

Kam skirtas šis renginys ?

-Tiems kurie dar tik planuoja kurti santykius, bet nežino su kuo.
-Tiems kurie yra santuokoje, ieško nesutarimų priežasties ir konfliktų sprendimo būdų.
-Tiems kurie nori atrasti save ir pagerinti santykius su aplinkiniais.
-Tiems kurie dirba su žmonėmis ir nori savo darbą padaryti efektyvesniu.
-Tėvams kurie nori geriau pažinti savo vaikus ir kurti su jais harmoningus santykius.

Kodėl verta ateiti į šį renginį ?

-Išmoksite pažinti savo stipriąsias puses, kas padės ieškant savęs, ieškant antrosios pusės, renkantis profesiją ir siekiant tikslų.
-Dėka renginio metu išgirstų žinių, galėsite geriau suprasti jus supančius draugus, artimuosius, vaikus, sutuoktinius, partnerius ir net visiškai nepažįstamus žmones.
-Tai unikalios žinios, kurios išdėstomos paprastai ir aiškiai suprantama kalba kiekvienam žmogui.
-Dėka renginio metu gautų žinių, geriau suprasite kaip realizuoti save ir kurti santykius su aplinkiniais.

Šiame požiūrio plėtimo renginyje pagal delno linijas sužinosite apie kiekvienam rūpimus dalykus – meilė, santykiai, sėkmė ir pinigai kurie atsispindi jūsų delnuose. Kokį likimą žada jūsų delnų linijos ir ką daryti, kad likimas būtų palankesnis.

ARTIMIAUSIAS SEMINARAS TORONTE, LAPKRIČIO 30 D. 7 P.M GEDIMINO PILIES MENE, LIETUVIŲ NAMAI 1573 BLOOR STREET WEST., Torontas, 1573Komentarai


4 thoughts on “Seminaras – Meilė, sėkmė ir pinigai tavo delnuose

  1. Puikus seminaras, atitikęs lūkesčius su kaupu. Labai daug naudingos informacijos, kurios tikrumą buvo galima patikrinti čia ir dabar. Tiesiog be galo stebino tai, kad daugelis dalykų iš tiesų įrašyti mūsų delnuose. Ir gera žinia ta, kad nepasitenkinimą keliančius dalykus galima tiesiog pakeisti savo gyvenimu, ištrinant senąsias ir įrašant naujas linijas savo delne. Ačiū už puikų seminarą, praplėtusį akiratį ir prikausčiusį dėmesį nuo pirmos iki paskutinės minutės.

  2. Anksciau astrologija netikejau, bet susipazinus su ja artimiau, supratau kad tai yra visas mokslas. Kad mes gimdami atsinesam tam tikras savo kaip asmenybes savybes. Turim pagal prigimti tam tikra paskirti sitam gyvenime. Bendraujant su astrologu galime igauti daugiau ziniu apie save. Suzinoti savo prigimtine paskirti, tuo paciu galime imtis tam tikros mums palankios veiklos tiek profesiniam tiek asmeniniame gyvenime.
    Seminaro metu galite gauti ziniu kurios Jums leis eiti teisingu gyvenimo keliu. Pades pasirinkti tinkamus sprendimus savo gyvenime.

  3. Tikrai nuosirdus aciu uz suteiktas zinias, kurios netik padeda gyliau suprasti mus supanti pasauli, jo desnius, bet ir arteti prie musu pagrindinio tikslo, tai yra pazinti-suprasti Kurejo plana. Linkiu Egidijui ir toliau sekmingai skleisti sias prasmingas zinias!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *