Sužinokite savo profesiją, pašaukimą ir misiją pagal gimimo datą
Profesija – tai instrumentas su kuriuo žmogus atlieka savo pašaukimą ir realizuoja savo misiją. Kiekvieno žmogaus misija yra matyti save kaip Visatos dalelę. Pavyzdžiui žmogaus organizme kepenų profesija yra – valyti kraują, pašaukimas – apsaugoti organizmą nuo toksinių medžiagų ir saugoti energijos išteklius, o misija – padėti organizmui išlikti sveikam. Nepriklausomai nuo savo profesijos ir pašaukimo kiekvieno žmogaus misija – padėti kitiems.
Vienas iš būdų surasti savo profesiją-pagal gimimo datą
Pagal gimimo datą gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio – gali tikti profesijos kaip rašytojai, religijos atstovai, politikai, vadovai, inžinieriai, energetikai. Jiems patinka užimti aukštus postus.
Pagal gimimo datą gimusiems 2, 11, 20, 29 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio – gali tikti profesijos susijusios su menu, architektūra, kelionėmis. Taip pat rašytojai, skulptoriai, diplomatai, stomatologai, bankininkai, mokytojai, reklamos srityje.
Pagal gimimo datą gimusiems 3, 12, 21, 30 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio-gali tikti profesija susijusi su chirurgija, policija, mokslu, dvasininkija, bankais, astrologija, mokytojais, patarėjais, vadybininkais, vadovais.
Pagal gimimo datą gimusiems 4, 13, 22, 31 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio-gali tikti profesija susijusi su mokslu, politika, religija, fotografija, paštu, elektra, nekilnojamuoju turtu, jūra, geologija, psichologija, prekyba, menu.
Pagal gimimo datą gimusiems 5, 14, 23 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio – gali tikti profesija susijusi su buhalterija, filosofija, žurnalistika, reklama, tyrimais,verslu, pramogomis, ūkiu ir rankų darbu. Juos gali traukti greitas uždarbis.
Pagal gimimo datą gimusiems 6, 15, 24 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio -gali tikti profesijos kaip tarnautojai, sekretoriai, juristai, prekeiviai, gydytojai, politikai, šokių mokytojai, grožio srities atstovai, pramogų ir aptarnavimo sferos atstovai.
Pagal gimimo datą gimusiems 7, 16, 25 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio gali tikti profesijos kaip rašytojai, projektuotojai, mokslininkai, dailininkai, aktoriai, lakūnai, gidai, psichologai.
Pagal gimimo datą gimusiems 8, 17, 26 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio gali tikti profesijos susijusios su politika, teisėtvarka, teologija, filosofija, istorija, tyrimais, matematika, nekilnojamuoju turtu, geologija, kelionėmis, ūkiu, ritualinėmis paslaugomis, draudimu, magija, okultiniais mokslais, specialiomis tarnybomis, kalėjimais.
Pagal gimimo datą gimusiems 9, 18, 27 dienomis nepriklausomai nuo mėnesio gali tikti profesijos susijusios su matematika, teologija, projektavimu, gamyklomis, vandens transportu, chirurgija, karyba, policija, miškais, administracija, prekyba, tarptautiniais santykiais, filosofija, leidyba, verslu, veikla susijusia su kovomis, alpinizmu, politika, avalynės gamyba.
Aštuoni žingsniai padedantys suprasti kokia mano profesija ir koks mano pašaukimas
- Ieškant savo profesijos reikėtų savęs paklausti kuo man patinka užsiimti ?Jeigu man nepatinka veikla kuria užsiimu, tai ilgai nesitęs.
- Mano hobi. Kur aš daugiausia praleidžiu laisvo laiko? Hobis dažniausiai atspindi veiklą kuria aš turėčiau užsiimti ir hobis gali būti susijęs su mano talentais.
- Į kokios profesijos žmones dažniausiai atkreipiu savo dėmesį? Pavyzdžiui muzikantas atkreipia dėmesį į muzikantus, verslininkas į verslininkus, šokėjas į šokėjus ir t.t.
- Ką norėtum mokytis? Kokias knygas dažniausiai perkate ir skaitote, kam negailite pinigų. Kai įeinate į knygyną į kurį skyrių einate?
- Kokia veikla įkvepia Tave kurti ? Jeigu Tavo darbas neįkvepia kūrybai, tai gali būti tiesiog falsifikatas.
- Kokias Tavo savybes pastebi draugai, aplinkiniai ir už ką jie Tave giria?
- Įsivaizduok kuo užsiimtum, jeigu Tau būtų garantuota 100 proc. sėkmė ? 90 proc. žmonių nepasiekia sėkmės dėl baimės. Dauguma sustoja dėl baimės, nors buvo likę visai nedaug, atmink, kad kiekviena nesėkmė artina prie sėkmės.
- Kuo užsiimtum jeigu nereikėtų galvoti apie pinigus? Pavyzdžiui vaikai užsiimdami kokia nors veikla tiesiog veikia, negalvodami visai apie rezultatą, o mes dažniausiai visą dėmesį nukreipiame į rezultatą ir galvojame, ne kaip geriau atlikti savo pareigas, o kaip greičiau gauti atlyginimą.
Ar geriau studijuoti bet ką, kad tik turėčiau išsilavinimą, ar geriau metus ar du pakeliauti, kad geriau suprasti kokia profesiją pasirinkti?
Nežinojimas kas aš esu ir ką turėčiau daryti šiame gyvenime verčia žmones egzistuoti, o ne gyventi. Savo prigimties pažinimas, tai ko gero vienas svarbiausių dalykų, nes taip mes geriau atliksime savo pareigą prieš visuomenę.
Jeigu mes jausimės laimingi atlikdami savo darbą, tai ir kiti bus laimingi gaudami mūsų pagamintą produktą ar naudodamiesi mūsų paslaugomis. Nieko nėra liūdniau jei studijuoti tik tam, kad gauti išsilavinimą arba dirbti tik dėl pinigų. Klaida yra tame, kad žmonės dažnai galvoja, jog ne veikla, o atlyginimas juos padarys laimingais. Jeigu tik atlyginimas, tai reiškia, kad žmogus bus laimingas tik vieną kartą per mėnesį kai gaus atlyginimą. Taigi jei nesame tikri kurį kelią rinktis, vertėtų neskubėti.
Ankstesniais laikais, kuomet visuomenėje vyravo išminties, o ne vartojimo kultūra ypatingai berniukams pažinti savo profesiją ir talentus padėdavo mokytojas. Nuo 5 iki 25 metų berniukai gyvendavo su mokytoju kuris turėjo įžvalgą ir padėdavo atskleisti jų stipriąsias savybes. Žinoma tai neapsieidavo be astrologijos, nes horoskopas parodo kokiose srityse žmogus gali geriausiai atskleisti save. Tai reiškia, kad vienam pačiam pažinti save gali būti ne taip paprasta. Todėl vien keliauti neužteks. Žinoma verta pabandyti save įvairiose sferose, bet taip pat vertėtų ieškoti mokytojų ir žmonių kurie surado save.
Labai svarbu suprasti, kad sėkmė, tai ne tik būti garsiu sportininku, verslininku ar dainininku. Jeigu kalbėti apie laimę, tai ir šluodamas gatves ar drožinėdamas medį žmogus irgi gali būti laimingas, jeigu tai yra jo pašaukimas.
Viename svarbiausių vedų kultūros knygų „Bhagavadgita“ Kūrėjas sako „Aš sukūriau keturis žmonių visuomenės luomus“. Tai yra keturios žmonių prigimtys – brahmanai, kšatrijai, vaišijai ir šudros. Lietuviškai tai skambėtų maždaug taip: pirmasis iš jų – intelektualai, mokslininkai. Antrasis – valdininkai, vadovai, kariai, administratoriai. Trečias – verslininkai, prekybininkai, žemdirbiai. Ketvirtas – amatininkai, tarnautojai. Tai yra vidinės mūsų savybes ir mūsų prigimtis. Norint suprasti kokias pareigas aš galėčiau atlikti geriau ir kokia profesija man labiau tiktų, reikia suprasti kokių savybių iš šių keturių aš turiu daugiausia. Šiandien nėra taip lengva rasti žmogų kuris turėtų tik vienos iš šių išvardintų savybių, visi turi visų po truputį, bet kažkurios savybės pas mus pasireikš labiausiai. Uždavinys nėra paprastas, todėl vertėtų ieškoti, kad kas nors parodytų kelią ir nukreiptų.
Tam, kad geriau suprasti savo profesiją ir pažinti savo prigimtį galime iš to, kad skirtingos prigimties žmonės reaguoja skirtingai į įvairias situacijas. Pavyzdžiui tie kurie turi daugiau intelektualinių savybių, jiems gali būti sudėtinga atlikinėti buities ir fizinius darbus. Mokykloje jiems gali nesisekti darbų pamokos. Jie gali būti nelinkę kovoti, ginčytis ir bus labiau tolerantiški. Nuo vaikystės gali domėtis dvasingumu, jiems svarbus pareigos jausmas, sąžiningumas, žinios ir išmintis.
Turintys daugiau valdininko savybių bus labiau karingi, daugiau domėsis sportu, konkurencija ir kova. Jie dažniausiai drąsūs, linkę padėti kitiems ir gali elgtis kaip didvyriai ir herojai. Gali būti labiau savimi pasitikintys.
Turintys verslininko savybių bus labiau taupūs ir jau nuo vaikystės sugebės „daryti“ pinigus. Norės pirkti, parduoti, kolekcionuoti, mainyti ir kaupti daiktus. Dažniausiai su visais palaikys draugiškus santykius, mokės prie kiekvieno prieiti ir gali turėti daug draugų.
Turintys daugiau tarnautojo savybių sugebės atlikti įvairius fizinius darbus rankomis. Jie turės daugiau ištvermės ir kantrybės, nei kiti. Tokie žmonės jeigu imasi darbo, tai deda visas pastangas. Jiems rankų darbai gerai sekasi ir išeina juos atlikti gražiau, nei kitiems.
Talentus mums duoda Kūrėjas ir atskleisti galime tik tai kas pas mus yra. Juk negalėsime atskleisti dailininko talento, jeigu jo neturime. Sėkmės Jums ieškant savęs ir savo profesijos.
Linkiu Jums ko geriausios kloties !
Egidijus Gubinas
Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt
Komentarai