Mėnulis Vėžyje

Mėnulis Vėžyje – gali suteikti komfortą gyvenime. Šie žmonės gali tikėtis sulaukti pripažinimo. Gali turėti galimybių bendrauti su įtakingais žmonėmis.  Nors išoriškai jie gali atrodyti ramūs, bet viduje daug pergyvena. Tam, kad rasti vidinę ramybę jiems rekomenduojama labiau domėtis psichologinėmis ir dvasinėmis žiniomis.

Mėnulis Vėžyje jiems suteikia gerą intuiciją. Jie gali suprasti grožį, rūpintis kitais ir norėti kitiems duoti patarimus. Mėnulis šiame ženkle gali duoti gerus santykius su mama, gerą atmintį ir stiprų intelektą. Gyvenime tai dažnai emocionalūs, jausmingi, daug pergyvenantys dėl savo šeimos ir artimųjų žmonės. Jie gali būti išvaizdūs, bendraujantys ir besidomintys filosofija ir ezoterika.

Mėnulis Vėžyje randasi Karalienės Elžbietos II (gimė 1926 m. balandžio 21 d.) – Jungtinės Karalystės valdovės horoskope. Tokia padėtis horoskope pažymi jos neatsitiktinį gimimą karališkoje šeimoje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *