Akšaja Tritja palankiausia diena

Rytoj balandžio 22 dieną, pagal senovės, vedų astrologiją bus švenčiama svarbi dvasinė diena – „Akšaja Tritja“. Išvertus iš sanksrito kalbos „Akšaja“ reiškia – nenugalimas, nesunaikinimas, o „Tritja“ – trečia mėnulio diena. Šią dieną  Saulės planeta randasi savo stipriausioje padėtyje Avino ženkle, o Mėnulis Jautyje, todėl šios planetos atneša stiprią pozityvią energiją.

Įprastai šią dieną žmonės planuoja vestuves, vaiko pradėjimą, kažkokių svarbių gyvenimo įvykių pradžią ir investuoja į kažką vertingo. Tačiau šiais metais ši diena sutampa su šeštadieniu – Saturno diena, kuri įprastai santuokai nepalanki. Tai bus tik antra diena po Saulės užtemimo, todėl tai nepalanku vaiko pradėjimui ir santuokai.

Saulė šiuo metu turi nepalankią įtaką iš planetos Rahu, kas sumažina palankią Saulės energiją. Jupiteris, kuris atsako už vaikus, finansus irgi randasi nepalankioje padėtyje, todėl šiais metais šią dieną nerekomenduojama tuoktis, pradėti vaikus ir investuoti.

Tačiau ši diena bus palanki pradėti dvasinę praktiką, plėtoti su dvasingumu susijusius projektus, pradėti kartoti mantras, maldas, priimti dvasinius įžadus ir įsipareigojimus. Būkite laimingi!

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *