Saturnas pereina iš Skorpiono į Šaulio ženklą, ko tikėtis?

Žvelgiant iš astrologinės pusės mūsų gyvenimo pokyčiai susiję su planetų perėjimu iš vieno ženklo į kitą, o ypatingai, tokių lėtai judančių kaip Saturnas. Saturnas pereina iš vieno ženklo į kitą kas du su puse metų ir tuomet gyvenime galima tikėtis pasikeitimų.

Pagal Vedų astrologijos skaičiavimus 2017 m. sausio 26 dieną Saturnas pereina iš Skorpiono į Šaulio ženklą. Šaulio ženklas susijęs su palankia Jupiterio planeta, todėl ir mes galime tikėtis iš Saturno daugiau pozityvumo. Šaulys filosofijos ir mokytojo ženklas, todėl tikėtina, kad daugiau žmonių pradės domėtis prasmingu gyvenimo būdu ir ieškos laimės ne tik išoriniame, bet ir vidiniame gyvenime.

Kadangi Saturnas labai lėta planeta, tai šiuo laikotarpiu kol Jis bus Šaulio ženkle, tokios vertybės kaip tvarka, moralė, tradicijos nebus įgyvendinamos greitai, tai ką nori padaryti neseniai išrinkta naujoji valdžia. Norinčiuosius susilaukti greitos sėkmės Saturnas mokys kantrybės. Daugiau energijos ir optimizmo reikės rodyti tiems kurie tiki į tiesą, teisingumą, nes šiose srityse irgi nebus greito rezultato.

saturnas 4

Tiems kurių veikla susijusi su kelionėmis, užsieniu, aukštuoju išsilavinimu, filosofija, įstatymai, religija, turizmu ir sportu Saturnas gali sulėtinti tempą. Dirbantiems finansų sferoje, pardavimuose, prekyboje, vadovavime, konsultacijų srityje taip pat gali tekti semtis kantrybės ir dėti daugiau pastangų. Ypatingai tai jausis iki vasario 1 d. Jeigu remsimės senovės išmintimi, tai sulėtėję procesai mums tik dar kartą primins, kad mes čia laikinai ir ne mes čia valdovai. Kaip rašoma Šri Išopanišadoje  „Visa, kas gyva ir negyva šioje visatoje, priklauso Viešpačiui ir yra Jo valioje. Todėl žmogus turi imti tik būtiniausius dalykus, kurie skirti jam kaip jo dalis, ir nesikėsinti į kitką, gerai žinodamas, kam viskas priklauso“.

Vedų astrologijoje (Džiotiš) Saturnas vaizduojamas kaip tamsaus gymio asmenybė, pasirėdęs tamsiais rūbais ir jojantis ant grifo. Saturnas pati negailestingiausia planeta, nes ji atspindi laiką. Bhagavadgitoje „Aukščiausiasis Dievo Asmuo tarė: Aš – laikas, didysis pasaulių griovėjas…“, todėl astrologijoje būtent Saturno planeta atspindi griovimą, naikinimą, o labiausiai Saturnas griauna mūsų iliuziją.

saturnas1

Saturnas gyvenime viską lėtina, apriboja, auklėja, bet taip pat gali ir apdovanoti. Saturnas mus moko išminties, disciplinos, kantrybės, nuolankumo ir kaip mokytojas, gerus mokinius apdovanoja, o tuos kurie nepaklūsta jam, verčia mokytis toliau.

Saturnas atsako už liūdesį ir nesėkmes, todėl tuos kurie neieško gyvenimo prasmės Saturnas apdovanoja nesėkmėmis. Juk dažniausiai žmogus tik patyręs nesėkmes susimąsto, todėl ir Saturno užduotis padėti mums labiau atsigręžti į savo vidų. Saturnas atsako už senatvę ir mirtį, taip primindamas mums, kad laiko šiame gyvenime turime ribotai-memento mori (lot. atmink, kad mirsi), todėl neverta jo švaistyti veltui.

Jeigu žmogus praeituose gyvenimuose gyveno nedorybingai, tai šiame Saturnas gali veikti žmogų neigiamai. Tai reiškia, kad žmogų lydės-nerimas, nervingumas, nesugėbėjimas susitvarkyti su stresu, nemiga, nejautimas žemės  po kojomis. Žmogus dažnai gali jausti pavojų iš kitų įvairiose gyvenimo situacijose. Žmogui gali trūkti praktiškumo ir jis gali turėti nemalonumų su valdžios atstovais, valstybinėmis įstaigomis, jam gali būti sudėtinga uždirbti pinigus. Tokiam žmogui gali trūkti nuoseklumo veiksmuose, ištvermės ir sudėtinga išspręsti savo problemas. Pasirodžius pirmoms problemoms toks žmogus greitai pasiduoda ir atsitraukia, jam sudėtinga planuoti.

Kas liečia fizinį kūną, toks žmogus gali patirti problemų su kaulais ir stuburu, jam gali trūkti gyvybinės energijos, kankinti dažnas vidurių užkietėjimas. Kūne kauptis pūliai. Susirgus sudėtinga pasveikti. Ypatingai sunkiais atvejais žmogus gali sirgti epilepsija, paralyžiumi, vėžiu.

saturnas 3

Nuo balandžio 6 dienos Saturnas pradės judėti retrogradiniu arba atgaliniu judėjimu ir 2017 birželio 21 d. sugrįš į Skorpiono ženklą. Labai nepalankus laikas bus nuo birželio pradžios iki liepos pabaigos, nes Saturnas bus nepalankiausioje savo padėtyje, o nuo 2017 m. spalio 26 d. Saturnas vėl pereis į Šaulio ženklą (bus jame iki 2020 m. sausio 24 d.), nuo tada galime tikėtis pozityvesnių įvykių.

Kada Saturnas yra savo retrogradinėje padėtyje, tai reiškia karmos atidirbimo laiką, todėl tuo metu gali ateiti pamokos iš praeities. Taip pat, tai visada susiję su amoraliais veiksmais, agresija ir netikėtumais, ko galime tikėtis per šį laikotarpį. Taigi retrogradinio Saturno metu galime sulaukti netikėtų įvykių, bet kaip sakė karalius Saliamonas „Viskas praeina ir tai praeis”.

Kol Saturnas bus savo retrogradinėje (atgalinėje) padėtyje nerekomenduojama įsigyti žemės ir keisti savo veiklą. Šiuo metu verta pabaigti pradėtus darbus, ištaisyti klaidas, atsikratyti nereikalingų daiktų, ugdytis profesinius įgūdžius. Taip pat šiuo metu palanku užsiimti savianalize ir dvasine praktika.

Norintys harmonizuoti santykius su Saturno planeta rekomenduojama Saturno mantra – Om Namo Bhagavate Kurmadevaya. Mantrą vertėtų pradėti kartoti šeštadienį ir minimaliai tai daryti keturiasdešimt dienų po 5-6 ratus su meditacijos karoliais (džapa mala).

Saturnas reikalauja savidisciplinos, atsižadėjimo, nuolankumo todėl vien kartoti mantros nepakaks. Saturnas labiau susijęs su praktika, nei su teorija. Jis reikalauja atsižadėjimo nuo prisirišimų. Tam, kad sumažinti neigiamą Saturno poveikį reikės atsikratyti nepalankios karmos dėka maldos, tarnystės, šventų vietų lankymo, labdaros.

Ugdytis ramybęs, savikontrolę, taiką. Sekti autoritetinga tradicija. Stengtis kontroliuoti emocijas. Daugiau praleisti laiko gamtoje, vienumoje. Sulėtinti gyvenimo ritmą, nusiraminti. Gerbti vyresnius žmones ir jiems tarnauti. Šeštadieniais neužsiimti kvailystėmis (alkoholis, beprasmės kalbos, diskotekos, barai, pasileidimas). Aukoti rūbus  tiems kuriems reikia. Atminti protėvius. Pasninkauti šeštadieniais. Taip pat gali būti kažkuriam laikui duotas tylos įžadas šeštadieniais, tai stiprins kalbą ir stiprins Saturno savybes.

Linkiu jums ko geriausios kloties !

Egidijus GubinasKomentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *