Saulės užtemimas 10.25. Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

Saulės užtemimas visada praneša apie pokyčius fiziniame plane. Toje mūsų žemės dalyje, kurioje bus matomas šis saulės užtemimas artimiausiu metu gali įvykti nepageidaujamų įvykių. Saulės užtemimas rodo, kuriose teritorijose gali būti problemų iki sekančio užtemimo. Tai rytų Europa, Rusija, Ukraina, dalis Indijos irk t.valstybės.

Saulė – iniciatyva, pasitikėjimas, siela, o užtemimas visa tai užtemdo ir tada reiškiasi ego. Todėl mums svarbu mokytis suprasti kas aš toks esu iš tikrųjų. Tokiais laikotarpiais mums labai svarbu turėti dvasinį žinojim, nes po šio užtemimo daugelis materialių dalykų gali tapti sunkiau pasiekiami.

Šio Saulės užtemimo metu nepalankiose padėtyse atsidurs Saulė, Mėnulis, Venera, Merkurijus ir Saturnas. Venera atsako už komfortą, laimę, džiaugsmą. Mėnulis už ramybę, gerovę, stabilumą. Merkurijus už komunikaciją ir gebėjimą susikalbėti. Saturnas už kantrybę, mirtį. Saulė už valstybės pareigūnus, valdžią.

Šis Saulės užtemimas įvyks antradienį Marso dieną, o Marsas susijęs su netikėtumais, ugnimi ir konfliktais. Dėl nepalankiose padėtyse atsidūrusių anksčiau išvardintų planetų ir nepalankios Marso padėties reiškia, kad kariaujančios šalys negali tarpusayvyje susikalbėti, todėl kažkokios situacijos per artimiausius mėnesius gali iššaukti, tai kas gali lemti žmonių mirtis tose teritorijose kur dabar bus matomas užtemimas. Tai gali būti provokacijos, kažkas susiję su ugnimi ar panašiais dalykais kaip branduolinis ginklas.

Pagal vedų astrologiją ir vaišnavų kalendorių šiuo metu ir iki lapkričio 8 dienos yra šventas Kartikos mėnuo. Šis mėnuo švenčiamas Indijoje ir tarp vaišnavų visame pasaulyje, kada Krišna – vaišnavų kultūroje Aukščiausias Dievo asmuo išgelbėja visus savo atsidavusius.

Šis užtemimas reiškia, kad yra didelė tikimybė rimtam pavojui nuo šio Saulės užtemimo iki 2023 metų pavasario užtemimo.  Gali žūti daug žmonių. Pavojingiausias laikas bus lapkričio, gruodžio ir 2023 metų sausio mėnuo. Tai, kad užtemimas vyksta šventą Kartikos mėnesį reiškia, kad dabar atėjo laikas stengtis nuoširdžiai atlikti dvasinę praktiką ir mokytis atsiduoti Dievui, tuomet baimė ir pavojai gali atsitraukti.

 

Kokių problemų gali kilti ir ko pasisaugoti nuo šio Saulės užtemimo iki sekančio visiems zodiako ženklams, o ypatingai tiems, kurių horoskope Saulė nepalankioje padėtyje.

Avinas

Problemos santykiuose, su verslo partneriais, problemos kelionėse, santykiai su užsieniečiais.

Jautis

Skolos, sveikatos problemos, baimės, pokyčiai darbe, teismai.

Dvyniai

Santykiai su vaikais, neskubėti kurti naujų santykių, būti atsargiems su rizikingomis investicijomis.

Vėžys

Namai, gyvenamos vietos keitimas, santykiai su mama ir artimaisiais, išsilavinimas, būti atsargesniems kelyje.

Liūtas

Baimės, drąsos, iničiatyvos, energijos ir jėgų trūkumas. Sveikatos problemos.

Mergelė

Finansai, šeima, rizikingos investicijos, apgaulės finansų srityje.

Svarstyklės

Entuziazmo trūkumas, konfliktai santykiuose, savirealizacijos problemos, teks labiau rūpintis savo sveikata.

Skorpionas

Neplanuotos išlaidos, problemos kelionėse, praradimai, sveikatos problemos, netektys.

Šaulys

Neskubėtkite priimti skubotų sprendimų dėl savo tikslų, santykiai su vyresniais žmonėmis, rūpintis imunine sistema, atlikti tinkamai pareigas, padėti kitiems.

Ožiaragis

Elgtis apdairiai statuso, reputacijos, įtakos, profesijos srityse, neskubėti priiminėti sprendimų. Atkreipti dėmesį į santykius su vadovais.

Vandenis

Apdairiai elgtis su vadovais, neskubėti su pervažiavimais, ieškoti dvasinio žinojimo.

Žuvys

Sveikatos problemos, netikėtumai, neskubėti su rizikingais sprendimais, būti atsargesniems kelyje. Gali pajautrėti chroninės ligos. Gali tektis spręsti klausimus su palikimais, išmokomis, draudimo išmokomis.

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *