Chiromantija. Milijonieriaus ženklas

Šis milijonieriaus ženklas rodo finansinę sėkmę ir šlovę. Tai ženklas vadinamas – Šyvos trišakiu. Pažiūrėkite į savo delną. Jeigu pas jus yra toks ženklas, reiškia, kad savo gyvenime susilauksite didelės sėkmės ir turtų.

milijonieriaus ženklas

Norint susilaukti finansinės sėkmės ir turtų labai svarbu žinoti, kad reikia gerbti milijonierius ir turtingus žmones, o nepavydėti jiems. Jeigu pavydėsime, tai mūsų gera karma nueis pas juos, o jeigu gerbsime, tai jų gera karma ateis pas mus. Kodėl reikia gerbti milijonierius? Dažnai atrodo, kad milijonieriai, tai nesąžiningi ir nedori žmonės kurie elgiasi netinkamai.

Likimo dėsniai aiškina, kad turtai ateina pas tą žmogų, kuris savo praeityje padarė daug gerų darbų. Kaip jis išleis tuos pinigus, čia jau jo atsakomybė ir žinoma ne kiekvienas pasielgia tinkamai.

Kartą vienas žmogus išgirdo, kad pinigai pritraukia pinigus. Jis atėjo į banką ir metė pinigų kupiūrą į ten buvusią pinigų krūvą. Laukė-laukė, bet nieko neįvyko. Bankininkas priėjo prie jo ir paklausė: ko Jūs laukite žmogau? Šis atsakė:-„atėjau pažiūrėti kaip pinigai pritraukia pinigus”

-„Na štai ir pažiūrėjai”- atsakė bankininkas, pasiėmė pinigus ir išėjo…

pinigai

Vertėtų žinoti, kad geriau nepavydėti milijonieriams ir turtingiems žmonėms. Pavydus žmogus, tai degraduojantis, todėl jei norime tapti turtingi, verčiau darykime daugiau gerų darbų, o ne kritikuokime.  Išminčiai sako, kad pinigai, tai sėkmės deivė rytuose vadinama „Lakšmi”, ji visada gyvena tuose namuose, kur nėra barnių, pykčių, pagiežos ir neapykantos. Kadangi  sėkmės deivė „Lakšmi” yra moteriškos prigimties, tai ji bus tik ten-kur moterys gerbiamos ir mylimos.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 



Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *