Chiromantija. Sėkmės ženklas

Sėkmės jeigu radote pas save dvigubą liniją po bevardžiu pirštu, tai reiškia esate sėkmingas žmogus „laimės kūdikis”. Dviguba sėkmės linija reiškia, kad žmogus bus išgelbėtas kebliose gyvenimiškose situacijose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši linija nebūtų kertama kitų linijų. Sėkmės linija yra susijusi su Saulės planeta. Vedų astrologijoje Saulė – atspindi santykius su tėvu. Jeigu jų nėra, tai žmogui gali būti sudėtinga susilaukti finansinės sėkmės. Tam, kad pagerinti santykį su Saule, visų pirma reikėtų pradėti  gerbti savo tėvus ir vyresnius žmones.

Sėkmė kiekvienam yra individualus dalykas. Vienam sėkmė  uždirbti 1000 eurų, o kitam ir vienas milijonas gali pasirodyti mažokai. Išminčiai sako, kad yra penki dalykai kurie nusprendžiami, kol žmogus randasi mamos įsčiose: gyvenimo trukmė, kokia veikla žmogus užsiims, kiek turės pinigų, koks bus išsilavinimas ir kada bus laikas pasitraukti iš šio gyvenimo. Tas ribas žmogui peržengti nėra lengva. Tai panašu į pavyzdį, jeigu lyginsime save su vienu greičiausiu pasaulyje gyvūnu – gepardu, kuris gali išvystyti didesnį nei 100 km/h. greitį. Jeigu lyginsime save su juo, bus nusivylimas, nes tai padaryti žmogui būtų gana sudėtinga.

sėkmė

Taigi daugiausia problemų gyvenime atsiranda tada, kai žmogus atrodo įdėjo visas pastangas, kad susilaukti sėkmės. Tada apsidairęs aplinkui pamatė, kad kiti, kurie atrodo stengėsi mažiau už jį – pasiekė daugiau. Jeigu žmogus nežino Visatos dėsnių, kad viskas turi priežastį ir pasekmę, tuomet gali gimti pavydas. Tuo dažnai pasinaudoja bankų ir greitų vartojimo kreditų reklama, kuri sako, kad nereikia kovoti su gobšumu ir pavydu. Tiesiog pasiimk šiek tiek pinigų iš mūsų ir prisidėk prie savo sėkmės tiek, kad tai būtų panašu į  kaimyno sėkmę.  Tačiau jeigu tai ne mūsų sėkmė, už tai turėsime sumokėti procentus, kas yra- karma.

sėkmė1

Vertėtų žinoti, kad sėkmės siekimas susideda iš savo artimųjų palaikymo ir  supratimo. Tai vadinasi palaiminimas. Prieš planuodami kažką svarbaus, visada paprašykite palaiminimų iš savo artimųjų. Jeigu juos gausite, tai padės jums susilaukti sėkmės.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 

 

 

 

 Komentarai


One thought on “Chiromantija. Sėkmės ženklas

  1. As turiu! Kiek kartu isnesiau sveika kaili is tookiu situaciju , kad vaje vaje! Ir galvojau ne karta, kad kazkas mane saugo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *