Donaldo Trumpo horoskopas

Šį kartą trumpai apžvelgsiu D. Trumpo horoskopą. Kadangi tai neeilinė asmenybė, todėl man pačiam labai įdomu kokios pozicijos jo horoskope,  jam padėjo tapti garsiu ir sėkmingu.

trump

 

Visų pirma krypsta dėmesys į jo ascendento ženklą-Liūtas. Ascendentas yra zodiako ženklas žmogaus gimimo metu esantis rytinėje horizonto pusėje. Taigi, Liūtas iš prigimties yra lyderis ir karys, todėl su juo nuo pat mažumės tėvai turėjo problemų. Mokykloje mokytojai  nepajėgė D. Trumpo suvaldyti, todėl tėvai jį perkėlė į karo akademiją. D. Trumpas karo akademiją  baigė sėkmingai ir tapo disciplinuota asmenybe.

Kodėl D. Trumpas sėkmingas verslininkas ir gerai žinomas visuomenėje į šį klausimą taip pat atsako Liūto ženklas. Kadangi Liūtą valdanti planeta yra Saulė, todėl įprastai su šiuo zodiako ženklu siejami žmonės tampa-politikais, valdžios atstovais, ekonomistais ir žvaigždėmis. Kaip matome visos šios sritys puikiai pasireiškė D. Trumpo gyvenime.

Trump International Hotel Las Vegas

Pati Saulė jo horoskope stipri, nes randasi draugiškame Vėžio ženkle, todėl pas jį pasireiškė tokios savybės kaip-drąsa, optimizmas, pasitikėjimas, stiprus intelektas, aktyvumas, lyderio savybės ir stipri kaulų sistema.

Saulė jo horoskope randasi 10 name, savo stipriausioje pozicijoje, pietų pusėje. Pas ką Saulė randasi 10 name-tam lengviau įgyvendinti savo planus ir idėjas. Toks žmogus bus pasitikintis savimi ir lengvai taps lyderiu.

Liūto tikslas yra pripažinimas visuomenėje. Dažnai Liūtai tampa ir pramogų verslo atstovais, todėl nekeista , kad  D. Trumpas turėjo savo šou ir tapo  televizijos žvaigžde. Žmonės kurių ascendente Liūto ženklas  visada turi didelius planus ir juos įgyvendina, tik silpnybė pas juos-išdidumas ir egoizmas.

Kadangi pas D. Trumpa 10 name kuris atsako už žmogaus statusą ir padėti visuomenėje yra Saulės planeta kartu su Rahu planeta, todėl tai nėra palanki padėtis. Kadangi Rahu yra demoniška planeta kuri simbolizuoja norus. Norų niekada patenkinti neįmanoma ir kada Rahu susijungia su Saule, tai pas tokį žmogų pasireiškia-savęs aukštinimas, išdidumas, padidėjęs egoizmas ir konfliktai su valdžia, kas yra neatsiejama D. Trumpo gyvenimo dalis.

Kita padėtis horoskope kuri rodo pernelyg agresyvų D. Trumpo charakterį, tai Marso planeta 1 name. Su tokia pozicija horoskope žmogus bus „užsidegantis”, nepriklausomas ir jaus malonumą konkuruodamas. Ši padėtis patvirtina gana charizmatišką ir valdingą D. Trumpo asmenybę.

D. Trumpo gimimo metu Mėnulis buvo Nakšatroje (žvaigždyne)-Džieštha. Džieštha išvertus iš sanskrito kalbos reiškia-lyderis arba vyriausias, todėl nekeista, kad D. Trumpas buvo šeimoje vyriausias iš penkių vaikų ir žinoma lyderis. Žmonės kurių gimimo metu Mėnulis buvo šioje Nakšatroje įprastai gyvenime gauna ko nori. Šią Nakšatrą valdo Indra – vyriausias dangaus planetų pusdievis, garsėjantis dangaus valdovo vardu. Jis gimusiems šiame žvaigždyne suteikia jėgą.

Mėnulis jo horoskope randasi 4 name kartu su Ketu planeta. Tokia padėtis duoda nekontroliuojamas emocijas, manija, problemas su širdimi ir nekilnojamojo turto praradimą, kas ir įvyko 90-ųjų pradžioje kuomet pas D. Trumpa buvo Mėnulio periodas. Tuo metu jis prarado daug kapitalo ir buvo įklimpęs į skolas.

trump-horoskopas

Dabar pas jį periodas Rahu/Marsas kuris tęsis iki lapkričio vidurio. Tokia kombinacija Vedų astrologijoje vadinama-Vidžaja joga, kas reiškia pergalės siekimas bet kokiu būdu. Rahu stiprina norus ir Marso energiją, todėl labai tikėtina, kad D. Trumpo norai gali išsipildyti.

Kaip sakė garsusis išminčius Čainakja Panditas, penki dalykai kas pasireikš žmogaus gyvenime yra nustatomi kol žmogus randasi mamos įsčiose: gyvenimo trukmė, darbo tipas, turtas, išsilavinimas ir mirties laikas. Taigi visa tai galima pamatyti žmogaus horoskope, o ar žmogus tai panaudos teisingai yra jo paties pasirinkimas.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 

 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *