Jupiteris retrogradinėje padėtyje (06.02-09.06), ko tikėtis finansų srityje?

Vedų astrologijoje Jupiteris atsako už vaikus, finansus, įstatymus, žinojimą, išmintį ir dvasinį progresą. Nuo vasario 6 iki birželio 9 d. Jupiteris bus retrogradinėje, nepalankioje padėtyje. Tai reiškia, kad sritys susijusios su Jupiteriu gali nukentėti.

Tuo metu, kai Jupiteris būna savo retrogradinėje padėtyje gali sulėtėti reikalai finansų srityje. Investuotos lėšos gali neduoti  grąžos, kaip tikėjotės. Jeigu šiuo metu imsite kreditą ar paskolą, tai vėliau gali būti sudėtinga jį grąžinti.

Šis metas taip pat nėra palankus vaikų pradėjimui. Su esamais vaikais irgi gali atsirasti papildomų rūpesčių. Pas ką Jupiterio planeta horoskope silpna, tiems šiuo retrogradinio Jupiterio periodu gali trūkti džiaugsmo, valios ir tikėjimo. Gali pasireikšti pesimizmas, depresija, baimė, melancholija ir savigaila.

Jupiteris padeda gauti dvasinių žinių ir duoda tikėjimą. Norint pagerinti santykius su Jupiterio planeta ir su jo susijusiomis gyvenimo sritimis rekomenduojama kurti arba padėti plėtoti dvasinius projektus. Taip pat ugdytis optimizmą, gerbti išmintingus žmones, dvasinius mokytojus, mylėti vaikus ir rūpintis jais, skaityti šventraščius ir filosofines knygas, aukoti šventykloms ir dvasingiems žmonėms.

Santykį su Jupiterio planeta padeda gerinti mantros šiai planetai kartojimas ir tokių serialų kaip „Mahabharata” žiūrėjimas.

 

„Mahabharata” lietuviškai rasite čia.

 

Linkiu jums ko geriausios kloties !

Egidijus GubinasKomentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *