Jupiteris silpnoje padėtyje nuo rugsėjo mėnesio. Virusas, ekonomika, manipuliacijos ir kitos problemos

Pasak mokslininkų Jupiteris apsaugo mūsų žemę nuo kometų ir asteroidų. Pagal senovės astrologiją ir žvelgiant iš filosofinės pusės – Jupiteris yra mokytojas, kuris duoda patarimus, kad apsaugotų mus nuo neteisingų veiksmų, todėl jis vadinamas – Guru. Jupiteris mus saugo ir fiziniame, ir dvasiniame plane, tačiau kada jis randasi silpniausioje padėtyje, tai problemų pas mus padaugėja.

Paskutinį kartą Jupiteris perėjo į savo silpniausią padėtį Ožiaragį 2020 metais lapkričio 19  dieną ir buvo ten iki  2021 metų balandžio 5 dienos. Tuo metu paūmėjo visos situacijos susijusios su virusais, ekonominėmis problemomis, psichologinėmis problemomis ir t.t.

Jupiteris, tai planeta, kuri suteikia optimizmo, laimės, sėkmės ir kada ji pereina į Ožiaragį, kuris pagal savo prigimtį užsispyręs, šaltas, tai jis tarsi neleidžia tai pozityviai Jupiterio jėgai prasiskverbti. Jupiteris taip pat atsako už žinojimą, sėkmę, turtą, įstatymus, teisingumą, pareigas, palankias galimybes ir plėtrą.

Kadangi Ožiaragis silpniausia Jupiterio padėtis, tad šiose srityse bus nelengva, daugelis gali norėti pabėgti nuo savo pareigų, gali padaugėti melo, manipuliacijų, finansinių problemų, praradimų ir skolų padaugėti. Jupiteris pradės pereidinėti į Ožiaragį rugsėjo 14 dieną ir bus ten iki lapkričio 13 dienos. Todėl šiuo metu gali reikštis anksčiau išvardintos problemos.

Šiuo periodu svarbu nepasiduoti panikai, baimei, neprarasti žmoniškumo, saugotis veidmainystės, amoralių veiksmų ir neperžengti žmogiškumo ribų.

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *