Mėnulis Svarstyklėse

Mėnulis Svarstyklėse – jie gali mokėti gerai analizuoti informaciją. Dažnai sąžiningi ir išmintingi žmonės.  Stengiasi vengti konfliktinių situacijų ir būti harmonijoje su aplinka. Romantiški ir mėgsta kūrybą, pramogas, bei keliones ir gali vykti gyventi į užsienį.  Gali turėti daug emocijų. Jiems gali būti svarbu gauti pripažinimą. Gali būti įprotis atidėlioti kitai dienai. Gali turėti polinkį kliautis tik savo nuomone. Gali atrodyti atviri, bet tuo pačiu neatverti savo tikrųjų motyvų. Gali būti sąžiningi, patiklūs ir nemėgti kritikos. Dažnai jie būna išoriškai patrauklūs ir pasiturintys.

Mėnulis Svarstyklėse randasi Beno Aflecko horoskope. Jis dėl savo išvaizdos buvo pripažintas kaip vienas seksualiausių vyrų, todėl tokia padėtis horoskope dažnai žmogui suteikia patrauklią išvaizdą. Taip pat galimybes realizuoti save pramogų arba kūrybinėje srityje, ką jis ir daro šiame gyvenime.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *